Riu Tikida Dunas Obrázek0
Riu Tikida Dunas Obrázek1
Riu Tikida Dunas Obrázek2
Riu Tikida Dunas Obrázek3
Riu Tikida Dunas Obrázek4
Riu Tikida Dunas Obrázek5
Riu Tikida Dunas Obrázek6
Riu Tikida Dunas Obrázek7
Riu Tikida Dunas Obrázek8
Riu Tikida Dunas Obrázek9
Riu Tikida Dunas Obrázek10
Riu Tikida Dunas Obrázek11
Riu Tikida Dunas Obrázek12
Riu Tikida Dunas Obrázek13
Riu Tikida Dunas Obrázek14
Riu Tikida Dunas Obrázek15
Riu Tikida Dunas Obrázek16
Riu Tikida Dunas Obrázek17
Riu Tikida Dunas Obrázek18

Riu Tikida Dunas

Maroko - Agadir - Agadir
Pobytový
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Mezinárodní animace
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Prostorný hotel se nachází v klidné části nábřežní promenády, v blízkosti turistického centra Agadiru s širokou nabídkou barů, restaurací a obchodů (cca 15 minut chůze). Vzdálenost od letiště Agadir je přibližně 25 km.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži (přes promenádu). Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma v soukromé části hotelu.

.
K dispozici pro hosty

Objekt se skládá z dvoupatrové hlavní budovy a třípatrových přístavků; byl postaven v roce 2002 a poslední rekonstrukcí prošel v letech 2014/2015. Recepce s nepřetržitým provozem, klimatizovaná hlavní restaurace Tamaris s terasou, 2 restaurace a la carte: marocká a asijská, 4 bary včetně baru u bazénu a v lobby, 3 hlavní bazény včetně jednoho s mořskou vodou, dětský bazén (v zimě vyhřívaný) - lehátka, slunečníky a osušky k dispozici zdarma, krytý bazén s mořskou vodou (v zimě vyhřívaný). Pro děti a mládež: klub a hřiště. Za poplatek: lázeňské centrum Oceane (kosmetické procedury, masáže, hammam), kadeřnický a kosmetický salon, konferenční místnost, půjčovna aut, prádelna, diskotéka Papagayo (v sousedním hotelu Riu Tikida Beach, vstup od 18 let, během ramadánu zavřeno). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

Internet

V celém hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: bohatá snídaně formou bufetu (07:30-10:30), pozdní kontinentální snídaně (10:30-12:00), oběd formou bufetu (12:30-15:30), lehké odpolední občerstvení (15:45-17:30), večeře formou bufetu (18:30-22:00). Nápoje: místní a importované alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v jednotlivých barech v době od 9:00 do 24:00. Navíc 1 x týdně večeře v tematické restauraci (nutná předchozí rezervace).

.
Sportovní a animační program

Denní animace během dne (aerobik, fitness, plážový volejbal) a několikrát týdně večerní představení a živá hudba. Pro děti a mládež aktivity a představení v dětském klubu. Kromě toho možnost využití: 2 tenisové kurty, posilovna, multimediální hřiště (basketbal, volejbal, fotbal).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Kvalitní hotel se nachází přímo na písečné pláži, která vybízí k odpočinku a koupání v moři. Zároveň vám jeho blízkost k centru Agadiru umožní objevovat kouzlo tradiční mediny. Díky vynikající kuchyni, bohatým animačním programům a výhodné formuli All Inclusive je tento hotel vysněným místem pro dovolenou skupin přátel i aktivních lidí!

Hotel je skvělým místem pro pobyt.

Umiestnenie

Priestorový hotel se nachází v pokojnej časti pobrežnej promenády, v blízkosti turistického centra Agadiru so širokou ponukou barov, restauraácií a obchodov (cca 15 minút chôdze). Vzdialenost od letiska Agadir je přibližně 25 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Denní animace během dne (aerobik, fitness, plážový volejbal), jak i večerní představení a živá hudba několikrát týdenne. Pre deti a tínedžerov aktivity a predstavenia v detskom klube. Kromě toho je možné využívat:

: 2 tenisové kurty, posilňovňa, multimediálne ihrisko (basketbal, volejbal, futbal).
Stravovanie

All Inclusive: bohaté raňajky formou buetu (07:30-10:30), neskoré kontinentálne raňajky (10:30-12:00), obed formou buetu (12:30-15:30), ľahké popoludňajšie občerstvenie (15:45-17:30), večera formou buetu (18:30-22:00). Nápoje: městské a dovážané alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici v jednotlivých barech v čase od 9:00 do 24:00. Kromě toho 1 x týdenne večera v tematickej reštaurácii (nutná rezervácia vopred).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Objekt zůstává z dvojpodlažnej hlavnej budovy a trojpodlažných prístavieb; bol postavený v roku 2002 a poslednou rekonštrukciou prešiel v rokoch 2014/2015. Recepcia s nepretržitou prevádzkou, klimatizovaná hlavná reštaurácia Tamaris s terasou, 2 reštaurácie a la carte: marocá a ázijská, 4 bary včetně baru pri bazéne a lobby, 3 hlavné bazény vrátane jedného s morzeou vodou, detský bazén (v zime vyhrievaný) - ležadlá, slnečníky a osušky sú k dispozícii zdarma, vnútorný bazén s morzeou vodou (v zime vyhrievaný). Pre deti a mládež: klub a detský ihrisko. Za poplatek: koupelné centrum Oceane (kozmetické procedury, masáže, hammam), kaderníctvo a kozmetický salón, konferenčná miestnosť, požičovňa áut, služby práčovne, diskotéka Papagayo (v susednom hoteli Riu Tikida Beach, vstup od 18 rokov, počas ramadánu zatvorené). Hotel neprijíma domácí zvířata.

.
Podľa nášho názoru

Kvalitní hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži, ktorá vás pozýva na breathe a kúpanie v mori. Zároveň vám jeho blízkost k centru Agadiru umožní objevovat čaro tradiční medicíny. Díky vynikajúcej kuchyni, bohatej animačnej ponuke a výhodnej formulke All Inclusive je tento hotel vysnívanou dovolenkovou destináciou pre skupiny priateľov aj aktívnych ľudí!

Hotel je skvelým miestom na pobyt.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravu podle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive), povinný turistický poplatek (poplatek byl automaticky přidán do rezervace) a další osobní výdaje. 

Název zájezdu v polském jazyce: Maroko - Agadir wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Obecné informace

Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.

Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.

Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 6 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.

Čas
- 1 hodina času oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.

Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.

Agádír
Agádír se nachází u Atlantského oceánu a je největším letoviskem v Maroku. Úžasná pláž je široká cca 300 m a dlouhá cca 8 km a teplé vody Atlantského oceánu lákají ke koupání. Četné kavárny a obchody podél pobřežní promenády navozují skutečnou prázdninovou atmosféru. V Maroku najdeme spoustu francouzského vlivu, pro tuto zemi je typický neobvyklý mix kultur. Francouzského vlivu si můžete všimnout také v místní kuchyni.

Výlety v okolí

KRÁLOVSKÝ MARRÁKEŠ - 1 denní 
Jedinečný výlet do bývalého hlavního města sultánů a v současné době nejatraktivnějšího města v Maroku. Jednodenní výlet do tohoto města plného kouzel vám umožní poznat jeho jedinečný africký temperament a dozvědět se o jeho nejzajímavějších koutech: zahrady Majorelle, mešita Kutubíja (zvenčí), palác Bahia a jediné náměstí na světě Djemaa el Fna, kde se lze setkat se zaklínači hadů, akrobaty, věštci. V Marrákeši vás také pozveme na večeři do marocké restaurace a na procházku po medíně (starém městě). V pozdních večerních hodinách se vrátíme do Agádíru.

 

DIVOKÝ JIH - MĚSTEČKO MASSA A PARK TIZNIT 
Atraktivní cesta terénními automobily na jih od Agádíru, po oblasti Souss-Massa. V programu mimo jiné: vodní přehrada Youssef Ben Tachfine na úpatí pohoří Antiatlas, Národní park Souss-Massa, zelené plantáže banánovníků, divoké pláže s jeskyněmi rybářů, „malá sahara“. Oběd v berberské restauraci. A na závěr nezapomenutelná jízda  bývalou trasou Rally Paříž-Dakar.

 

RYBOLOV 
Relaxační plavba lodí po zátoce Agádíru, během které budeme mít možnost lovit a opalovat se. Hostinu z ulovených ryb připraví palubní šéfkuchař.

 

SAFARI BOU JERIF - 2 denní
Dvoudenní expedice džípy na jih Maroka. Přejezd na divokou pláž Legzira, která je známá díky obrovským červeným skalním obloukům. Volný čas a oběd na pláži. Návštěva městečka Sidi Ifni (bývalé španělské enklávy), pevnosti Cizinecké legie a lov škorpiónů. Nezapomenutelné ubytování na jedinečném místě - ve stanech berberských nomádů v pevnosti Bou Jerif! Následující den přejezd k úpatí pohoří Antiatlas, pobyt v opevněném městě Tiznit a prohlídka přehrady Youssef Ben Tachfine. Cena zahrnuje: nocleh, 2 obědy, večeře, snídaně.

 

MALEBNÉ MĚSTEČKO AS-SAWÍRA 
Okouzlující bílo-modré městečko. Nachází se u pobřeží Atlantiku s krásným starým městem z 18. století. Město malířů, sochařů, hudebníků a umělců vyrábějících nádherné stříbrné výrobky. Toto město opakovaně navštívil Jimmy Hendrix. Program zahrnuje procházku historickým starým městem s opevněným nábřežím La Scala. Ve volném čase oběd na vlastní náklady.

 

PROJÍŽĎKA NA VELBLOUDECH 
Dvouhodinový výlet na velbloudech do okolí Agádíru. Výhodou výletu je zajímavá trasa projížďky vedoucí přes eukalyptové háje podél údolí řeky Souss, kde lze s trochou štěstí vidět růžové plameňáky!

 

RELAXAČNÍ HAMMAM
Tato relaxační procedura ošetření pleti je kombinací sauny, vodní lázně, aplikace černého olivového mýdla, gommage peelingu a hodinové masáže celého těla přírodními oleji.

 

KROKODÝLÍ PARK
Výlet do Krokodýlího parku u Agádíru. Je zde shromážděno přes 300 exemplářů krokodýla Nilského. Je to jeden z největších druhů krokodýlů žijících v Africe. Krokodýly lze zde obdivovat v krásném uspořádání odkazujícím na jejich přirozený ekosystém. Park je také okouzlující botanickou zahradou, kde rostou rostliny z celého světa. Neobvyklé druhy exotických rostlin byly rozděleny do 4 botanických oblastí. V Croco parku můžete také obdivovat obří želvy a leguány. Volný čas v parku.

 

Upozornění! Výlety jsou komentovány v polském jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů, proto jakékoliv případné reklamace by měly být směřovány přímo na organizátora. Uvedené popisy a ceny v katalogu jsou pouze orientačnípro podrobnější informace prosím kontaktujte našeho zástupce v Agadiru. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Minimální počet účastníků je 15 osob. Před a po sezóně nejsou některé výlety organizovány.

Víza

Po příletu do Maroka je třeba se prokázat negativním RT-PCR testem na COVID-19 (test by měl být proveden nejdříve 72 hodin před odletem v laboratořích certifikovaných příslušnými vládními a mezinárodními úřady a přeložen do angličtiny).

Osoby, které jsou plně očkovány (v závislosti na výrobci a počtu požadovaných dávek) jsou osvobozeny od povinnosti mít negativní výsledek testu pokud od posledního očkování uplynulo nejméně 14 dní.

Abyste však mohli cestovat mimo Agádír, musíte mít potvrzení o úplném očkování. To znamená, že osoby, které překročí hranici na základě testu RT-PCR, nebudou moci cestovat mimo město. Nebudou se tedy moci účastnit žádných fakultativních výletů. Po Agádíru se budou moci pohybovat bez omezení. Tato omezení platí do 10. září 2021 včetně.

Ujistěte se prosím, že máte s sebou příslušný dokument. Kromě toho musíte mít vyplněný registrační formulář.

Děti mladší 10 let jsou osvobozeny od povinnosti předkládat výsledky testů.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Maroku obvykle od 15.6. do 30.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč