Summer Island Resort Obrázek0
Summer Island Resort Obrázek1
Summer Island Resort Obrázek2
Summer Island Resort Obrázek3
Summer Island Resort Obrázek4
Summer Island Resort Obrázek5
Summer Island Resort Obrázek6
Summer Island Resort Obrázek7
Summer Island Resort Obrázek8
Summer Island Resort Obrázek9
Summer Island Resort Obrázek10
Summer Island Resort Obrázek11
Summer Island Resort Obrázek12
Summer Island Resort Obrázek13
Summer Island Resort Obrázek14
Summer Island Resort Obrázek15
Summer Island Resort Obrázek16
Summer Island Resort Obrázek17
Summer Island Resort Obrázek18
Summer Island Resort Obrázek19
Summer Island Resort Obrázek20
Summer Island Resort Obrázek21
Summer Island Resort Obrázek22
Summer Island Resort Obrázek23
Summer Island Resort Obrázek24
Summer Island Resort Obrázek25
Summer Island Resort Obrázek26
Summer Island Resort Obrázek27
Summer Island Resort Obrázek28
Summer Island Resort Obrázek29
Summer Island Resort Obrázek30
Summer Island Resort Obrázek31
Summer Island Resort Obrázek32
Summer Island Resort Obrázek33
Summer Island Resort Obrázek34
Summer Island Resort Obrázek35
Summer Island Resort Obrázek36
Summer Island Resort Obrázek37
Summer Island Resort Obrázek38
Summer Island Resort Obrázek39
Summer Island Resort Obrázek40
Summer Island Resort Obrázek41
Summer Island Resort Obrázek42
Summer Island Resort Obrázek43
Summer Island Resort Obrázek44

Summer Island Resort

Maledivy
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rájový hotel na ostrově obklopeném krásnou pláží uprostřed tropické zahrady. Nachází se cca. 35 km od letiště Male, transfer rychlým člunem trvá cca 45 min.

.
Pláž

Hotel se nachází na ostrově obklopeném bílými plážemi a lagunami. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, hlavní restaurace Samuga (pro pokoje: zahrada, bungalov superior, superior vista a superior beach) a Hiya na terase u oceánu (pro pokoje: premium beach a vily na vodě), restaurace a'la carte (místní speciality, mořské plody, pizza a tapas), bar Nevi. Nekonečný bazén - vytváří dojem spojení s oceánem, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Dále: lázeňské centrum, obchody se suvenýry, občerstvením a šperky.

Internet

V prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Voda, káva a čaj k večeři zdarma, ostatní nápoje za příplatek. Za příplatek All Inclusive: 3 jídla formou bufetu, občerstvení během dne v baru Nevi, odpolední čaj (16:30-17:30), vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00-24:00), za příplatek: importované nápoje, čerstvé džusy, restaurace ala carte.

.
Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace. Sportovní zařízení: plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kulečník, Rozsáhlý animační program: živá hudba, tematické večery, karaoke. Dále: basketbal, plážový volejbal, stolní tenis. V rámci All Inclusive jednou denně výlet na nedaleký útes. Možnost zapůjčení vybavení.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel na malém, okouzlujícím ostrově. Hlavní předností je široká nabídka typů pokojů, díky níž si každý host může vybrat nabídku na míru svým potřebám. Hotel se těší velmi dobrému hodnocení zákazníků především díky intimní atmosféře a službám a navíc se hotel může pochlubit krásným nekonečným bazénem.

.
Umiestnenie

Rajský hotel sa nachádza na ostrove obklopenom krásnou plážou uprostred tropickej záhrady. Nachází se cca. 35 km od letiska Male, transfer rychloloďou trvá přibližně 45 min.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel neposkytuje animace. Športové zařízení: plážový volejbal, bedminton, stolní tenis, biliard, Rozsiahly animačný program: živá hudba, tematické večery, karaoke. Dále: basketbal, plážový volejbal, stolní tenis. Cena all inclusive zahrnuje jednu slevu na polopenzi. Možnost zakoupení vstupenky.

Stravovanie

Raňajky a večere se podávají formou bohatého bufetu v hlavní restauraci. Voda, káva a čaj k večeri zdarma, ostatní nápoje sa platia za príplatok. S príplatkom All Inclusive: 3 jedlá forma bufetu, občerstvenie počas dňa v Nevi bare, popoludňajší čaj (16:30-17:30), vybrané miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00-24:00), za príplatok: importované nápoje, čerstvé šťavy, ala carte reštaurácia.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, hlavní restaurace Samuga (pre izby: záhrada, bungalov superior, superior vista a superior beach) a Hiya na terase pri oceáne (pre izby: premium beach a vily na vode), a'la carte restauraácia (miestne špeciality, seafood, pizza a tapas), bar Nevi. Nekonečný bazén - vytváří dojem spojení s oceánem, ležadla, slunečníky a osušky při bazéne zdarma. Také: kúpeľné centrum, obchody so suvenírmi, občerstvením a šperkami.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel se nachází na malom, očarujúcom ostrove. Hlavnou devízou je široký výběr typových pokojů, který umožňuje každému hostovi vybrat si ponuku přizpůsobenou jeho potřebám. Hotel sa teší veľmi dobrým hodnoteniam medzi zákazníkmi najmä vďaka intímnej atmosfére a službám a okrem toho sa hotel môže pochváliť krásnym nekonečným bazénom.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč