Iberostar Quetzal Obrázek0
Iberostar Quetzal Obrázek1
Iberostar Quetzal Obrázek2
Iberostar Quetzal Obrázek3
Iberostar Quetzal Obrázek4
Iberostar Quetzal Obrázek5
Iberostar Quetzal Obrázek6
Iberostar Quetzal Obrázek7
Iberostar Quetzal Obrázek8
Iberostar Quetzal Obrázek9
Iberostar Quetzal Obrázek10
Iberostar Quetzal Obrázek11
Iberostar Quetzal Obrázek12
Iberostar Quetzal Obrázek13
Iberostar Quetzal Obrázek14
Iberostar Quetzal Obrázek15
Iberostar Quetzal Obrázek16
Iberostar Quetzal Obrázek17
Iberostar Quetzal Obrázek18
Iberostar Quetzal Obrázek19
Iberostar Quetzal Obrázek20
Iberostar Quetzal Obrázek21
Iberostar Quetzal Obrázek22
Iberostar Quetzal Obrázek23
Iberostar Quetzal Obrázek24
Iberostar Quetzal Obrázek25
Iberostar Quetzal Obrázek26
Iberostar Quetzal Obrázek27
Iberostar Quetzal Obrázek28
Iberostar Quetzal Obrázek29
Iberostar Quetzal Obrázek30
Iberostar Quetzal Obrázek31
Iberostar Quetzal Obrázek32
Iberostar Quetzal Obrázek33

Iberostar Quetzal

Mexiko
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Rodinný

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Rekreační vesnička se nachází na okraji známého letoviska Playa del Carmen - na známou Pátou avenue cca 3 km (široký výběr restaurací, barů a obchodů) - dostupná taxíkem cca 8 USD v jednom směru. Na letiště v Cancúnu cca 60 km.

.
Pláž

V hotelu, písečné, dlouhé. Lehátka, slunečníky a plážové osušky na pláži zdarma.

.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, 3 restaurace, 7 barů, tropická zahrada, sluneční terasy s lehátky a slunečníky, 2 bazény (včetně jednoho s brouzdalištěm pro děti, v bazénech sladká voda), dětské hřiště, miniklub 4-12 let, hlídání dětí (za poplatek), nákupní pasáž, lékařské centrum (za poplatek), prádelna (za poplatek), směnárna, půjčovna aut, parkoviště.

Internet

Wifi v hotelu zdarma.

.
Catering

All Inclusive: snídaně (6:00-10:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, 2 restaurace a'la carte (nutná předchozí rezervace), neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů podávaných ve vyhrazených prostorách hotelu (10:00-01:00).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, ping pong, šnorchlování. Wellness centrum a lázně za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Další z naší nabídky, ideální pro dovolenou pod značkou Iberostar. Na hosty čekají komfortní pokoje, skvělé jídlo a vynikající služby. Jedná se o jediný 5* hotel v naší nabídce, který se nachází v blízkosti nejživějšího letoviska Mayské riviéry - Playa del Carmen. Těšíme se na vaši návštěvu!

Umiestnenie

Víkendová dedinka se nachází na okraji známého letoviska Playa del Carmen - na známém Piatu avenue cca 3 km (široký výběr restaurací, barov a obchodů) - dostupné taxíkem cca 8 USD v jednom směru. Na letisko Cancún cca 60 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hotel nabízí bohatý animační program pro děti i dospělé. Zdarma: stravování, tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, ping pong, šnorchlování. Wellness centrum a kúpele za príplatok.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (6:00-10:00), oběd (13:00-15:00) a večeře (18:30-22:00) formou bufetu, 2 restaurace a'la carte (nutná rezervace předem), neobmedzené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů podávaných ve vyhlášených prostorách hotelu (10:00-01:00).

Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepce, lobby, 3 restaurace, 7 barov, tropická zahrada, slunečné terasy s ležadly a slunečníky, 2 bazény (včetně jednoho s dětským bazénem, v bazénu je sladká voda), detské ihrisko, miniklub 4-12 rokov, stráženie detí (za poplatok), nákupná pasáž, lekárske centrum (za poplatok), práčovňa (za poplatok), zmenáreň, požičovňa áut, parkkovisko.

Podľa nášho názoru

Ďalší hotel v našej ponuke, ideálny pre dovolenku značky Iberostar. Hostia tu nájdu pohodlné izby, skvelé jedlo a vynikajúce služby. Ide o jediný 5* hotel v našej ponuke, ktorý sa nachádza v blízkosti najživšieho letoviska Mayskej riviéry - Playa del Carmen. Tešíme se na vaši návštěvu!

Program:

Program

První den
Sraz na letišti v Katovicích, Varšavě, Poznani nebo v Gdaňsku u stanoviště Rainbow 3 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Cancúnu charterovým letadlem společnosti LOT typu Dreamliner (přímý let). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Po příletu pasové odbavení a setkání s delegátem. Následně transfer a přejezd trajektem do vybraného hotelu.

Den 2 - 6 nebo 2 - 14
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování, možnost využití fakultativních výletů atd. 

Den 7 nebo15
Vystěhování z hotelu. Transfer na letiště v Cancúnu. Přelet do Katovice nebo do Varšavy charterovým letadlem společnosti LOT typu  (přímý let).

Den 8 nebo 16 
Přílet do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Tajemné Chichén Itzá a Valladolid
Celodenní exkurze do předkolumbovského mayského města - Chichén Itzá, zapsaného v roce 1988 na seznam Světového dědictví UNESCO a v roce 2007 vyhlášeného jedním ze sedmi novodobých divů světa. Během výletu lze vidět mimo jiné: nejslavnější jukatánskou Kukulkánovu pyramidu, astronomickou observatoř, největší hřiště na pelotu v Mezoamerice, Chrám tisíců sloupů a Jaguára. Je to také nejlepší místo k nakupování řemeslných výrobků a suvenýrů. V programu výletu je zahrnuta také návštěva jedné z cenote (známých krasových studní na Yucatánu) s možností koupání, ochutnávky tequily v komorní palírně. Vyvrcholením dne bude procházka koloniálním městem Valladolid, oceněným jako „kouzelné místo Mexika“. Koloniální architektura tohoto malého městečka s tradičním náměstím nazvaným Zócalo uchvátí každého (oběd v ceně). 

Mayský svět a Yucatán v kostce v Xcaret
Xcaret je nejznámější zábavní park v Mexiku, který by měl navštívit každý, kdo odpočívá na Yucatánu. Lze se zde setkat se skutečným „charro“ čili mexickým kovbojem, stanout tváří v tvář jaguárovi nebo tapírovi, vyfotit se s tukanem, obdivovat více než 1000 druhů ptáků, 30 druhů papoušků, extrémně bohaté motýlárium, plavat v podzemní kilometrové řece a konečně seznámit se s mayskými zvyky. Přírodní zátoky a laguny jsou ideální pro šnorchlování - umožní seznámit se s flórou a faunou Karibského moře. Mořský svět - delfíni, želvy, rejnoci a manty uchvátí ty nejnáročnější (za příplatek možnost plavání s delfíny nebo rejnoky). Vyvrcholením pobytu v parku je jedinečné divadelní představení „světlo-zvuk“, během kterého se seznámíme s celou bohatou historií země, zhlédneme zápas v pelotě, budeme obdivovat bohatou kulturu, hudbu různých států Mexika. 

Coba a Tulum
Celodenní výlet do dvou velmi důležitých a zároveň různých mayských archeologických zón na Yucatánu. V programu přejezd krásně umístěné Coby - archeologické zóny, která se nachází v Yucatánské selvě (džungli). Odvážným doporučujeme výstup na nejvyšší pyramidu poloostrova (42 metrů vysokou). Program výletu zahrnuje návštěvu a koupání v jeskynní cenote, kde budeme moci obdivovat úchvatné vápencové útvary - včetně stalaktitů a stalagmitů. Druhá archeologická zóna, kterou tento den navštívíme - Tulum je nejúchvatnějším místem na Yucatánu. Zříceniny předkolumbovského města Mayů se slavným Castillo (čili hradem) na 12 metrů vysokém útesu Karibského moře jsou velmi častou vizitkou poloostrova, která se objevuje na obalech průvodců po Mexiku (oběd v ceně).  

Rajské ostrovy Yucatánu - ostrov Contoy a ostrov Isla Mujeres
Skutečný ráj pro všechny, kteří milují panenské pláže, vodu a přírodu. Příjemná plavba rychlým člunem na neobydlený karibský ostrov Contoy, který patří do Národního parku Yucatánu. Protože je chráněný, nemůže jej denně navštívit víc než 200 lidí. Toto místo uchvátí každého, kdo sem připluje - bohatá flóra a fauna na ostrově, rajská krajina, odpočinek na panenské pláži, koupání v křišťálovém moři - to vše tam zažijete. Pro změnu je také plánována návštěva ostrova Isla Mujeres - Ostrova žen. Isla Mujeres je malým, ale bezpochyby malebným ostrovem s majákem, komorním karibským městečkem a chrámem bohyně plodnosti Ixchel. Během pobytu na ostrově možnost šnorchlování mezi korálovými útesy (v závislosti na počasí, oběd v ceně výletu). Cena 
 

Sian Kaan
Národní biosférický park Sian Kaan je bezpochyby rájem pro každého, kdo miluje přírodu. Výlet 6místnými loďkami mezi panenskými lagunami, zátokami, kde můžete obdivovat krokodýly, delfíny, želvy nebo rejnoky v jejich přirozeném prostředí. Program také zahrnuje koupání v krystalických karibských vodách, šnorchlování na korálovém útesu, pozorování ptáků - to vše nám umožní odtrhnout se od reality a strávit den v lůně přírody. 

Pro aktivní

3 cenotes - Aventuras Mayas
Na Yucatánu je několik tisíc cenot neboli krasových studní vzniklých v důsledku vyplachování vápencových skal dešťovou vodou. Cenoty stanovily pro Maye hlavní zdroje sladké vody, některé také sloužily k rituálním účelům. Potápění v 3 cenotes - otevřené, jeskynní a propojené s mořem. Určitě to bude vzrušující zážitek pro každého milovníka podmořského světa (slavná, dokonalá průzračnost vody, bohatý korálový útes, svět ryb, různé vápencové útvary).
 

Objevte Tajnou řeku
Rio Secreto je systém tajemných jeskyní a podzemních řek, které tvoří nevídaný přírodní zázrak. Dvouhodinová plavba s průvodcem dává možnost objevit fantastické geologické útvary v krystalicky čisté vodě (oběd v ceně). 

Relaxace

Fifth Avenue v Playa del Carmen
Fifth Avenue v Playa del Carmen - to je nejmódnější adresa Yucatánu. Během dne promenáda - ideální místo na nákupy, po setmění se mění v centrum nočního života.

Voladores - nebescí akrobati
Poznejte dechberoucí předkolumbijský náboženský obřad, během kterého tanečníci rotující ve výšce 30 m přivolávají déšť a prosí o dobrou úrodu. V roce 2009 byla tato jedinečná podívaná zapsána na seznamu Nemateriálního kulturního dědictví lidstva UNESCO a stále je kultivována Indiány Nahua a Totonaca.

Noční šílenství v Coco Bongo
Coco Bongo je jedním z nejznámějších nočních klubů na Yucatánu. Diskotéka ve stylu Las Vegas v kombinaci s mimořádnými představeními a show, po nichž začíná bláznivá párty. Široký výběr hudby - od rock and rollu přes rock a pop až po latinské rytmy. Právě zde se natáčela kultovní komedie „Maska“! 

Kuchyně

Mexická kuchyně

Každý by ji měl ochutnat, protože mexická kuchyně je skutečnou symfonií chutí! Mexičané dovedně kombinují místní suroviny, jako jsou například rajčata, kukuřice, vanilka, kakao s těmi, které dováželi dobyvatelé - olivový olej, rýže, hovězí maso nebo ořechy. A tak na základě různorodých produktů vznikají kulinářské variace, jejichž základem je tortilla a díky odvážné kombinaci přísad zde získávají překvapivé výsledky - dokonalým příkladem je pikantní čokoládová omáčka mole poblano.

Upozornění k přeletu

Přelet:
Přímý let komfortním letounem společnosti PPL LOT typ Dreamliner s možností výběru cestovní třídy. Ve třídě LOT CHARTERS Economy catering zahrnuje 2 jídla (teplé jídlo a sendvič se sýrem nebo šunkou). V rámci bezplatného servisu klienti obdrží také neomezené množství minerální vody. Ostatní nealkoholické nápoje, všechny alkoholické nápoje a další nabídky ze Sky menu jsou na palubě letadla za poplatek.
Ve třídě LOT CHARTERS Premium a LOT CHARTERS Business je v ceně zahrnuto bohatší menu včetně vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů (v omezeném množství) a navýšení váhových limitů zavazadel. Ve všech třídách je k dispozici v průběhu letu zábavní systém se samostatným monitorem před každým sedadlem. Více informací naleznete ZDE. V případě, že nebude možné uskutečnit let Dreamlinerem, poskytnou Polské Aerolinky LOT jiné letadlo v podobném standardu (přímý let). 

Víza - informace pro prodejce

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.
 
Důležité! 
V Mexiku existují celní omezení týkající se množstevních limitů pro dovoz tabákových výrobků a alkoholu. Jedna dospělá osoba může přivézt ne více než 400 cigaret nebo 400 náplní do elektronických cigaret, ne více než 50 doutníků a max. 3 litry jakéhokoliv alkoholického nápoje.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Mexiku obvykle trvá od 01. listopadu do 31. března.

Upozorňujeme, že pláže v Cancúnu a na Mayské riviéře mohou být periodicky postiženy zvýšeným přílivem mořských řas. Jejich výskyt v této oblasti je přirozeným jevem a jejich intenzita se může měnit v závislosti na povětrnostních podmínkách nebo mořských proudech. Z bezpečnostních důvodů proto nemusí být vodní sporty v tomto období k dispozici.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč