Hilton Nubian Obrázek0
Hilton Nubian Obrázek1
Hilton Nubian Obrázek2
Hilton Nubian Obrázek3
Hilton Nubian Obrázek4
Hilton Nubian Obrázek5
Hilton Nubian Obrázek6
Hilton Nubian Obrázek7
Hilton Nubian Obrázek8
Hilton Nubian Obrázek9
Hilton Nubian Obrázek10
Hilton Nubian Obrázek11
Hilton Nubian Obrázek12
Hilton Nubian Obrázek13
Hilton Nubian Obrázek14
Hilton Nubian Obrázek15
Hilton Nubian Obrázek16
Hilton Nubian Obrázek17
Hilton Nubian Obrázek18
Hilton Nubian Obrázek19
Hilton Nubian Obrázek20
Hilton Nubian Obrázek21

Hilton Nubian

Egypt - Marsa Alam
Pobytový
Rodinný
Rodinný pokoj
Mezinárodní animace
Wi-Fi
Posilovna
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Přímo na pláži
Bazén
Lehátka zdarma

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní nově postavený hotel Hilton Nubian patřící ke známému hotelovému řetězci Hilton se nachází uprostřed majestátních hor v rozlehlé exotické zahradě. Letiště je vzdáleno cca 30 km a město Marsa Alam cca 34 km.

 

 

Pláž

Hotel se nachází přímo u nádherné písečné pláže - Abu Dabbab (na pláž lze dojít hotelovou cestou za cca 5 minut, jezdí zde také vláček). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

K dispozici pro hosty

Komplex se skládá z hlavní budovy, v níž se nachází lobby, recepce a restaurace, a několik nízkopodlažních budov.

Recepce 24h, mini nákupní centrum, bankomat, prádelna, služba concierge, lékárna a lékařské služby. V hotelu je hlavní restaurace Marsa, kde se podává jídlo formou bufetu, Souk Cafe (tradiční místní pokrmy a šiša), Noba Bar & Lounge (orientální kuchyně), několik barů: lobby bar Kush, bar u bazénu (pro dospělé) Seashells, bary u bazénu Splash, Breezes, Waves a bar na pláži Coral. Hostům jsou k dispozici 4 venkovní bazény (sladkovodní, 2 v zimě vyhřívané) a brouzdaliště pro děti, obklopené slunečními terasami. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénů - zdarma.

Internet

V hotelu je internetová kavárna - za příplatek, v lobby Wi-Fi - zdarma, na pokojích - za poplatek.

Catering

All Inclusive: snídaně (6:30-10:30), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Navíc je k dispozici občerstvení (11:00-12:00) v Noba Bar & Lounge; (16:00-17:00) v Axis Bar; v barech Breezes a Coral (13:00-15:00), zmrzlina (13:00-17:00) a místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00-24:00, v určených barech). Večerní občerstvení v určeném baru/restauraci (do 02:00). All Inclusive nezahrnuje: čerstvě vymačkané džusy, dovážené lihoviny, lahvové nápoje.

Sportovní a animační program

Denní aktivity: posilovna, aerobik, stolní tenis, šipky, boccia, vodní pólo, hry. Večer orientální show. Pro děti zábava a hry v miniklubu, dětská diskotéka a také dětské hřiště a brouzdaliště. Za příplatek: potápěčské centrum, kulečník, půjčovna kol. 

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Luxusní hotel Hilton Nubian se skvělou polohou přímo u zálivu Abu Dabbab! Bohatý program All Inclusive a propracovaný interiér hotelu splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů!

 

Umiestnenie

Luxusní, nově postavený hotel patřící do uznávané hotelové sítě Hilton, který se nachází na pozadí majestátních hôr v rozsáhlých exotických zahradách. Letiště je vzdálené přibližně 30 km a město Marsa Alam přibližně 34 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Dané aktivity: posilňovňa, aerobik, stolný tenis, šípky, boccia, vodné pólo, hry. Večerní orientální show. Pre deti zábava a hry v miniklube, detská diskotéka, ako aj detské ihrisko a detský bazén. Za príplatok: potápačské centrum, biliard, požičovňa bicyklov.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (6:30-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho je k dispozici občerstvenie (11:00-12:00) v bare Noba Bar & Lounge; (16:00-17:00) v bare Axis; v baroch Breezes a Coral (13:00-15:00), zmrzlina (13:00-17:00) a místní alkoholické a nealkoholické nápoje (09:00-24:00, určené bar). Večerní občerstvení v určených barech/reštauracích (do 02:00). All Inclusive nezahàňa čerstvo vylisované šťávy, dovážané liehoviny, nápoje vo fľašiach.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Komplex pozostává z hlavní budovy, vorej sa nachádza vstupná hala, recepcia a reštaurácie, ako aj z tucta nízkopodlažných budov.

V hotelu je k dispozici 24hodinová recepcia, mini nákupné centrum, bankomat, práčovňa, recepcia, lekáreň a lekárske služby. V hoteli sa nachádza hlavná reštaurácia Marsa, kde sa podávajú jedlá forma bufetu, Souk Cafe (tradičné miestne jedlá a šiša), Noba Bar & amp; Lounge (orientálna kuchyňa), niekoľko barov: V současné době je v provozu několik barů: lobby bar Kush, bar pri bazéne (pre dospelých) Seashells, bary pri bazéne Splash, Breezes, Waves a plážový bar Coral. K dispozici jsou 4 vnější bazény (sladkovodní, 2 vyhřívané v zime) a dětské brodítko, obklopené slunečnými terasami. Ležadlá, slnečníky a osušky pri bazénoch - zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Výborný hotel so skvelou polohou priamo v zálive Abu Dabbab! Rozsiahly program All Inclusive a prepracované interiéry hotelu splnia očakávania aj tých najnáročnejších hostí!

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
 

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Plavba lodí Seascope 
Pobyt v Marsa Alam bez obdivování útesu? Nemožné! Doporučujeme cca 1,5hodinovou plavbu lodí s proskleným dnem plující mezi korálovými útesy. Možnost obdivování nádherného podmořského světa z paluby lodi.


V galábiji přes El Quseir!
Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj a zapálíme si vodní dýmku.
 

Potápění - ostrov Qulaan
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 2 více než hodinové zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně). Během potápění je velká šance, že se k nám připojí delfíni! V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.

 
Super expedice 2 v 1 - poušť a útesy!

Expedici začneme cca 2hodinovou jízdou na čtyřkolkách po poušti - během jízdy pouští obklopenou majestátními horami, se budeme cítit jako skuteční objevitelé! Po dávce adrenalinu budeme mít příležitost k odpočinku v beduínské vesnici u občerstvení a ibiškového čaje. Následně přejezd do zátoky Marsa Mobarak, čili želví zátoky. Čas na koupání a opalování, stejně jako šnorchlování na jednom z nejkrásnějších korálových útesů v oblasti Marsa Alam. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Želví dům
Skvělý výlet na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. 

Asuán a Abu Simbel 
Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
 

Quad safari 
Výlet terénními vozy po rozlehlé poušti a návštěva beduínské vesnice, kde lze poznat beduínské zvyky a jednoduchost jejich života. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Další možnosti výletů

Káhira letadlem
Plavby lodí po Rudém moři 
Návštěva aquaparku Akassia

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od listopadu do poloviny března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč