Maritim Resort & SPA Obrázek0
Maritim Resort & SPA Obrázek1
Maritim Resort & SPA Obrázek2
Maritim Resort & SPA Obrázek3
Maritim Resort & SPA Obrázek4
Maritim Resort & SPA Obrázek5
Maritim Resort & SPA Obrázek6
Maritim Resort & SPA Obrázek7
Maritim Resort & SPA Obrázek8
Maritim Resort & SPA Obrázek9
Maritim Resort & SPA Obrázek10
Maritim Resort & SPA Obrázek11
Maritim Resort & SPA Obrázek12
Maritim Resort & SPA Obrázek13
Maritim Resort & SPA Obrázek14
Maritim Resort & SPA Obrázek15
Maritim Resort & SPA Obrázek16
Maritim Resort & SPA Obrázek17
Maritim Resort & SPA Obrázek18
Maritim Resort & SPA Obrázek19
Maritim Resort & SPA Obrázek20
Maritim Resort & SPA Obrázek21
Maritim Resort & SPA Obrázek22
Maritim Resort & SPA Obrázek23
Maritim Resort & SPA Obrázek24
Maritim Resort & SPA Obrázek25
Maritim Resort & SPA Obrázek26
Maritim Resort & SPA Obrázek27
Maritim Resort & SPA Obrázek28
Maritim Resort & SPA Obrázek29
Maritim Resort & SPA Obrázek30
Maritim Resort & SPA Obrázek31
Maritim Resort & SPA Obrázek32
Maritim Resort & SPA Obrázek33
Maritim Resort & SPA Obrázek34
Maritim Resort & SPA Obrázek35
Maritim Resort & SPA Obrázek36
Maritim Resort & SPA Obrázek37
Maritim Resort & SPA Obrázek38
Maritim Resort & SPA Obrázek39
Maritim Resort & SPA Obrázek40
Maritim Resort & SPA Obrázek41
Maritim Resort & SPA Obrázek42

Maritim Resort & SPA

Mauricius
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Bazén
Lehátka zdarma
Doporučujeme
Přímo na pláži

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel světové úrovně se nachází ve vesnici Balaclava, 20 km od hlavního města ostrova Port Luis, a je malebně obklopen 25 hektary zelených tropických zahrad, které se rozprostírají podél Indického oceánu. V blízkosti komplexu se nacházejí vodopády na řece Citron, zříceniny města Balaclava z 18. století a Želví zátoka. Letiště je vzdálené 60 km.

Pláž

Stojí na písečné pláži (světlý písek), která je obklopena kokosovými palmami, což poskytuje pocit soukromí. Lehátka a slunečníky - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Hotel je dokonalou kombinací koloniální a tropické architektury.

Čtyřhodinová recepce s lobby, 4 restaurace (z toho 2 přímo na pláži), 3 bary (jeden u bazénu), lehátka a slunečníky u venkovního bazénu, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel (zdarma). V areálu hotelu se nachází směnárna.

Internet

V areálu hotelu a ve všech pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední čaj: koláče, káva a čaj (14:30-17:00). Neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (11:00-23:00). V hlavní bufetové restauraci se podávají evropská, kreolská, asijská a indická jídla. Jako další atrakce jsou zde stanice, kde kuchaři připravují pokrmy pro hosty za chodu.

Sportovní a animační program

Fitness klub s posilovnou (zdarma), 3 tenisové kurty, golfové hřiště (možnost zapůjčení placeného vybavení na místě), minigolfové hřiště, lukostřelba, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, vodní lyžování, windsurfing, kánoe, šlapadla. Možnost zapůjčení auta, motorky, kola, skútru (za poplatek). Animační a dětské hřiště a minifarma se zvířaty. Možnost objednat individuální hlídání dětí (za příplatek). V hotelovém SPA, které je za příplatek, najdete 13 místností s procedurami (včetně masáží, ajurvédy, léčby horkými kameny) 3 sauny, finskou lázeň, kadeřnictví a kosmetiku.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Tento pětihvězdičkový hotel je skutečným rájem na zemi. Je ideální pro exkluzivní dovolenou pro náročné klienty.

.

Umiestnenie

Luxusní hotel světovej triedy sa nachádza v dedinke Balaclava, 20 km od hlavného mesta ostrova Port Luis, a je malebne obklopený 25 hektármi zelených tropických záhrad, ktoré sa rozprestierajú pozdåž Indického oceánu. V blízkosti komplexu najdete vodopády na řece Citron, zrúcaniny města Balaclava z 18. století a zátoku Turtle Bay. Letiště je vzdálené 60 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Fitness klub s občerstvením (jídlo), 3 tenisové kurty, golfové hřiště (možnost zaplacení vstupu na místě), minigolfové hřiště, loosestribe, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, vodní lenošení, windsurfing, kánoe, vodní kola. Možnost zapůjčení auta, motorky, kola, skútru (za poplatek). Animácie a detský ihrisko a minifarma so zvieratami. Možnost individuální rezervace péče o děti (za příplatek). V hotelovom SPA, ktoré je za príplatok, nájdete 13 miestností s procedúrami (vrátane masáží, ajurvédy, liečby horúcimi kameňmi) 3 sauny, fínsky kúpeľ, kaderníctvo a kozmetiku.

.
Stravovanie

Všetko zahàňa: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj: koláče, káva a čaj (14:30-17:00). Neobmedzené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (11:00-23:00). V hlavní bufetovej reštaurácii sa podávajú európske, kreolské, ázijské a indické jedlá. Další atrakciou sú stanice, kde kuchári pripravujú jedlá pre hostí za chodu.

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel je dokonalou kombináciou koloniálnej a tropickej architektúry.

Štyrihodinová recepce s lobby, 4 restaurace (včetně 2 přímo na pláži), 3 bary (jeden pri bazéne), ležadlá a slunečníky pri vonkajšom bazéne, obchod so suvenírmi, úschovňa batožiny (zdarma). V areáli hotela sa nachádza zmenáreň.

.
Podľa nášho názoru

Tento 5hvězdičkový hotel je skutečným místem na zemi. Je ideálny na exkluzívnu dovolenku pre náročných klientov.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na Mauricius (s přestupem), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Název zájezdu v polském jazyce: Mauritius - wczasy


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu na Mauricius

Program

Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Den 2 -  7 (nebo 14)
Po příletu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den 8 (nebo 15)
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (o přesném čase odletu vás bude informovat delegát Rainbow na místě).

Den 9 (nebo 16)
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

MAURICIUS obecné informace

Měna
1 rupie (MUR) = 100 centů. 20 rupií = 0,5 EUR. Doporučujeme vzít euro (EUR). V oběhu jsou bankovky v hodnotě 25, 50, 100, 200, 500, 1000 a 2000 rupií a mince v hodnotách 5, 20, 50 centů a 1, 5, 10, 20 rupií. Kreditní karty jsou všeobecně přijímány.

Vízum
Ke vstupu na Mauricius není potřeba vízum. Cestovní pas musí být platný po dobu dalších 6 měsíců od data návratu. Je potřeba prokázat, že máte dostatek finančních prostředků na úhradu nákladů během vašeho pobytu (100 USD/den).

Celní předpisy
Je přísný zákaz dovážet více než 1 litr lihovin na osobu (nebo přepočteno na jiný typ alkoholu) a pornografii.

Čas
Časový posun vůči ČR: + 3 hodiny oproti zimnímu času.

Jazyk
Úředním jazykem na Mauriciu je anglický a kreolský jazyk, ale v běžném užívání je také francouzsky jazyk.

Elektřina
230 V/50 Hz. Evropské zásuvky (dva kulaté otvory umístěné horizontálně) a britské zásuvky (dva podlouhlé otvory umístěné vodorovně a jeden svisle, uprostřed).

Doprava
Na Mauriciu se jezdí vlevo. Silnice jsou v dobrém stavu. Veřejná doprava funguje do 22:30, na provincii do 18:00.

Očkování a zdraví
Při cestě na Mauricius není požadováno žádné speciální očkování. Doporučuje se jen očkování proti hepatitidě typu A a hepatitidě typu B, tyfu, záškrtu a tetanu. Je třeba vzít s sebou repelenty. Vzhledem ke korálům vyskytujícím se u břehu, se doporučuje mít ke vstupu do vody vhodnou obuv.

Místní zvyky
Na Mauriciu je zakázán nudismus. Zemi obývají převážně hinduisté.

MAURICIUS
Mauricius - to jsou písečné pláže a křišťálově čistý tyrkysový oceán, ale také indické chrámy, botanické zahrady s bujnou, svěží zelení a vzácnými druhy ptáků, skrývající se mezi ebenovými stromy. Je také mekkou pro ty, jež milují vodní sporty, dokonce i ty nejnáročnější. Mauricius láká turisty sluncem a křišťálově čistým mořem, stejně jako nádhernými výhledy. Nejkrásnější "pohlednice" z ostrova je poloostrov Le Morne Brabant, jež se nachází na jihozápadním pobřeží. Je to velmi malebné pohoří, které nabízí fantastický výhled na tyrkysové vody Indického oceánu (od roku 2008 je na seznamu světového dědictví UNESCO).

Nejkrásnější pláž Trou aux Biches, se nachází přímo vedle hotelu Casuarina. Toto místo bylo oceněno v soutěži World Travel Awards v kategorii nejlepší pláž na světě v roce 2011.
Ve vodách Indického oceánu v blízkosti města Flic en Flac, uvidíte jedny z nejkrásnějších korálových útesů. Úžasný podmořský svět můžete vidět mnoha způsoby. Velmi rozšířené jsou zde prosklené ponorky a speciální bubliny k chození po dně oceánu. Co je však důležité, na mnoha místech na ostrově (také u hotelů), můžeme najít širokou škálu vodních sportů (vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, potápění, kajaky, šlapadla, motorové čluny, katamarány).

Fauna a flóra ostrova je nesmírně zajímavá a pestrá. Kromě úžasného podmořského světa lze vidět želvy, pestrobarevné papoušky stejně jako spoustu originálních orchidejí nebo vznešenou viktorii královskou. Srdečně zveme!

Odlety
Odlet z Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem na letišti ve Varšavě. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Výlety v okolí

Fakultativní výlety (ceny jsou orientační)

Mauricius v kostce
V programu oblast Chamarel, kde budeme obdivovat jediný jednokaskádový vodopád na Mauriciu a „Zemi sedmi barev“ - jedno z nejlepších a nezapomenutelných míst k vidění na ostrově. Chamarel je také jediným regionem na Mauriciu, kde se pěstuje káva, kterou bude možnost ochutnat. Je zde také jedna z nejznámějších továren rumu, kde se seznámíte s procesem výroby rumu a ochutnáte tento místní nápoj. Před námi je také jedno z nejkrásnějších vyhlídkových míst - Georges, odkud se rozprostírá unikátní panorama na Národní park Černé řeky (Black River Gorges). K rozjímání a klidu nás přivede Ganga Talao - posvátné jezero, které je místem pěších poutí Hinduistů. Návštěva Krokodýlího parku (Vanilla Crocodile & Tortoise Park) bude skutečnou procházkou tropickým lesem, jehož obyvatelem je zdejší známá želva obrovská. Výlet zakončíme na pláži Gris Gris - na nejjižnějším bodu ostrova, kde se rozprostírá jedinečné panorama a nachází se zde tzv. „plačící skála“.

Plavby katamaránem
Během každé dovolené, dokonce i té nejaktivnější, přijde vhod den odpočinku a relaxace. Vynikajícím nápadem je plavba pohodlným katamaránem, která bude obohacena spoustou zábavy, opalování a vodních sportů (šnorchlování). Během plavby bude oběd a nápoje (v ceně výletu). Nabídneme Vám různé verze tohoto výletu, v závislosti na směru, kterým se vydáme, uvidíme sever, východ nebo západ ostrova. 

Tropicana
Během tohoto výletu zažijete exotické safari v nejznámějším parku na ostrově - Casela Nature Park. Bude příležitost krmit žirafy, vyfotografovat lva, tygra nebo stanout tváří v tvář pštrosovi. Dalším bodem programu bude panorama jednoho z nejkrásnějších vodopádů v této části světa - Chamarel. Dalším zázrakem přírody je země, která se mění různými barvami, jejíž smíšené písky se vždy vrátí na své místo. To všechno je skryto v tropické džungli, ke které vede neobvykle malebná cesta. Dobrodružství, příroda a pohlednicové fotky nejslavnějších atrakcí ostrova. 

Dva živly
Nemusíte umět létat, abyste mohli vidět z ptačí perspektivy jedno z nejkrásnějších pobřeží na světě, nemusíte také umět plavat, abyste se ocitli v podvodním světě korálových útesů, želv a pestrobarevných ryb. Zveme vás na vzrušující dobrodružství s parasailingem (pohodlné sedačky s padákem závěsným za člunem), jež vám umožní obdivovat Mauricius ze vzduchu a procházku po dně oceánu (v hloubce 2-3 metrů) v průhledné kopuli vyplněné vzduchem. Ideálním zakončením dne bude přejezd lodí k vodopádům Grand River South-East, jízda na Tube Ride (ponton za lodí) a oběd na ostrově Ile aux Cerfs. 
 

Mystický výlet
Pokud chcete pocítit kouzlo neobvyklých míst Mauricia, pak Vás zveme na mystický výlet. Na začátku se vydáme k nejvyššímu vyhlídkovému místu města Curepipe, kterým je vyhaslá sopka Trou aux Cerfs. Rozprostírá se z ní nádherné panorama ostrova. K rozjímání a klidu nás přivede další bod programu - Ganga Talao - nejposvátnější místo na ostrově, s jednou z nejvyšších soch Šivy na světě. Následně návštěva čajové plantáže - uvidíme proces jeho výroby a ochutnáme různé druhy v čajovně umístěné uprostřed tropické zeleně a jezera. Návštěva Krokodýlího parku (Vanilla Crocodile & Tortoise Park) bude skutečnou procházkou tropickým lesem, jehož obyvateli jsou kromě krokodýlů želvy obrovské. Bude možnost je nakrmit a vyfotit se s nimi. Výlet zakončíme v Gris Gris - na nejjižnějším bodu ostrova, ve kterém se obrovské vlny oceánu rozbíjejí o sopečné útesy. 

Port Louis - hlavní město ráje
Návštěva hlavního města ostrova - Port Louis. V programu mimo jiné: návštěva místního trhu a slavného nákupního komplexu Caudan - ideální místa k nákupu suvenýrů z ostrova a využití volného času. Pojedeme také k citadele, kterou postavili Britové v roce 1835. Následně přejezd do Muzea cukru a seznámení s tajemstvím jeho výroby - koneckonců celý ostrov je pokrytý plantáží cukrové třtiny. Výlet zakončíme v Botanické zahradě „Pamplemousses“, ve které budeme moci pozorovat netopýry, nespočetné palmy, lotosové květiny a vizitku zahrady, čili důstojnou „Viktorii Královskou“ - je to místo, které je třeba navštívit. 

Setkání s delfíny
Plavání s delfíny je nesmírně vzrušující zážitek, který vám umožní kontakt s mimořádně krásnou a nedotčenou krajinou, ale také poznání života těchto nádherných mořských savců v jejich přirozeném vodním prostředí. Motorový člun nás vezme na setkání s delfíny, kde budeme mít jedinečnou příležitost nejen vidět tato zvířata, ale také hrát si s nimi ve vodách Indického oceánu. Ideálním zakončením této výpravy bude zastávka u křištálově čistých vod Crystal Rock a oběd servírovaný na ostrově Ile aux Benitiers. 

Ponorka/podvodní skútr
Ponorka Submarine Vás vezme na cestu v hlubinách, během níž objevíte tajemství ukrytá v Indickém oceánu. V hloubce 35 m můžete vidět vrak lodi, dno oceánu a jeho obyvatele. Skvělou alternativou je projížďka podvodními skútry v hloubce 3-4 m. Tyto nabídky jsou jedny z nejvíce originálních forem objevování podvodního světa! Budete pozorovat barevné ryby a s trochou štěstí i želvy a chobotnice.
 

Rybářská expedice „Big Game”
Skvělým způsobem aktivního odpočinku je výlet profesionální lodí na rybolov velkých mořských ryb. Vody obklopující Mauricius nám dávají tuto příležitost, protože jsou plné marlinů, doradů a bonitů. Nespornou výhodou této mořské eskapády je péče profesionála, který přizpůsobí tuto expedici dle vašeho vkusu a přání. Cena závisí na typu lodi a velikosti skupiny.

Nezapomenutelný výlet
Nabídka pro aktivní a skutečné cestovatele. Vyjděte na horu Le Morne - jeden z nejslavnějších vrcholů na ostrově, ze kterého uvidíte nejkrásnější pohled Mauricia na podvodní vodopád a vůbec jeden z nejnádhernějších ve vašem životě! Připojte se k úzkému okruhu dobyvatel jedné z nejvíce fascinujících hor v Indickém oceánu. Vřele doporučujeme! 

Potápění
Ponořte se do křišťálově čisté vody Indického oceánu a pod dohledem profesionálních potápěčů prozkoumejte podmořský svět Mauricia plný nejkrásnějších korálových útesů na světě, které jsou domovem pestrobarevných ryb, želv a mnoha dalších mořských tvorů. Budete mít příležitost cítit se jako průzkumník, jež se potápí mezi loděmi ztroskotalými v 18. a 19. století. Cena zahrnuje přepravu lodí, potápěčské vybavení a péči profesionálních potápěčů.

S dětmi

La Vanille Crocodile Park
Krokodýli nilští, aligátoři a kajmani - bude možnost prohlédnout si z blízka tato mimořádná zvířata. Ale to je teprve začátek. Během procházky tropickou vegetací uvidíme leguány, netopýry, opice a želvy - včetně těch největších. Procházka mezi desítkami obřích želv, děti je budou moci krmit, pohladit je po krku - a co se jim moc líbí a udělat si s nimi skvělé fotky! Doplněním výletu bude nádherná sbírka motýlů sběratele polského původu.

Odpočinek
Nádherné pláže - ostrov Mauritius je známý především díky rajským plážím, jedněm z nejkrásnějších pláží na světě. Tyrkysová, křišťálově čistá voda se spojuje s bílým pískem a modrou oblohou, díky čemuž je toto místo skutečným rájem.

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

 

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč