Samharam Village Resort Obrázek0
Samharam Village Resort Obrázek1
Samharam Village Resort Obrázek2
Samharam Village Resort Obrázek3
Samharam Village Resort Obrázek4
Samharam Village Resort Obrázek5
Samharam Village Resort Obrázek6
Samharam Village Resort Obrázek7
Samharam Village Resort Obrázek8
Samharam Village Resort Obrázek9
Samharam Village Resort Obrázek10
Samharam Village Resort Obrázek11
Samharam Village Resort Obrázek12
Samharam Village Resort Obrázek13

Samharam Village Resort

Omán
Pobytový
V blízkosti letiště, krátký transfer
Wellness
Tenisový kurt
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel v podobě prázdninové vesničky se nachází v rozsáhlém areálu s nízkopodlažní zástavbou. Nachází se přibližně na polovině území. 15 km od letiště Salalah a cca 10 km od centra města Salalah, do námořního přístavu je to cca 15 minut.

.
Pláž

Hotel se nachází přímo na břehu Arabského moře na široké písečné pláži.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, prádelna (za poplatek) a výtahy. Hosté hotelu mohou využít hlavní restauraci, kde se podávají jídla místní a mezinárodní kuchyně formou bufetu, a bar u bazénu (za poplatek; s občerstvením a nealkoholickými nápoji). K dispozici je venkovní bazén nepravidelného tvaru a dětské brouzdaliště u pláže. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma.

Internet

Ve veřejných prostorách je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podávají formou bufetu v hlavní restauraci a večeře formou bufetu nebo servírovaných jídel. Za plnou penzi (obědy a večeře) je možné zaplatit příplatek - bufetové nebo servírované jídlo. Hotel nenabízí alkoholické nápoje. Nápoje k jídlu a mezi jídly jsou za příplatek.

.
Sportovní a animační program

Dobrá poloha přímo na pláži umožňuje využívat venkovní nabídku volnočasových aktivit a sportů: sportovní klub/mini-gym (za poplatek), lázeňské centrum (za poplatek: mimo jiné masáže, vířivka, sauna), tenisový kurt (za poplatek na místě). V areálu hotelu se nachází dětské hřiště a brouzdaliště pro děti.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Výhodná poloha u pláže vám zajistí pohodovou dovolenou na pláži, zatímco blízkost města vám umožní prozkoumat Salalah a okolí.

Umiestnenie

Hotel v podobe prázdninovej dediny sa nachádza v rozsáhlom areáli s nízkopodlažnými budovami. Nachází se přibližně na polovině území. 15 km od letiska Salalah a cca 10 km od centra města Salalah, do námořního přístavu je to cca 15 minut.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Vďaka dobrej polohe priamo na pláži je možno využívať vonkajšiu ponuku voľnočasových aktivít a športov: športový klub/mini-gym (za poplatok), wellness centre (za poplatok: okrem iného masáže, vírivka, sauna), tenisový kurt (za poplatok na mieste). V areáli hotela sa nachádza detské ihrisko a detské brodisko.

.
Stravovanie

Raňajky sa podávajú formou bufetu v hlavnej reštaurácii a večere formou bufetu alebo servírovaných jedál. Za plnú penziu (obedy a večere) je možné zaplatiť príplatok - bufetové alebo servírované jedlá. V hotelu sa neponúka alkohol. Nápoje k jedlám a mezi jedlami jsou za příplatok.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, lobby, práčovňa (za poplatok) a výťahy. Hostia hotela môžu využívať hlavnú reštauráciu, kde sa podávajú jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne formou bufetu, a bar pri bazéne (za poplatok; s občerstvením a nealkoholickými nápojmi). Pri pláži sa nachádza vonkajší bazén nepravidelného tvaru a detské brodítko. Ležadlá a slnečníky pri bazéne sú k dispozícii zadarmo.

.
Podľa nášho názoru

Výhodná poloha při pláži vám zajistí pohodovú dovolenku na pláži, zatiaľ čo blízkosť mesta vám umožní preskúmať Salalah a okolie.

Program:

Program

Den 1
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.


Den poslední 
Vystěhování z hotelu (nejpozději do 12:00 hodin), transfer na letiště, návrat do Polska.


Upozornění k programu
- Vzhledem ke specifické náboženské kultuře země, zejména v období svátků (místní státní a náboženské svátky, např. Ramadán 10.3.-8.4.2024) se může změnit organizace poznávací a pobytové části (např. pořadí prohlídek, otevírací hodiny muzejních objektů a chrámů, hodiny servírování pokrmů a jejich složení). 


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Citi Tour - Salalah Salalah  
Nejnavštěvovanější město Ománu ležící u Arabského moře v oblasti Dhofar, které se odlišuje od zbytku země jak podnebím, tak vegetací. Po letním monzunu následuje jakýsi výbuch bujné, svěží zeleně, který připomíná exotičtější ostrovy než místo na Arabském poloostrově. Město Salála je známé již od starověku díky dovozu kadidla, bylo také rodištěm sultána Kábuse bin Saída. Prohlídku začneme od Museum of the Frankincense Land (na seznamu UNESCO), které je známé díky využívání pryskyřice z kadidlovníků. V sále Marine se dozvíme mnoho zajímavých faktů týkajících se bohaté historie regionu. Během přejezdu zelenými zeleninovými a ovocnými plantážemi zastavíme na fotografování impozantní mešity sultána Kábuse. Cena cca 90 USD/os.


Jebel Safari
Toužíte po nezapomenutelném zážitku? Žádný problém! Výlet automobily s pohonem všech 4 kol povzbudí všechny smysly! Během přejezdu horami Dhofar si můžete pořídit jedinečné fotografie panoramatu známé jako „Taqah Plateu“. Následně přejezd stálezeleným Wadi Darbat a obdivování téměř 100 m vysokého vodopádu! Uvidíme také Velký kaňon regionu Dhofar známý jako Jebel Samhan. Zvláštností Ománu jsou slavné krasové trychtýře - uvidíme jeden z nich - Tawi Attair - téměř 211 m hlubokou štěrbinu v zemi). Po plánovaném občerstvení formou pikniku přejezd do malebné oblasti vesnice Jebel. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda džípy je rizikový sport. Cena cca 145 USD/os.


Salalah East & West 
Magická cesta hluboko do Ománské kultury! Navštívíme starou rybářskou vesnici Taqah, kde uvidíme historické domy místních obyvatel a zdejší slavný hrad. Během pokračování v cestě a sledování ruin starého města Sumharam, se dozvíme mnoho historických faktů týkajících se obchodu s kadidlem. Úžasné stezky vedou z východu na západ, budeme mít příležitost pořídit úžasné a jedinečné fotografie panoramatu města. Cena cca 120 USD/os.


„Prázdná čtvrť“ a Ztracené město Ubar
Když opustíme hotel, pojedeme automobilem s pohonem všech 4 kol ve směru pohoří Jabal Al Qara, kde uvidíme nádherný výhled na město Salála. Po krátké přestávce ve městě Thumrait, ve kterém se lze setkat s beduíny, projedeme nakloněnou trasu skrz štěrkovou poušť Al Nejd. Ztracené město Ubar, zapsané na seznamu UNESCO, bylo podle pověstí zcela pohlceno pouští. Následně uvidíme tzv. „Prázdnou čtvrť“ - největší poušť na světě. Cestou zpět navštívíme Wadi Dawka, oblast známou díky kadidlovníkům. Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože jízda džípy je rizikový sport. Cena cca 145 USD/os.


Delfíni
Výlet snů pro celou rodinu! Vzrušující výlet lodí do otevřených vod Arabského moře spojený s pozorováním delfínů. Akrobatická a velmi zvědavá zvířata často plavou blízko lodi, což vyvolává úsměv na tváři každého dítěte. S trochou štěstí uvidíte také velryby vyskytující se v této oblasti. Cena cca 75 USD/os.


City Tour - Maskat 
Hned po snídani přelet do Maskatu, kde uvidíme místní operní dům a slavnou ománskou Velkou mešitu. Na cestě přes starou oblast Maskatu uvidíme tradiční arabské budovy včleněné do horského masivu. Uvidíme ceremoniální palác sultána Kábúse, zvaný Al Alam. Další atrakcí bude soukromé muzeum Bait Al Zubair, které se otevřelo světu až v roce 1998! Tento objekt oplývá četnými sbírkami Ománských artefaktů. Navštívíme také slavný trh Muttrah Souk. Cena závisí na počtu přihlášených osob.


Šnorchlování
Moře Dhofaru plné podvodních atrakcí láká stále širší skupinu nadšenců potápění! Přírodní rezervace, jejíž mořský život tvoří jednu velkou barevnou podívanou, je pod neustálou ochranou. Krásné korály, barevné ryby a tisíce dalších báječných jevů - to vše a ještě více na nás čeká v podmořském světě Dhofaru! Doporučujeme dokoupit balíček pojištění SPORT, protože potápění a šnorchlování je rizikový sport. Cena cca 130 USD/os.


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Ománu obvykle trvá od 7.11.2023 do 16.4.2024.    

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč