Meeru Island Resort Obrázek0
Meeru Island Resort Obrázek1
Meeru Island Resort Obrázek2
Meeru Island Resort Obrázek3
Meeru Island Resort Obrázek4
Meeru Island Resort Obrázek5
Meeru Island Resort Obrázek6
Meeru Island Resort Obrázek7
Meeru Island Resort Obrázek8
Meeru Island Resort Obrázek9
Meeru Island Resort Obrázek10
Meeru Island Resort Obrázek11
Meeru Island Resort Obrázek12
Meeru Island Resort Obrázek13
Meeru Island Resort Obrázek14
Meeru Island Resort Obrázek15
Meeru Island Resort Obrázek16
Meeru Island Resort Obrázek17
Meeru Island Resort Obrázek18
Meeru Island Resort Obrázek19
Meeru Island Resort Obrázek20
Meeru Island Resort Obrázek21
Meeru Island Resort Obrázek22
Meeru Island Resort Obrázek23
Meeru Island Resort Obrázek24
Meeru Island Resort Obrázek25
Meeru Island Resort Obrázek26
Meeru Island Resort Obrázek27
Meeru Island Resort Obrázek28
Meeru Island Resort Obrázek29
Meeru Island Resort Obrázek30
Meeru Island Resort Obrázek31
Meeru Island Resort Obrázek32
Meeru Island Resort Obrázek33
Meeru Island Resort Obrázek34
Meeru Island Resort Obrázek35
Meeru Island Resort Obrázek36
Meeru Island Resort Obrázek37
Meeru Island Resort Obrázek38
Meeru Island Resort Obrázek39
Meeru Island Resort Obrázek40
Meeru Island Resort Obrázek41
Meeru Island Resort Obrázek42
Meeru Island Resort Obrázek43
Meeru Island Resort Obrázek44
Meeru Island Resort Obrázek45
Meeru Island Resort Obrázek46
Meeru Island Resort Obrázek47
Meeru Island Resort Obrázek48
Meeru Island Resort Obrázek49

Meeru Island Resort

Maledivy
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na tropickém ostrově Merufenfushi o rozloze přibližně 60 hektarů, který je součástí atolu North Male. Mezinárodní letiště Male je od hotelu vzdáleno přibližně 50 km. Transfer lodí trvá přibližně 55 minut.

.
Pláž

Ostrov je obklopen krásnou bílou písečnou pláží, která patří hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, 2 hlavní restaurace na dvou stranách ostrova, kde se podávají pokrmy místní a mezinárodní kuchyně, 2 restaurace a'la carte: Asian Wok a Hot Rock specializující se na pokrmy z mořských plodů a masa. Připravují se na horkých kamenech u stolů hostů. Kavárna, 6 barů v různých částech ostrova, z nichž 3 podávají během dne také občerstvení. Dále 1 bazén s oddělenou dětskou částí a 1 relaxační bazén pro osoby starší 18 let.

Internet

V pokojích a společných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu se podávají v restauraci Farivalhu. Nápoje k obědu a večeři se platí zvlášť. Příplatek All Inclusive Plus: zahrnuje navíc vybrané místní nealkoholické a alkoholické nápoje, které jsou k dispozici 24 hodin denně v baru Dhoni a v určených barech během otevírací doby, určené nápoje z minibaru a 1 láhev šampaňského na pokoj/pobyt. AI nezahrnuje: ostatní alkoholické nápoje, vína a lahvová piva, koktejly, čerstvé ovocné šťávy, espresso, cappuccino, jídla v jiných hotelových restauracích, pokojovou službu.

.
Sportovní a animační program

Hotel pořádá večery s živou hudbou, taneční vystoupení, karaoke, krabí závody a sportovní soutěže. Kulečník, kulečník, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, stolní hry, petanque, badminton, plážový volejbal, posilovna, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), 9jamkové golfové hřiště, fotbalové hřiště, plavba za šnorchlováním k nedalekému útesu (s vlastním vybavením), kajaky a windsurfing. Pro hosty s AI Plus navíc jednorázově: plavba při západu slunce, 30minutové skupinové lekce šnorchlování, windsurfingu a golfu. Lázeňské centrum, půjčovna kol a centrum vodních sportů za poplatek. Hotel nabízí široký výběr místních výletů za příplatek, včetně Malé, plavby lodí, panoramatické lety nad ostrovem. Hotel nabízí širokou škálu místních výletů za příplatek, včetně do Malé, plavby lodí, panoramatických letů nad ostrovem.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Resortní hotel s klubovou atmosférou. Krásná poloha, exotická atmosféra a úchvatný výhled v kombinaci s vynikající kuchyní a množstvím aktivit z něj činí ideální místo pro lidi, kteří se na dovolené neradi nudí. Hotel je velmi oblíbený a zákazníky chválený.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč