Sataya Resort Marsa Alam Obrázek0
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek1
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek2
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek3
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek4
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek5
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek6
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek7
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek8
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek9
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek10
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek11
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek12
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek13
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek14
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek15
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek16
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek17
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek18
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek19
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek20
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek21
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek22
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek23
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek24
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek25
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek26
Sataya Resort Marsa Alam Obrázek27

Sataya Resort Marsa Alam

Egypt - Marsa Alam
Pobytový
Hotel Premium
Rodinný
Pláž do 100 m

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní a rozsáhlý hotelový komplex na pobřeží Rudého moře. Nachází se 30 km od letiště Marsa Alam, přibližně 35 km od centra města a přístavu Port Ghalib s pěkným přístavem a mnoha restauracemi a bary.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází široká, přibližně 1 000 metrů dlouhá hotelová písečná pláž s pozvolným sestupem do vody. Vedle pláže úžasný, téměř nedotčený korálový útes ideální pro pozorování podmořského života Rudého moře (doporučujeme ochrannou obuv). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži i u bazénu zdarma.

K dispozici pro hosty

V hotelu na hosty čeká: 24hodinová recepce, výtahy, kulečník (a bar), obchody se suvenýry. Dále je zde hlavní restaurace (v hlavní budově), italská restaurace (jednou za pobyt večeře zdarma, nutná rezervace), 6 barů (včetně barů v lobby, na pláži, 2 u bazénů, na terase). Ve skvěle upraveném areálu se nachází 6 rozsáhlých bazénů (2 z nich jsou v zimní sezóně vyhřívané), líná řeka (první skluzavka zdarma, další skluzavky za poplatek) a tobogány. Za poplatek lékař, prádelna, lázně.

Internet

V celém objektu je k dispozici wifi s omezenou rychlostí.

Catering

All inclusive: snídaně (07:00-10:00), obědy (12:30-15:00) a večeře (18:30-21:30) v hlavní restauraci podávané formou bohatého bufetu, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Jednou za pobyt můžete využít italskou restauraci nebo La Pizzerii (nutná předchozí rezervace). Asijská restaurace je za příplatek. V restauracích je během jídla povinné vhodné oblečení (pánové dlouhé kalhoty; plavky a šortky nejsou v restauraci povoleny). Hosté mohou využít četné bary v areálu hotelu: v lobby (08:00-17:00), na La Terrasse (17:00-24:00), bar u bazénu (17:00-24:00), bar na pláži a u bazénu (10:00 až do západu slunce). Občerstvení je k dispozici v baru Sea Breeze na pláži (16:00-17:30) a ve Snack baru (12:00-15:30). K dispozici je také např: "Delices" (pekárna) - zákusky a káva (10:00-12:00 a 15:00-18:00). A také diskotéka Fuego (22:30-02:00) - vstup zdarma a jeden nápoj do 24:00. Lahvové nápoje, čerstvě vymačkané džusy, dovážené lihoviny - za příplatek. Hotel si vyhrazuje právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých do formule all inclusive (např. časy podávání).

Sportovní a animační program

V hotelu probíhá rozsáhlý denní i večerní animační program. Nabízí herní stoly, posilovnu, večerní představení a živou hudbu. Pro děti: animace v rámci miniklubu, brouzdaliště s vodními atrakcemi a mini skluzavkami. Dále za příplatek: centrum vodních sportů, potápěčské centrum na pláži, 2 tenisové kurty, herna a lázně (lázně, masáže, sauna, vířivka, posilovna) a centrum krásy. K dispozici jsou také tobogány pro děti i dospělé.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Kompletně zrekonstruovaný hotel, ideální pro idylickou dovolenou. Fantastické místo, kde si můžete vychutnat pohádkový korálový útes na hotelové pláži. Vřele doporučujeme těm, kteří ocení klid, i rodinám s dětmi, které si chtějí odpočinout v elegantním prostředí.

Umiestnenie

Luxusní a rozsáhlý hotelový komplex na pobřeží Červeného moře. Nachádza sa 30 km od letiska Marsa Alam, približne 35 km od centra mesta a prístavu Port Ghalib s pekným prístavom a množstvom reštaurácií a barov.

Športový a animačný program

V hotelu probíhá rozsáhlý denní a večerní animační program. Ponúka hracie stoly, posilňovňu, večerné predstavenia a živú hudbu. Pre deti: animácie v rámci miniklubu, detské brodítko s vodnými atrakcyjmi a mini šmykľavkami. Za poplatek: centrum vodních sportů, potápěčské centrum na pláži, 2 tenisové kurty, herňa a wellness centrum (kúpele, masáže, sauna, vírivka, posilňovňa) a crása centrum. K dispozici jsou i tobogány pro děti a dospělé.

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-15:00) a večeře (18:30-21:30) v hlavní restauraci podávané formou bohatého bufetu, vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00. Jednou za pobyt si můžete vychutnat talianskou restauraci nebo La Pizzeriu (nutná předchozí rezervace). Ázijská restauraácia je za príplatok. V reštauráciách je počas jedla vhodné oblečenie (páni dlhé nohavice; plavky a šortky nie sú v reštaurácii povolené). Hostia môžu využívať početné bar v areáli hotela: vo vstupnej hale (08:00-17:00), na La Terrasse (17:00-24:00), bar pri bazéne (17:00-24:00), bar na pláži a pri bazéne (10:00 do západu slnka). Občerstvenie je k dispozici v bare Sea Breeze na pláži (16:00-17:30) a v Snack bare (12:00-15:30). "Delices" (pekárna) - zákusky a káva (10:00-12:00 a 15:00-18:00). A také diskotéka Fuego (22:30-02:00) - vstup zdarma a jeden nápoj do 24:00. Fľaškové nápoje, čerstvo vylisované šťávy, dovážené láhve - za příplatok. Hotel si vyhradí právo na změnu rozsahu služeb zahrnutých vo vzorci all inclusive (napr. časy podávania).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

V hotelu na hostí čaká: Na hostitelské recepci jsou k dispozici: 24hodinová recepce, výťahy, biliardová miestnosť (a bar), obchody so suvenírmi. Kromě toho se tu nachází hlavná reštaurácia (v hlavnej budove), talianska reštaurácia (večera zdarma raz za pobyt, rezervácia nutná), 6 barov (vrátane v lobby, na pláži, 2 pri bazénoch, na terase). V skvele upravenom areáli sa nachádza 6 roziahlych bazénov (2 z nich sú v zimnej sezóne vyhrievané), lenivá rieka (prvá šmykľavka zdarma, ďalšie šmykľavky za poplatok) a tobogany. Za poplatok lekár, práčovňa, wellness centre.

.
Podľa nášho názoru

Kompletní zrekonstruovaný hotel, ideálny na idylickú dovolenku. Fantastické místo, kde si můžete vychutnat rozprávkový korálový útes při hotelové pláži. Vrelo odporúčame pre tých, ktorí oceniać pokoj, aj pre rodzininy s deťmi, ktoré si chcú oddýchnuť v elegantnom prostredí.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hodiny před plánovaným odletem u stanoviště Rainbow. 
Aktuální letové řády sledujte na r.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Luxor a Karnak
Celodenní výlet autobusem do slavné Théby - města se stovkou brán. V programu mimo jiné: návštěva chrámu v Karnaku, Údolí králů - s hrobkami faraónů (mimo jiné slavná Tutanchamonova hrobka), Memnonovy kolosy (pozůstatky chrámu Amenhotepa III.) a monumentálního chrámu královny Hatšeptsut (zrestaurovaného polskou archeologickou výpravou). Během výletu oběd.
 

Hlubinné potápění
Skvělý výlet lodí ke korálovým útesům, koupání v moři, potápění a pozorování krás korálových útesů. Vše pod dohledem profesionálních instruktorů. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Plavba lodí Seascope 
Pobyt v Marsa Alam bez obdivování útesu? Nemožné! Doporučujeme cca 1,5hodinovou plavbu lodí s proskleným dnem plující mezi korálovými útesy. Možnost obdivování nádherného podmořského světa z paluby lodi.


V galábiji přes El Quseir!
Odpolední výlet po nejstarším egyptském městě na pobřeží Rudého moře - El Quseir. Je to jedno z mála pobřežních měst, kde se podařilo udržet skutečné zvyky Egypťanů ještě nedotčené cestovním ruchem. Oblečeni v tradičních místních egyptských kostýmech čili galábijích navštívíme nejstarší mešitu ve městě, koptský kostel a projdeme se úzkými uličkami města. Následně oběd v místní rybí restauraci. Po jídle návštěva místního trhu, kde se nachází tradiční parfumerie a coffee shop, kde ochutnáme kávu s kardamónem nebo ibiškový čaj a zapálíme si vodní dýmku.
 

Potápění - ostrov Qulaan
Fantastický výlet lodí na ostrovy Qulaan - malé rajské ostrovy roztroušené po Rudém moři, obklopené pohádkovými útesy! Během výletu jsou naplánovány 2 více než hodinové zastávky na šnorchlování (vybavení ke šnorchlování v ceně). Během potápění je velká šance, že se k nám připojí delfíni! V ceně výletu je zahrnut oběd. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport.

 
Super expedice 2 v 1 - poušť a útesy!

Expedici začneme cca 2hodinovou jízdou na čtyřkolkách po poušti - během jízdy pouští obklopenou majestátními horami, se budeme cítit jako skuteční objevitelé! Po dávce adrenalinu budeme mít příležitost k odpočinku v beduínské vesnici u občerstvení a ibiškového čaje. Následně přejezd do zátoky Marsa Mobarak, čili želví zátoky. Čas na koupání a opalování, stejně jako šnorchlování na jednom z nejkrásnějších korálových útesů v oblasti Marsa Alam. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Želví dům
Skvělý výlet na místo, kde obří želvy rudého moře vytvořily svůj domov. Vyplujeme z krásného přístavu v Port Ghalibu a začneme naše dobrodružství, během něhož jsou plánovány tři zastávky na šnorchlování. Oběd na lodi v ceně. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění je rizikový sport. 

Asuán a Abu Simbel 
Dvoudenní autobusový výlet. 1. den: navštívíme Velkou asuánskou přehradu a chrám bohyně Isis na ostrově Philae. Následně nocleh v Asuánu (na lodi nebo v hotelu). V brzkých ranních hodinách odjezd z Asuánu a přejezd do Abu Simbel - monumentálních a úchvatných chrámů faraóna Ramzese II. a jeho manželky Nefertari. Následně přejezd do města Edfú, kde uvidíte chrám boha Hora. Cena zahrnuje 2 obědy, večeři a snídani.
 

Quad safari 
Výlet terénními vozy po rozlehlé poušti a návštěva beduínské vesnice, kde lze poznat beduínské zvyky a jednoduchost jejich života. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda na čtyřkolkách je rizikový sport.
 

Další možnosti výletů

Káhira letadlem
Plavby lodí po Rudém moři 
Návštěva aquaparku Akassia

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 účastníků) nebo v anglickém jazyce. Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb a sestavuje jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Víza

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od plánovaného návratu. Obyvatelé České republiky a Slovenska potřebují pro vstup do země vízum. Vízum získáte po příletu na letišti za poplatek 25 USD/os. Vízum je platné 30 dní.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Egyptě obvykle trvá od listopadu do poloviny března.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč