IBEROSTAR Founty Beach Obrázek0
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek1
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek2
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek3
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek4
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek5
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek6
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek7
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek8
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek9
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek10
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek11
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek12
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek13
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek14
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek15
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek16
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek17
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek18
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek19
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek20
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek21
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek22
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek23
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek24
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek25
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek26
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek27
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek28
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek29
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek30
IBEROSTAR Founty Beach Obrázek31

IBEROSTAR Founty Beach

Maroko - Agadir
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderní hotel známého řetězce se nachází v klidné části Agadiru, asi 1 km od turistického centra a barů, restaurací a obchodů. Jižně od hotelu se nachází nový královský palác. Letiště je od hotelu vzdáleno přibližně 30 km.

.
Pláž

Objekt se nachází přímo na široké písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.

.
K dispozici pro hosty

V letech 2017/2018 prošel hotel částečnou rekonstrukcí hotelové infrastruktury. Prostorná vstupní hala s recepcí, 2 restaurace Mercure a Antares, bary Cassiopee a Orion, snack bar Founty s terasou a výhledem na oceán, 2 venkovní bazény a brouzdaliště (ve všech bazénech sladká voda; v zimě vyhřívaný bazén). U bazénů lehátka a slunečníky - zdarma, osušky s vratnou zálohou cca 100 MAD. Hotel nabízí úschovnu zavazadel a koupelny, kde se můžete před cestou osvěžit.

Internet

V lobby a na pokojích je k dispozici Wi-Fi internet a internetová kavárna - zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:00-22:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, místní alkoholické a nealkoholické nápoje k jídlu, oběd ve snack baru (12:00-15:30), káva a čaj (10:(10:00-18:00), 1 x za pobyt večeře v tematické restauraci (19:00-21:30) - nutná předchozí rezervace), voda, nealkoholické nápoje, pivo, místní a importované alkoholické nápoje v baru u bazénu (10:00-18:00) a v lobby baru (09:00-00:00).

Poznámka: Některé dovážené alkoholické nápoje jsou k dispozici za malý příplatek (dle karty).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhají rozsáhlé denní animace (hry a soutěže) a animace v miniklubu pro děti. Večer se v lobby baru koná živá hudba (6x týdně) a různá představení. Hotel dále nabízí krytý bazén (2 hodiny během dne - zdarma), miniposilovnu (zdarma mezi 10:00-12:00 a 15:00-19:00), basketbalové hřiště, plážový volejbal a bowling a za příplatek také saunu, masáže, turecké lázně a fitness centrum (podrobný ceník je k dispozici na recepci).

Doplňkově jsou k dispozici lekce arabského tance a 1 lekce tenisu denně (nutná předchozí rezervace).

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Jeden z nejlepších hotelů v Agadiru, který již léta láme rekordy v oblíbenosti! Na přelomu roku 2017/2018 prošly všechny pokoje a část infrastruktury kompletní rekonstrukcí. Hotel má skvělou polohu v klidné oblasti přímo na pláži a splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků.

Umiestnenie

Moderní hotel známej siete sa nachádza v pokojnej časti Agadiru, asi 1 km od turistického centra a barov, reštaurácií a obchodov. Južne od hotela sa nachádza nový kráľovský palác. Letiště je od hotelu vzdálené přibližně 30 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hotelu probíhajú rozsiahle animácie počas dňa (hry a súťaže) a animácie v miniklube pre deti. Večer sa v lobby bare koná živá hudba (6-krát týždenne) a rôzne predstavenia. Hotel ponúka aj krytý bazén (2 hodiny denne - zdarma), minigymnastiku (zdarma v čase 10:00-12:00 a 15:00-19:00), basketbalové ihrisko, plážový volejbal a bowling, ako aj tieto ďalšie služby za poplatok: sauna, masáže, turecké kúpele a fitnescentrum (podrobný cenník je k dispozici na recepcii).

Doplnkovo sú k dispozícii hodiny arabského tanca a 1 hodina tenisu denne (nutná rezervácia vopred).

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-22:00) formou bohatého bufetu v hlavní restauraci, místně alkoholické a nealkoholické nápoje k jídlu, oběd ve snack bare (12:00-15:30), káva a čaj (10:V případě, že se jedná o jídlo, které se podává v restauraci, je možné si vybrat z následujících možností: 1 x za pobyt večera v tematické restauraácii (19:00-21:30) - nutná predchádzajúca rezervácia), voda, nealkoholické nápoje, pivo, miestne a importované alkoholické nápoje v bare pri bazéne (10:00-18:00) a lobby bare (09:00-00:00).

Poznámka: Niektoré dovážené alkoholické nápoje jsou k dispozici za malý příplatek (podle karty).

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

V letech 2017/2018 prešiel hotel čiastočnou rekonštrukciou hotelovej infraštruktúry. Priestranná vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie Mercure a Antares, bary Cassiopee a Orion, snack bar Founty s terasou a výhľadom na oceán, 2 vonkajšie bazény a detské brodítko (sladká voda vo všetkých bazénoch; v zime vyhrievaný bazén). Pri bazénoch ležadlá a slnečníky - zdarma, uteráky s vratnou zálohou cca 100 MAD. Hotel poskytuje úschovňu batožiny a koupelne, kde se můžete před cestou osviežiť.

.
Podľa nášho názoru

Jeden z nejlepších hotelů v Agadire, který už roky láme rekordní oblibenosti! Na prelome rokov 2017/2018 boli kompletne zrekonštruované všetky izby a časť infraštruktúry. Hotel má vynikajúcu polohu v pokojnej oblasti priamo na pláži a splní očekávání i tých najnáročnejších klientov.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravu podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive), povinný turistický poplatek (poplatek byl automaticky přidán do rezervace) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Maroko - Agadir wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 6 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Agádír
Agádír se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km a teplé vody Atlantského oceánu lákají ke koupání. Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní 
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

 

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT 
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, „malá sahara“. Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda  bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

 

RYBOLOV 
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

 

SAFARI BOU JERIF - 2 denní
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

 

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA 
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

 

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH 
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

 

RELAXAČNÍ HAMMAM
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

 

KROKODÝLÍ PARK
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientačnípro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Víza

Po příletu do Maroka je třeba se prokázat negativním RT-PCR testem na COVID-19 (test by měl být proveden nejdříve 72 hodin před odletem v laboratořích certifikovaných příslušnými vládními a mezinárodními úřady a přeložen do angličtiny).

Osoby, které jsou plně očkovány (v závislosti na výrobci a počtu požadovaných dávek) jsou osvobozeny od povinnosti mít negativní výsledek testu pokud od posledního očkování uplynulo nejméně 14 dní.

Abyste však mohli cestovat mimo Agádír, musíte mít potvrzení o úplném očkování. To znamená, že osoby, které překročí hranici na základě testu RT-PCR, nebudou moci cestovat mimo město. Nebudou se tedy moci účastnit žádných fakultativních výletů. Po Agádíru se budou moci pohybovat bez omezení. Tato omezení platí do 10. září 2021 včetně.

Ujistěte se prosím, že máte s sebou příslušný dokument. Kromě toho musíte mít vyplněný registrační formulář.

Děti mladší 10 let jsou osvobozeny od povinnosti předkládat výsledky testů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Maroku obvykle od 15.6. do 30.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč