Ubytování NBM Obrázek0
Ubytování NBM Obrázek1
Ubytování NBM Obrázek2
Ubytování NBM Obrázek3
Ubytování NBM Obrázek4
Ubytování NBM Obrázek5
Ubytování NBM Obrázek6
Ubytování NBM Obrázek7
Ubytování NBM Obrázek8
Ubytování NBM Obrázek9
Ubytování NBM Obrázek10

Mnichov a tajemství bavorských hradů

Německo
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem (možnost přestupu na některém z evropských letišť) do/z Mnichova, letištní taxy, přejezdy klimatizovaným autokarem, ubytování v hotelech nebo gasthofech viz níže (3 noci), stravování: 3 snídaně, služby průvodce, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, jízdenky na městskou hromadnou dopravu, Tour Guide System (bezdrátový elektronický systém provázení skupin) - cca 170 EUR/os. povinný poplatek průvodci (včetně výjezdu naZugspitze), turistické poplatky (navíc cca 14 EUR/os. - platí se přímo v hotelech), další osobní výdaje. Orientační cena nákupu 1 večeře/oběda je cca 27 EUR (možnost zakoupení na místě u průvodce), bavorská večeře cca 35 EUR.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polštině: Monachium i tajemnice Bawarskich Zamków
Kód zájezdu: NBM

Program

Automobilové centrum BMW • zámek Neuschwanstein „bláznivého“ bavorského krále • Garmish-Partenkirchen se slavným skokanským můstkem • výstup na ledovec Zugspitze • zahrady zámku Ludvíka II. - Linderhof • Stará pinakotéka


Den 1
Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem na jednotlivých letištích. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Odlet na letiště v Mnichově. Po příjezdu, transfer do hotelu, uložení  zavazadel nebo ubytování (v závislosti na čase příletu). Transfer městskou hromadnou dopravou do centra (jízdenky na veřejnou dopravu za poplatek). Návštěva automobilového centra BMW Welt, kde najdete nejnovější modely této značky (v průběhu soukromých akcí není vstup povolen). Procházka ulicemi města. Uvidíme: Staroměstskou radnici, kostel Panny Marie a rezidenci Wittelsbach (královská bavorská rodina). Čas navštívit slavný trh Viktualienmarkt s kvalitními potravinářskými produkty ze všech částí světa. Pro zájemce večeře (za poplatek).


Den 2
Po snídani vystěhování. Transfer autobusem na jih Bavorska. Návštěva zámku Neuschwanstein, postaveného na příkaz „bláznivého“ bavorského krále - Ludvíka II. Bavorského, později zámek posloužil jako inspirace pro Disney do pohádky Šípková Růženka. Procházka na Marienbrucke - most spojující dva břehy Poellatské rokle s výhledem na zámek Neuschwanstein. Návštěva malebného, ​​typicky bavorského města Fussen. Přejezd do Garmish Partenkirchen, procházka, návštěva slavného skokanského můstku (pokud to bude možné, podíváme se také do areálu) a přenocování v hotelu v této oblasti (možné na rakouské straně). Ve večerních hodinách pro zájemce bavorská večeře v restauraci (za poplatek). (Trasa cca 170 km)


Den 3
Po snídani a vystěhováné z hotelu přejezd pod Zugspitze, nejvyšší vrchol v Německu s výškou 2 962 m. Výjezd  zubačkou a lanovkou přímo na ledovec Zugspitze do výšky 2 600 m n. m. Během jízdy se naskytnou fantastické výhledy na alpské vrcholy a celý alpský svět hor kolem Garmisch-Partenkirchenu. Přejezd a návštěva malebných zahrad zámku Ludvíka II - Linderhof. Návrat do Mnichova. Pro zájemce - večeře (za poplatek). Ubytování a přenocování v hotelu v Mnichově. (Trasa cca 170 km)


Den 4
Po snídani vystěhování z hotelu. Umístění zavazadel v úschovně a přejezd městskou hromadnou dopravou na další prohlídku města. Náš pobyt v Mnichově ozvláštní malířská galerie - Stará pinakotéka, s jednou z největších sbírek věhlasných mistrů. Během prohlídky pro zájemce oběd (za poplatek). Čas na nákupy typických bavorských suvenýrů. Návrat do hotelu, transfer na letiště. Odlet do Polska.


Upozornění k programu
-  Pořadí realizace bodů programu může být změněno.
-  Průvodce neprovází po muzejních objektech.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Hotel

Ubytování
Dvouhvězdičkové/tříhvězdičkové hotely turistické třídy - obvykle se nacházejí na okrajích měst nebo mimo města.

Vybavení
Na místě restaurace a bar.

Pokoje
Dvoulůžkové (možnost přistýlky) s koupelnou, někdy s telefonem a TV.

Strava
Kontinentální snídaně formou bufetu (3) a fakultativně za příplatek u průvodce obědy nebo večeře dle programu (3) - bufet nebo sety podávané ke stolům.

Místní kategorie
**/***

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč