Gemma Resort Obrázek0
Gemma Resort Obrázek1
Gemma Resort Obrázek2
Gemma Resort Obrázek3
Gemma Resort Obrázek4
Gemma Resort Obrázek5
Gemma Resort Obrázek6
Gemma Resort Obrázek7
Gemma Resort Obrázek8
Gemma Resort Obrázek9
Gemma Resort Obrázek10
Gemma Resort Obrázek11
Gemma Resort Obrázek12
Gemma Resort Obrázek13
Gemma Resort Obrázek14
Gemma Resort Obrázek15
Gemma Resort Obrázek16
Gemma Resort Obrázek17
Gemma Resort Obrázek18
Gemma Resort Obrázek19
Gemma Resort Obrázek20
Gemma Resort Obrázek21
Gemma Resort Obrázek22
Gemma Resort Obrázek23
Gemma Resort Obrázek24
Gemma Resort Obrázek25
Gemma Resort Obrázek26
Gemma Resort Obrázek27
Gemma Resort Obrázek28
Gemma Resort Obrázek29

Gemma Resort

Egypt - Marsa Alam - Marsa Alam
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Tenisový kurt
SPA
Bazén
Lehátka zdarma
Rodinný
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Gemma Resort je obklopen udržovanou zahradou. Z jeho oken se rozprostírá výhled na poušť a Rudé moře. Nedaleko je krásný dlouhý korálový útes. S trochou štěstí lze vidět i želvy! Letiště Marsa Alam je vzdáleno cca 95 km.
 

Pláž

Hotel Gemma Resort se nachází u soukromé písečné pláže, lehátka a slunečníky - zdarma

 

K dispozici pro hosty

Recepce 24h, plážový bar, bar u bazénu, shisha bar, několik restaurací, zahrada, bankomat, směnárna, služba concierge, úschovna zavazadel, prádelna (za poplatek), trezor, kadeřnictví, konferenční místnosti, služba lékaře na telefonu, vybavení pro osoby se zdravotním postižením. Navíc je v areálu obchodní centrum s lékárnou, obchody se suvenýry, klenotnictvím. Je zde také malý bazar.

 

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:30-10:00), obědy (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Navíc dětský bufet, dietní jídla připravená na vyžádání. Pozdní snídaně u bazénu (10:00-11:00). V barech se servíruje občerstvení a nápoje (11:00-12:00 a 15:30-17:00) a palačinky (17:00-18:00). Jednou týdně je organizována tematická večeře inspirovaná místní kulturou a tradicemi - stálé menu zdarma, pokrmy z karty za poplatek (nutná rezervace).

Sportovní a animační program

Hostům je k dispozici komplex venkovních bazénů se sluneční terasou (včetně 2 bazénů pro děti) a krytý bazén. V areálu hotelu je SPA a wellness centrum s tureckou lázní, vířivkou, saunou, masážemi a různými kosmetickými a relaxačními procedurami. Ve fitness centru si lze zacvičit pod dohledem trenéra nebo se přihlásit na lekce jógy. Během pobytu v tomto hotelu mohou hosté za příplatek jezdit na koni nebo se potápět. Potápěčské centrum Blue Submarine Divers má certifikaci PADI a nabízí kurzy potápění. Animační tým se během dne postará o zábavu celé rodiny: filmové večery, aerobik, karaoke, živá hudba a mnoho dalšího. Děti se mohou zabavit v klubovně pro ně uzpůsobené, stejně jako na hřišti a v herně. Navíc je hostům k dispozici kulečník (za poplatek), stolní tenis, šipky, 2 tenisové kurty a hřiště na minifotbal.

 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Prvotřídní hotel se nachází přímo na soukromé pláži s korálovým útesem. Je to fantastické místo pro relaxaci a odpočinek - ideální jak pro rodiny s dětmi, tak pro ty, kteří chtějí strávit kvalitní čas mimo ruch města.

Umiestnenie

Hotel je obklopený udržovanou zahradou. Ponúka výhľad na púšť a Červené more. V blízkosti se nachází krásný dlouhý korálový útes. Ak budete mať šťastie, možno uvidíte aj korytnačky! Letiště Marsa Alam je vzdálené 95 km od hotelu.

.
Webová lokalita

https://www.gemmaresort.com/

Športový a animačný program

Hostom je k dispozici komplex vonkajších bazénov so slnečnou terasou (vrátane 2 detských bazénov) a krytý bazén. K dispozici je kúpeľné a wellness centrum, ktoré ponúka turecký kúpeľ, vírivku, saunu, masáže a rôzne kozmetické a relaxačné procedury. Vo fitnescentre si můžete zacvičiť pod vedením trenéra alebo sa prihlásiť na hodiny jogy. Počas pobytu v tomto hotelu sa hostia môžu za príplatok venovať jazde na koni alebo potápaniu. Potápěčské centrum Blue Submarine Divers má certifikát PADI a nabízí kurzy potápění. Animačný tým sa postará o zábavu celej rodiny počas dňa: filmové večery, aerobik, karaoke, živá hudba a mnoho ďalšieho. Deti sa môžu zabaviť v klubovni prispôsobenej pre ne, aj na detskom ihrisku a v herni. Kromě toho je k dispozici biliard (za poplatok), stolní tenis, šípky, 2 tenisové kurty a ihrisko na minifutbal.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (7:30-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:30-21:30) formou bohatého bufetu. Kromě toho bufet pre deti, diétne jedlá pripravené na požiadanie. Neskoré raňajky pri bazéne (10:00-11:00). V baroch sa podáva občerstvenie a nápoje (11:00-12:00 a 15:30-17:00) a palacinky (17:00-18:00). Raz týždenne sa koná tematická večera inšpirovaná miestnou kultúrou a tradíciami. Za jedlá a la carte sa platí príplatok.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s recepciou 24 hodín denne, bar on pláži, bar pri bazéne, shisha bar, niekoľko reštaurácií, záhrada, ATM, zmenáreň, služby concierge, úschovňa batožiny, práčovňa (za poplatok), trezor, kaderníctvo, konferenčné miestnosti, lekár na telefóne, zariadenia pre osoby so zdravotným postihnutím. Kromě toho se v areálu nachází nákupní centrum s lekárňou, obchodmi so suvenírmi, klenotníctvom. Nachádza sa tu aj malý bazár.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
 

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Plavba lodí Seascope 
Pobyt v Marsa Alam bez obdivování útesu? Nemožné! Doporučujeme cca 1,5hodinovou plavbu lodí s proskleným dnem plující mezi korálovými útesy. Možnost obdivování nádherného podmořského světa z paluby lodi.


V galábiji přes El Quseir!
Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj a zapálíme si vodní dýmku.
 

Potápění - ostrov Qulaan
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 2 více než hodinové zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně). Během potápění je velká šance, že se k nám připojí delfíni! V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.

 
Super expedice 2 v 1 - poušť a útesy!

Expedici začneme cca 2hodinovou jízdou na čtyřkolkách po poušti - během jízdy pouští obklopenou majestátními horami, se budeme cítit jako skuteční objevitelé! Po dávce adrenalinu budeme mít příležitost k odpočinku v beduínské vesnici u občerstvení a ibiškového čaje. Následně přejezd do zátoky Marsa Mobarak, čili želví zátoky. Čas na koupání a opalování, stejně jako šnorchlování na jednom z nejkrásnějších korálových útesů v oblasti Marsa Alam. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Želví dům
Skvělý výlet na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. 

Asuán a Abu Simbel 
Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
 

Quad safari 
Výlet terénními vozy po rozlehlé poušti a návštěva beduínské vesnice, kde lze poznat beduínské zvyky a jednoduchost jejich života. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Další možnosti výletů

Káhira letadlem
Plavby lodí po Rudém moři 
Návštěva aquaparku Akassia

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od listopadu do poloviny března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč