Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek0
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek1
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek2
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek3
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek4
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek5
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek6
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek7
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek8
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek9
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek10
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek11
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek12
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek13
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek14
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek15
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek16
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek17
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek18
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek19
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek20
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek21
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek22
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek23
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek24
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek25
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek26
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek27
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek28
Dreams Aventuras Riviera Maya Obrázek29

Dreams Aventuras Riviera Maya

Mexiko - Mayská riviéra
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S výhledem na moře
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v malém letovisku Puerto Aventuras na Mayské riviéře, hned vedle jachetního přístavu. Je obklopen krásnou tropickou zahradou. V blízkosti hotelu se nacházejí bary, restaurace a obchody. Součástí hotelu je mořská laguna s delfíny a kapustňáky! Na letiště v Cancúnu je to cca 80 km, do známého letoviska Riviera Maya Puerto del Carmen cca 18 km, do známého mayského města Tulum cca 40 km.

.
Pláž

Hotel se nachází na bílé písečné pláži u zálivu. Na pláži lehátka a slunečníky - zdarma, osušky zdarma. U hotelové pláže se nachází malý korálový útes.

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá ze 7patrové budovy, která byla v roce 2010 zrekonstruována.

Recepce, lobby, 6 restaurací, 5 barů (včetně 2 barů u bazénu a baru na pláži), noční klub/hudební klub, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 sladkovodní bazény (hlavní a pouze pro dospělé), miniklub Explorer s dětským hřištěm pro děti od 3 do 12 let, hlídání dětí (za poplatek), pokojová služba (24 hod.).), stolní hry, prádelna (za poplatek), butik, business centrum (fax, telefon, internetové stoly), konferenční centrum, půjčovna aut, lékařské centrum.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Pro přístup je nutné nainstalovat aplikaci z www.dreamsresorts.com/puerto-aventuras/unlimited-connectivity webových stránek.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (mezinárodní a grilované pokrmy); 4 restaurace a'la carte (bez předchozí rezervace): rybí a mořské plody, mexická, italská, sushi bar, grill bar, občerstvení během dne; neomezené množství prémiových alkoholických a nealkoholických nápojů v celém hotelu včetně plážového baru (10:00-01:00). Hotel nabízí také bezlepková jídla.

Sportovní a animační program

Různé animační programy pro dospělé i děti během dne i večera, velký prostor a možné aktivity, jako jsou videohry, hledání pokladu, stavění hradů z písku atd. V ceně: katamarán, šnorchlování, lekce potápění v bazénu, vodní aerobik, fitness, jóga, plážový volejbal, stolní tenis, jízdní kola, vodní trampolína, cyklistické centrum, lekce španělštiny, tance a vaření, Za příplatek: plavání s delfíny a kapustňáky v laguně, lekce potápění s aqualungem, centrum vodních sportů na pláži. V hotelu je také lázeňské centrum (za poplatek) s velkým výběrem kosmetických a relaxačních procedur. Pro milovníky golfu je v ceně zahrnuto také tzv. green fee v nedalekém golfovém klubu Riviera Maya Golf Club.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Velmi dobrý hotel podepsaný značkou Dreams a sloganem Unlimited-Luxury®. Komfortní pokoje, fantastická poloha, bohatá strava a prvotřídní služby. K tomu nadpozemské barvy Karibského moře, bílý písek a delfinárium. Doporučujeme rodinám s dětmi i párům toužícím po romantické dovolené v luxusu. Jeden z nejoblíbenějších hotelů v našem portfoliu.

Umiestnenie

Hotel se nachází v malém letovisku Puerto Aventuras na Mayskej riviére, hneď vedľa jachtového prístavu. Je obklopený krásnou tropickou zahradou. V blízkosti hotelu sa nachádzajú bary, reštaurácie a obchody. Súčasťou hotela je lagúna so slanou vodou s delfínmi a kapustňákmi! Na letisko v Cancúne je to cca 80 km, do známého letoviska Riviera Maya Puerto del Carmen cca 18 km, do známého mayského města Tulum cca 40 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Rôzne animácie pre dospelých a deti počas dňa a večera, veľký priestor a možné aktivity, ako napríkladad: videohry, hľadanie pokladu, stavanie hradov z piesku atď. V cena: katamarán, šnorchlovanie, lekcie potápania v bazéne, vodný aerobik, fitnes, jóga, plážový volejbal, stolný tenis, bicykle, vodná trampolína, cyklistické centrum, lekcie španielčiny, tanca a varenia, Za príplatok: Na pláži se nachází: plávanie s delphínmi a lamantínmi v lagúne, lekcie potápania s aqualungom, centrum vodných športov na pláži. V hoteli sa nachádza aj kúpeľné centrum (za poplatok) s veľkým výberom kozmetických a relaxačných procedúr. Pre milovníkov golfu sú v cene zahrnuté aj tzv. green fee v neďalekom golfovom klube Riviera Maya.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bohatého bufetu v hlavní restauraci (mezinárodní jídla a jídla z grilu); 4 restaurace a'la carte (bez předchozí rezervace): v celém hotelu včetně plážového baru (10:00-01:00): rybia a morzeé plody, mexická, talianska, sushi bar, grill bar, občerstvenie počas dòa; neobmedzené množstvo prémiových alkoholických a nealkoholických nápojov. Hotel nabízí i bezlepkové jídlo.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hotel je 7-poschoďová budova, která byla zrekonstruovaná v roce 2010.

Recepce, vstupní hala, 6 restauraácií, 5 barů (včetně 2 swim up a baru na pláži), noční klub/hudobný klub, slunečné terasy s ležadlami a slunečníky, 2 basény so sladkou vodou (hlavní a len pre dospelých), miniclub Explorer s ihriskom pre deti od 3 do 12 rokov, služba opatrovania detí (za poplatok), izbová služba (24 hod.), stolky pro stolky, prádelna (na požádání), butik, business centrum (fax, telefon, internetové stolky), konferenční centrum, Požičovňa áut, zdravotné stredisko.

.
Podľa nášho názoru

Veľmi dobrý hotel podpísaný značkou Dreams a sloganem Unlimited-Luxury®. Komfortní pokoje, fantastická poloha, bohatá strava a prvotřídní služby. K tomu nadpozemské barvy Karibského moře, bílý piesok a delfinárium. Odporúčame pre rodiny s deťmi, aj aj pre páry, ktoré chcú stráviť romantickú dovolenku v luxuse. Jeden z nejkrásnějších hotelů v našem portfoliu.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner  do Cancúnu (přímý let), letištní taxy, ubytování ve vybraném hotelu (v závislosti na termínu 7 nebo 14 nocí),  stravování dle popisu vybraného hotelu, transfery: letiště - hotel - letiště, služby polského delegáta, služby zástupce Rainbow během odbavení na letišti v Polsku, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel)

Základní cena nezahrnuje: pobytovou taxu (cca 2 - 2,5 USD/pokoj/noc), fakultativní výlety a další osobní výdaje. Na letišti v Cancunu může být vybírán poplatek VISITAX (cca 10 USD/os.) před odletem z Mexika.

Název zájezdu v polském jazyce: Meksyk - Cancun i Riviera Maya

Upozornění! Všechny předběžné rezervace musí obsahovat údaje cestujícíh - je to nutné pro vytvoření rezervace v hotelu. Chybějící údaje cestujících mohou vést k tomu, že hotel rezervaci odmítne.

Program

První den
Sraz na letišti v Katovicích, Varšavě, Poznani nebo v Gdaňsku u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6 nebo 2 - 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7 nebo15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Katovice nebo do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu  (přímý let).

Den 8 nebo 16 
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Tajemné Chichén Itzá a Valladolid
Celodenní exkurze do předkolumbovského mayského města - Chichén Itzá, zapsaného v roce 1988 na seznam Světového dědictví UNESCO a v roce 2007 vyhlášeného jedním ze sedmi novodobých divů světa. Během výletu lze vidět mimo jiné: nejslavnější jukatánskou Kukulkánovu pyramidu, astronomickou observatoř, největší hřiště na pelotu v Mezoamerice, Chrám tisíců sloupů a Jaguára. Je to také nejlepší místo k nakupování řemeslných výrobků a suvenýrů. V programu výletu je zahrnuta také návštěva jedné z cenote (známých krasových studní na Yucatánu) s možností koupání, ochutnávky tequily v komorní palírně. Vyvrcholením dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oceněným jako „kouzelné místo Mexika“. Koloniální architektura tohoto malého městečka s tradičním náměstím nazvaným Zócalo uchvátí každého (oběd v ceně). 

Mayský svět a Yucatán v kostce v Xcaret
Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každý, kdo odpočívá na Yucatánu. Lze se zde setkat se skutečným „charro“ čili mexickým kovbojem, stanout tváří v tvář jaguárovi nebo tapírovi, vyfotit se s tukanem, obdivovat více než 1000 druhů ptáků, 30 druhů papoušků, extrémně bohaté motýlárium, plavat v podzemní kilometrové řece a konečně seznámit se s mayskými zvyky. Přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní seznámit se s flórou a faunou Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, rejnoci a manty uchvátí ty nejnáročnější (za příplatek možnost plavání s delfíny nebo rejnoky). Vyvrcholením pobytu v parku je jedinečné divadelní představení „světlo-zvuk“, během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, zhlédneme zápas v pelotě, budeme obdivovat bohatou kulturu, hudbu různých států Mexika. 

Coba a Tulum
Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých mayských archeologických zón na Yucatánu. V programu přejezd krásně umístěné Coby - archeologické zóny, která se nachází v Yucatánské selvě (džungli). Odvážným doporučujeme výstup na nejvyšší pyramidu poloostrova (42 metrů vysokou). Program výletu zahrnuje návštěvu a koupání v jeskynní cenote, kde budeme moci obdivovat úchvatné vápencové útvary - včetně stalaktitů a stalagmitů. Druhá archeologická zóna, kterou tento den navštívíme - Tulum je nejúchvatnějším místem na Yucatánu. Zříceniny předkolumbovského města Mayů se slavným Castillo (čili hradem) na 12 metrů vysokém útesu Karibského moře jsou velmi častou vizitkou poloostrova, která se objevuje na obalech průvodců po Mexiku (oběd v ceně).  

Rajské ostrovy Yucatánu - ostrov Contoy a ostrov Isla Mujeres
Skutečný ráj pro všechny, kteří milují panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemná plavba rychlým člunem na neobydlený karibský ostrov Contoy, který patří do Národního parku Yucatánu. Protože je chráněný, nemůže jej denně navštívit víc než 200 lidí. Toto místo uchvátí každého, kdo sem připluje - bohatá flóra a fauna na ostrově, rajská krajina, odpočinek na panenské pláži, koupání v křišťálovém moři - to vše tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - Ostrova žen. Isla Mujeres je malým, ale bezpochyby malebným ostrovem s majákem, komorním karibským městečkem a chrámem bohyně plodnosti Ixchel. Během pobytu na ostrově možnost šnorchlování mezi korálovými útesy (v závislosti na počasí, oběd v ceně výletu). Cena 
 

Sian Kaan
Národní biosférický park Sian Kaan je bezpochyby rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místnými loďkami mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžete obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo rejnoky v jejich přirozeném prostředí. Program také zahrnuje koupání v krystalických karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v lůně přírody. 

Pro aktivní

3 cenotes - Aventuras Mayas
Na Yucatánu je několik tisíc cenot neboli krasových studní vzniklých v důsledku vyplachování vápencových skal dešťovou vodou. Cenoty stanovily pro Maye hlavní zdroje sladké vody, některé také sloužily k rituálním účelům. Potápění v 3 cenotes - otevřené, jeskynní a propojené s mořem. Určitě to bude vzrušující zážitek pro každého milovníka podmořského světa (slavná, dokonalá průzračnost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé vápencové útvary).
 

Objevte Tajnou řeku
Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které tvoří nevídaný přírodní zázrak. Dvouhodinová plavba s průvodcem dává možnost objevit fantastické geologické útvary v krystalicky čisté vodě (oběd v ceně). 

Relaxace

Fifth Avenue v Playa del Carmen
Fifth Avenue v Playa del Carmen - to je nejmódnější adresa Yucatánu. Během dne promenáda - ideální místo na nákupy, po setmění se mění v centrum nočního života.

Voladores - nebescí akrobati
Poznejte dechberoucí předkolumbijský náboženský obřad, během kterého tanečníci rotující ve výšce 30 m přivolávají déšť a prosí o dobrou úrodu. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznamu Nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO a stále je kultivována Indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo
Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů na Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas v kombinaci s mimořádnými představeními a show, po nichž začíná bláznivá párty. Široký výběr hudby - od rock and rollu přes rock a pop až po latinské rytmy. Právě zde se natáčela kultovní komedie „Maska“! 

Kuchyně

Mexická kuchyně

Každý by ji měl ochutnat, protože mexická kuchyně je skutečnou symfonií chutí! Mexičané dovedně kombinují místní suroviny, jako jsou například rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s těmi, které dováželi dobyvatelé - olivový olej, rýže, hovězí maso nebo ořechy. A tak na základě různorodých produktů vznikají kulinářské variace, jejichž základem je tortilla a díky odvážné kombinaci přísad zde získávají překvapivé výsledky - dokonalým příkladem je pikantní čokoládová omáčka mole poblano.

Upozornění k přeletu

Přelet:
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
 
Důležité! 
V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Jedna dospělá osoba může přivézt ne více než 400 cigaret nebo 400 náplní do elektronických cigaret, ne více než 50 doutníků a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 01. listopadu do 31. března.

Upozorňujeme, že pláže v Cancúnu a na Mayské riviéře mohou být periodicky postiženy zvýšeným přílivem mořských řas. Jejich výskyt v této oblasti je přirozeným jevem a jejich intenzita se může měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách nebo mořských proudech. Z bezpečnostních důvodů proto nemusí být vodní sporty v tomto období k dispozici.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč