Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek0
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek1
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek2
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek3
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek4
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek5
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek6
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek7
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek8
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek9
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek10
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek11
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek12
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek13
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek14
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek15
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek16
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek17
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek18
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek19
Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa) Obrázek20

Villa Park (ex. Sun Island Resort & Spa)

Maledivy - Male
Pobytový
Pláž do 100 m
Posilovna
Tenisový kurt
SPA
Bazén se sladkou vodou
Luxusní 5*
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Bazén
Lehátka zdarma
Doporučujeme

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Jeden z největších hotelových komplexů na Maledivách o rozloze přibližně 1 km2, obklopený nedotčenou a svěží přírodou. Nachází se v jižní části atolu Ari, přibližně 107 km od mezinárodního letiště Malé, transfer do hotelu trvá přibližně 35 minut (let z Malé na sousední ostrov, poté transfer lodí).

Pláž

Objekt se nachází přímo na krásné písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, restaurace: hlavní Maaniya, thajská a'la carte Sun Star (10:00-23:00), italská a'la carte s japonským občerstvením (10:00-23:00) a restaurace Zero podávající převážně vegetariánská jídla (10:00-17:00). Hlavní bar s nepřetržitým provozem, plážový bar (09:00-01:00), bar u bazénu (09:00-18:00), lobby bar, Golf bar. Bazén přímo na okraji laguny, obklopený bujnou tropickou vegetací s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, dětské brouzdaliště. Dále: směnárna, obchody, fotoobchod, lékařské středisko.

Internet

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu - u kavárny a u Golf baru.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Obědy (nápoje za příplatek) nebo All Inclusive za příplatek, k dispozici během otevírací doby barů, nealkoholické nápoje: voda, káva, čaj, džusy a alkoholické nápoje: místní víno, pivo, gin, vodka, rum, whisky (podávané v hlavním baru). Minibar na pokoji doplňovaný jednou denně: 2 coca coly (300 ml), 2 sprity (300 ml) a 2 limonády (300 ml). Příplatky: dovážené nápoje, čerstvé džusy.

.

Sportovní a animační program

Hotel pořádá večerní folklorní vystoupení, živou hudbu a karaoke. Dále: kulečník, stolní tenis, badminton, šipky, volejbalové, basketbalové a squashové hřiště, tenisový kurt (osvětlení placené), posilovna. Vodní sporty za příplatek, včetně: jízda na kajaku, kitesurfing, windsurfing, plachtění. Za poplatek: prestižní potápěčské centrum PADI a elegantní wellness centrum (včetně: ajurvédy, aromaterapie, masáží, kosmetiky).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Elegantní resortní hotel obklopený bujnou tropickou vegetací, s vynikající kuchyní a širokou nabídkou sportovních aktivit. Doporučujeme pro ty, kteří hledají klid a pohodu, stejně jako pro aktivní lidi, milovníky plachtění a potápění.

.

Umiestnenie

Jeden z nejcennějších hotelových komplexů na Maldivách s rozlohou přibližně 1 km2, obklopený nedotknutou a svížou přírodou. Nachádza sa na južnom atole Ari, približne 107 km od medzinárodného letiska Malé, transfer do hotela trvá približne 35 minút (let z Malého na susedný ostrov, potom transfer loďou).

Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel pořádá večerní folklórne predstavenia, živú hudbu a karaoke. Dále: biliard, stolní tenis, bedminton, šípky, volejbalové, basketbalové a squashové ihrisko, tenisový kurt (osvětlení za poplatok), posilňovňa. Vodné športy za príplatok, vrátane: kayak, kitesurfing, windsurfing, plachtenie. Za poplatok: prestižní PADI potápěčské centrum a elegantní wellness centrum (včetně: ajurvédy, aromaterapie, masáží, kozmetiky).

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou bohatého bufetu. Obedy (nápoje za príplatok) alebo All Inclusive za príplatok, k dispozícii počas otváracích hodín barov, nealkoholické nápoje: voda, káva, čaj, džúsy a alkoholické nápoje: miestne víno, pivo, gin, vodka, rum, whisky (podávané v hlavnom bare). Minibar na izbe dopåňaný raz denne: Na výběr jsou: 2 coca coly (300 ml), 2 sprites (300 ml) a 2 limonády (300 ml). Další poplatky: importované nápoje, čerstvé džúsy.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, restaurace: hlavná Maaniya, thajská a'la carte Sun Star (10:00-23:00), talianska a'la carte s japonským občerstvením (10:00-23:00) a restauraácia Zero podávajúca najmä vegetariánske jedlá (10:00-17:00). 24hodinový hlavní bar, plážový bar (09:00-01:00), bar pri bazéne (09:00-18:00), lobby bar, Golf bar. Bazén priamo na okraji lagúny, obklopený bujnou tropickou vegetáciou s ležadlami, slnečníkmi a osuškami zdarma, detské brodítko. Dále: zmenáreň, obchody, fotoslužba, zdravotné stredisko.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní rezortní hotel obklopený bujnou tropickou vegetáciou, s vynikajúcou kuchyňou a širokou ponukou sportovních aktivit. Odporúčame pre tých, ktorí hľadajú pokoj a ticho, ako aj pre aktívnych ľudí, milovníkov plachtenia a potápania.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na trase Varšava - Malé - Varšava (s přestupem), letištní taxy, ubytování v hotelu na Maledivách (8 nocí), transfery: letiště - hotel - letiště, transfery letadlem nebo motorovým člunem na Maledivách, služby anglicky hovořícího zástupce na Maledivách (klienti obdrží při odbavení na letišti kontaktní telefonní číslo na zástupce společnosti Rainbow), pojištění TU Europa varianta základní  (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: obvyklé spropitné, fakultativní výlety a další osobní výdaje. 

Upozornění! Výše uvedené ceny jsou platné k 15.2.2023 a můžou se změnit. 
 

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Let pravidelnou linkou s přestupem.

Časy odletů jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na skupině. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Den 2
Přílet na Maledivy.
Transfer do vybraného hotelu. Transfer bude realizován motorovou lodí, letadlem nebo hydroplánem (v závislosti na umístění hotelu). 

Den 3 - 9
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Možnost využití fakultativních výletů nabízených hotelem. 

Den 10
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště v Malé. Odlet z Malé pravidelnou linkou s přestupem.

Den 11
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MALEDIVY - základní informace

Očkování
Mezinárodní očkovací průkaz s potvrzeným očkováním proti žluté zimnici je požadován při příletu na letišti od pasažérů, kteří v posledních šesti dnech pobývali v oblastech infikovaných žlutou zimnicí.

Měna
Maledivská rupie [MVR] 1 rupie = 100 leria, kurz: 1 USD = 15,29 MVR, 1 EUR = 17,2 MVR, 1,4 CZK = 1 MVR. Není nutná výměna valut na maledivskou rupii. Všeobecně jsou přijímány vyměnitelné valuty (zejména USD). Nedoporučuje se placení kreditní kartou, jelikož jsou k ceně automaticky připočteny vysoké manipulační poplatky.

Orientační ceny
1,5 l láhev s vodou - cca 3 USD, drinky - cca 6-8 USD

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Všechny typy zástrček.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 4 hodiny oproti zimnímu času, + 3 hodiny oproti letnímu času.

Přelet
Přelet do Malé pravidelnou linkou s přestupem. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady

Transfery do hotelů
Uvedené časy transferů zahrnují dobu skutečného přeletu/plavby motorovým člunem. Čekací doba není zahrnuta. Čas transferu může být prodloužen v závislosti na rozvrhu místních dopravců.

Je dobré vědět
- Maledivy jsou pro turisty bezpečnou zemí.
- V turistických letoviscích na ostrovech neexistuje žádná možnost kontaktu s místní muslimskou populací.
- Pouze v hlavním městě Malé je třeba dávat pozor na správné oblečení a chování, které by mohlo porušit platné náboženské normy a přijaté zvyky. Zákaz zobrazovat náboženské symboly: kříže, Davidovy hvězdy, atd. při příjezdu na Maledivy a na místě.
- Nudismus je přísně zakázán.
- Celní předpisy zcela zakazují dovoz alkoholu (je k dispozici v centrech pro cizince, za velmi vysoké ceny), zbraní a drog. Obchodování s drogami hrozí vysokými tresty vězení. Zákaz vývozu korálu. Je povolen dovoz pouze osobních věcí. Zákaz dovozu vepřového masa a pornografie. Je možné dovézt a vyvézt povolené množství devizy. Maledivské úřady velmi striktně přistupují k dodržování předpisů, např.: za dovoz alkoholu hrozí vězení.
- Na území Malediv je vyznačena tzv. turistická zóna, ve které je povoleno pohybovat se zahraničím turistům.
- Pokud chcete samostatně prozkoumat atole, jež nepatří do zóny, musíte získat zvláštní povolení - to platí i pro místní firmy, které by chtěly vést trasu výletu mimo turistickou zónu.
- Česká republika nemá se státem Maledivy diplomatické styky.
Maledivy se nachází v územní působnosti českého velvyslanectví v Novém Dillí (Indie). 

Upozornění! Balíčky a uvítací košíky pro novomanžele vyžadují potvrzení o svatbě v období max. posledních 6 měsíců (dokument je potřeba vzít s sebou a ukázat na recepci při ubytování).

Výlety v okolí

Objevte podmořský svět  
Nádherná expedice ke korálovým útesům - Maledivy jsou skvělým místem pro milovníky potápění. Je zde mnoho potápěčských škol - téměř každý hotel má svou vlastní školu. Je ideálním místem k objevování podvodního světa Indického oceánu. 
 

Šnorchlování
Ideální volba pro ty, kteří chtějí vidět bohatý podvodní svět bez toho, aby museli jít pod hladinu vody. Dvouhodinový výlet na útesy, které se nachází nedaleko hotelu. Nemusíte mít plavecké dovednosti, vybavení ke šnorchlování a vesty si lze půjčit v hotelu. 

Male City tour
Skvělá příležitost vidět hlavní město této rajské země. Uvidíme palác Mulee-Aage, který postavil sultán Mohamed Shamsuddeen III. v roce 1906. V současné době se v budově nachází kancelář prezidenta. Navštívíme také Islamic Centre, které uchvacuje svou architekturou - největší mešitu na Maledivách, do které se vejde téměř 5 000 lidí! V centru se nachází také knihovna a konferenční místnost. Navíc to bude skvělá příležitost k nákupu místních suvenýrů a rukodělných výrobků. Je vyžadováno skromné ​​oblečení - zakrytá kolena a ramena.
 
Nezapomenutelný rybářský výlet 

Skvělá atrakce pro milovníky rybolovu. Maledivy jsou rájem pro rybáře, lze si zde pronajmout loď a vydat se na plavbu nebo využít organizovaný výlet. Rybářské výlety jsou organizovány v různých denních dobách (ráno, při západu slunce, celodenní). Během expedice budou mít všichni skvělou příležitost vylovit exotické druhy ryb, které obývají Indický oceán. Další atrakcí bude možnost konzumace vlastnoručně chycené ryby. Po návratu do hotelu budou ugrilovány šéfkuchařem. 

Vyhlídkový let letadlem
Skvělá volba pro ty, kteří chtějí vidět rajské atoly z ptačí perspektivy. 
 
Blízká setkání s delfíny

Maledivy jsou ideálním místem, kde můžeme zblízka pozorovat divoké delfíny. Během hodinové plavby po tyrkysových vodách Indického oceánu máme velkou šanci vidět tyto nádherné savce. 

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány a dostupné v každém hotelu. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný v pobytových hotelech a může se lišit v závislosti na hotelu.

Víza - informace pro prodejce

Vízum na Maledivy
Obyvatelé České republiky nepotřebují vízum. Na letišti v Malé získáte během pasové kontroly bezplatně razítko imigračních úřadů, které povoluje vstup a pobyt nepřesahující 30 dnů. Každý přijíždějící turista musí mít již dříve zakoupen pobyt v jednom z mnoha turistických center. 

Klienti s jiným než českým občanstvím můžou mít jiné podmínky pro vstup na Maledivy.

Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na Maledivách obvykle trvá od začátku listopadu do konce března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč