Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek0
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek1
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek2
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek3
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek4
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek5
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek6
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek7
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek8
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek9
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek10
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek11
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek12
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek13
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek14
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek15
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek16
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek17
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek18
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek19
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek20
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek21
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek22
Radisson Blu Resort Saidia Garden Obrázek23

Radisson Blu Resort Saidia Garden

Maroko - Saidia
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Wi-Fi
SPA
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Radisson Blu Resort Saidia Garden se nachází v malebné oblasti Saidia, která je známá svými krásnými plážemi a teplým středomořským podnebím. Hotel se nachází přímo na nábřeží a svým hostům nabízí nádherný výhled na vody Atlantského oceánu a okolní pohoří Rif. Díky své výhodné poloze si hosté mohou užívat jak odpočinek na pláži, tak i poznávání turistických zajímavostí v okolí. Hotel se nachází 55 km od letiště.

Pláž

Hotel se nachází v těsné blízkosti veřejné, široké a písečné pláže Melia Beach.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, úschovna zavazadel, restaurace Atlas, lobby bar a bar u bazénu, 2 bazény a 1 pro děti, lehátka, slunečníky a osušky (nutná záloha) u bazénu a v zahradě, stolní tenis, kulečník, šipky, dětský klub a hry, směnárna. Za příplatek: SPA a masážní centrum, fitness centrum, minigolf, hlídání dětí, prádelna, směnárna, půjčovna aut a zařízení pro vodní sporty.

Internet

Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

Stravování formou bufetu All Inclusive. Mezinárodní a středomořská jídla se podávají v hlavní restauraci "Atlas". Snídaně (7:00-10:30), obědy (12:00-14:00) a večeře (19:00-22:30). Bar u bazénu "Oasis" (10:00-20:00) nabízí mezinárodní kuchyni, dětské menu a velký výběr koktejlů podávaných s hudbou. Lobby bar nabízí nápoje All Inclusive i prémiové značkové nápoje (za poplatek).

Sportovní a animační program

Pro aktivní hosty je k dispozici fitness centrum a golfové hřiště a pro děti miniklub (8 měsíců-4 roky), dětský klub (5-10 let) a klub pro teenagery (11-17 let) vedený animátory.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel je ideální pro celou rodinu. K modernímu vybavení hotelu patří dětský klub a minidiskotéka, každodenní hudební zábava a dva venkovní bazény. Každý ze 150 pokojů nabízí nádherný výhled na místní golfové hřiště nebo do zahrad resortu.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.


Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.


Upozornění k programu
Odlety z:
 Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele Polska/České republiky. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

 

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obecné informace


Měna
MAD - marocký dirham, který není volně směnitelnou měnou mimo Maroko. Kurz je nastaven centrálně, takže nezáleží na tom, kde vyměníte peníze. Vezměte si s sebou EUR nebo USD. Kreditní karty jsou přijímány v restauracích a velkých obchodech, není problém použít bankomat.


Spropitné
Je obvyklé nechávat malé částky jako spropitné. Výdělky v Maroku nejsou vysoké a spropitné je často velká finanční pomoc. To platí zejména pro řidiče fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Je slušnost také dát malou odměnu místním lidem které si chcete vyfotit, v opačném případě se můžete dostat do nepříjemné situace.


Vízum
Každý cestující musí mít pas platný po dobu nejméně 6 měsíců ode dne odjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vyžadováno vízum. Občané s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným vízovým podmínkám.


Čas
- 1 hodina času oproti českému času.


Orientační ceny
Oběd od 40 MAD; voda 1,5 l - 5 MAD; 10 MAD pivo v obchodě.


Pošta
Většina hotelů má poštovní schránky, do kterých můžete vhodit pohlednice. Při nákupu pohlednic doporučujeme hned koupit známky pro leteckou poštu (cca 6.50 MAD).


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracují bez problémů.


Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních automatů. Karta za cca 50 MAD vystačí na krátký mezinárodní hovor. Mobilní telefony fungují po celém Maroku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně drahé. Tarif roamingu si prosím zjistěte u operátora ještě před odjezdem na dovolenou.


Saidia
Okouzlující letovisko ležící na pobřeží Středozemního moře s krásnými písečnými plážemi je skvělým místem na dovolenou. Slunečné počasí je zde po celý rok a podmínky k provozování vodních sportů jsou ideální.

Víza - informace pro prodejce

Každý cestující musí mít platný cestovní pas s dobou platnosti nejméně 3 měsíce ode dne výjezdu z Maroka. U pobytů do 90 dnů není vízum pro občany ČR  vyžadováno. Pro občany ostatních zemí mohou platit jiné pasové a vízové předpisy.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Maroku obvykle od 15.6. do 30.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč