Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek0
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek1
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek2
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek3
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek4
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek5
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek6
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek7
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek8
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek9
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek10
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek11
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek12
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek13
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek14
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek15
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek16
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek17
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek18
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek19
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek20
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek21
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas Obrázek22

Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas

Panama
Pobytový
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou
Mezinárodní animace
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Poloha
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas je dobře organizovaný, rozsáhlý hotelový komplex obklopený tropickou rajskou zahradou. Tento hotel se nachází ve Farralon, malém turistickém letovisku nad Tichým oceánem, ve kterém jsou převážně hotelová zařízení, restaurace, bary a obchody. Jedinečná atmosféra tohoto místa, která zaručuje nejvyšší počet slunečných dní, a to nejen v Panamě, ale v celé Střední Americe a služby na velmi vysoké úrovni tvoří ideální návrh vysněné dovolené. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 2,5 hodiny.

Pláž
Royal Decameron Golf Beach Resort & Villas se nachází přímo u krásné písečné pláže Playa Blanca. Lehátka a slunečníky pro hotelové klienty zdarma.

Vybavení
3 recepce s lobby (24 h), 2 hlavní restaurace, 8 restaurací a’la carte, mimo jiné: El Canal - mořské plody, ryby, Cafe Med – středomořská kuchyně, Mezcal – mexická kuchyně, Panamai – italská kuchyně, Cuzco – peruánská kuchyně, 10 barů, 10 bazénů (1 pouze pro dospělé), aquapark se 3 tobogány (2 pro osoby starší 12 let), lehátka, slunečníky a plážové osušky (zdarma), dětské hřiště, zdravotnické zařízení, konferenční centrum, kasino.

Pokoje
Resort nabízí celkem 852 pokojů rozmístěných ve dvoupatrových domcích, harmonicky integrovaných do zelené, dobře udržované zahrady. Prostorné (cca 35 m²), komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje (s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti) s vlastním sociálním zařízením (vysoušeč vlasů) a balkonem nebo terasou (zahradní nábytek). Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem, trezorem (za poplatek cca 3 USD/den), klimatizací (individuálně nastavitelnou, zdarma). Nabízíme ubytování ve standardních pokojích s výhledem do zahrady, s výhledem na oceán (někdy je výhled částečný) a pokoje s výhledem na oceán, které se nacházejí blíže k pláži. Dále nabízíme ubytování v pokojích typu superior, které se nacházejí v novější části hotelu s krásným výhledem na oceán (v pokojích typu superior minibar v ceně). Možnost vypůjčení postýlky pro děti (0-2 roky) zdarma.

Strava
Ultra All Inclusive: snídaně (07:00-10:30), pozdní snídaně (10:30-11:00), obědy (12:00-14:30) v hlavních restauracích, večeře (18:30-22:00) v hlavních restauracích a restauracích a'la carte, občerstvení (11:00-16:30). Neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů (24 h). Možnost příplatku za balíček PREMIUM zahrnující mimo jiné: uvítací ovocný koš na pokoji, čerstvě vymačkané pomerančové šťávy k snídani, přednostní rezervaci v restauraci a'la carte, trezor na pokoji zdarma, župan a pantofle, plážové ručníky, rezervaci míst na pláži.

Sport a zábava
Sportovní a animační program pro děti i dospělé, hry, zábava, večerní show pro děti i dospělé, půjčovna vybavení pro vodní sporty (za poplatek), kino pod hvězdami, posilovna (zdarma), 2 tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, šipky, diskotéka, paintball (za poplatek), lázně (za poplatek), osmnáctijamkové golfové hřiště (za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v lobby zdarma.

Místní kategorie
****

Jiné
www.decameron.com

Náš názor
Vřele doporučujeme. Známá značka Decameron nabízí jedno z největších, dobře organizovaných, stojících přímo na pláži, zařízení tohoto typu. Dalo by se říci, že to není jen hotel, ale prázdninové městečko vhodné jak pro páry, tak i celé rodiny. Skvělá nabídka za senzační cenu! Takovou příležitost si nelze nechat ujít.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou do Panamy (s přestupem v Paříži nebo Amsterdamu), letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 8 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel). 


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, další jídla, která nejsou uvedena v popisu stravování u každého hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a jiné osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Panama - wczasy

Program

Den 1 
Sraz na letišti ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Přelet do Panamy pravidelnou linkou (s přestupem na jednom z evropských letišť). Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přílet do Panamy, pasové odbavení. Transfer a ubytování ve vybraném hotelu.


Den 2 - 8
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech.


Den 9
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesný čas srazu určí delegát Rainbow na místě). Odlet do Polska (s přestupem na jednom z evropských letišť).


Den 10
Přílet do Varšavy.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PANAMA - základní informace  

Vízum

Obyvatelé ČR mohou cestovat do Panamy na základě platného cestovního pasu (platí dohoda o bezvízovém styku po dobu 90 dnů), dokument musí být platný po dobu 6 měsíců od plánovaného data návratu. Každý turista by měl mít s sebou minimálně 500 USD na výdaje během pobytu.


Čas
- 6 hodin oproti času v ČR


Měna
1 balboa (B) = 1 USD. V oběhu jsou mince Balboa a americké dolary. Neexistují bankovky Balboa, pouze dolarové bankovky.


Elektřina 
110 V/50 Hz (v hlavním městě 120 V). Je třeba mít s sebou zástrčku se dvěma plochými vodorovnými kolíky.


Telefony
Systém mobilních telefonů není kompatibilní se systémy v České republice. Většina hotelů má síť Wi-Fi, která umožňuje spojení s ČR.


Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména o řidičích na výletech, pro taxikáře a pro číšníky v restauracích.


Orientační ceny
Jídlo v restauraci cca 3,5 B, 2 l vody cca 2 B, pivo v hospodě cca 2 B. 


Odlety
Odlety z Varšavy. Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady
 

Panama
Tropické klima, exotická a okouzlující krajina, bujná vegetace - to jsou jen některé z pozitivních aspektů tohoto státu. Panama je malá země, 4krát menší než Česká republika, která je mostem mezi Tichým oceánem a Atlantikem. Nachází se na úzkém pruhu země a spojuje Severní Ameriku s Jižní Amerikou. Je jednou z mála zemí na světě, kde lze ve stejný den obdivovat východ slunce nad Atlantikem a západ slunce nad Tichým oceánem. Silnice spojující oba břehy je necelých 80 km dlouhá. 
Panama je známá díky Panamskému průplavu, který umožňuje cestování ze západu na východ Ameriky. V roce 2016 byly dokončeny práce na jeho rozšíření a prohlubování. Byla přidána nová zdymadla, po kterých se budou moci plavit lodě naložené až 14 tisíci standardními kontejnery, což je téměř třikrát více než nyní. Zdymadla jsou otevřena i pro návštěvníky. Na vyhlídkových terasách lze obdivovat obrovské lodě stoupající nebo klesající na úroveň Gatúnského jezera. Na druhé straně kanálu - v Colón vznikla druhá největší bezcelní zóna na světě. 
Tato země je neobvyklou směsicí modernity a divoké přírody. Pouhých 10 minut od moderního hlavního města plného mrakodrapů najdeme deštný prales obývaný neuvěřitelným množstvím ptáků. Rozmanitost… to slovo nejlépe vystihuje tuto malou zemi. V Panamě žije více druhů ptáků (967) než v Kanadě a Spojených státech dohromady, protože tudy vede trasa ptačí migrace. Jiné druhy žijí na pobřeží Atlantiku a jiné v Pacifiku. Není třeba ztrácet čas dlouhými přejezdy k ekologickým rezervacím a národním parkům, které představují 30% rozlohy země. 
Panama je místem, kde se historie setkává s moderností. Ze starého města (na seznamu UNESCO) se rozprostírá nádherný výhled na čtvrtě plné mrakodrapů. Právě zde je nejvíce staveb v Jižní Americe přesahujících výšku 200 m. 
Dalším plusem jsou dlouhé písečné pláže nacházející se na pobřeží křišťálově čisté vody Tichého oceánu a na mnoha ostrovech. Kulturní bohatství, chutné místní jídlo a mnoho druhů zvířat - to vše na Vás čeká v této slunné, tropické zemi!


V oblasti

 

Playa Blanca
Playa Blanca se nachází dvě hodiny jízdy od hlavního města Panamy. Je známá, jak název napovídá, díky bílému písku, ale také díky nejpříjemnějšímu tropickému klimatu v zemi. Tato oblast se může pochlubit největším počtem slunečných dní v roce a nízkými srážkami. Dlouhá široká pláž a klidné vody Pacifiku jsou ideálním místem k odpočinku a procházkám, ale i ti aktivnější zde najdou něco pro sebe: vodní sporty (kajak, jet sky, rybolov), šnorchlování a dokonce i romantické vyjížďky na koních po pláži. Playa Blanca se nachází nedaleko rybářské vesnice Farallón, ve které lze ochutnat chutné ceviche (syrová ryba nebo mořské plody marinované v limetkové šťávě podávané s cibulí) a smažené čerstvě ulovené ryby.
 
 

El Valle de Anton
Hodinu jízdy od Playa Blanca se nachází známé horské město El Valle, které leží v prehistorické vyhaslé sopce. Tato oblast je plná bujné vegetace a právě tady se nachází takzvané Valley of Trees (Údolí čtyřhranných stromů), známé díky pravoúhlým nebo čtvercovým kmenům bavlněných stromů. Tato oblast je známá díky velkému množství zvířat, včetně endemických druhů zlatých žab (Atelopus Zetek). Hlavním lákadlem města El Valle je místní trh, který se koná v neděli, kde vedle ovoce a zeleniny lze koupit ručně vyrobené sochy, houpací sítě a keramiku.


Panamský průplav
Přes 80 km dlouhý Panamský průplav je nejznámější zkratkou světa. Spojuje západní část Ameriky s východní, aniž by bylo nutné obeplout kolem kontinentu. Samotná cesta kanálem trvá od 24 do 30 hodin a zkracuje cestu o 8 tisíc námořních mil! Nezapomenutelný zážitek nám poskytne mnoho lodí a historické zajímavosti týkající se stavby tohoto femorálního projektu.


Casco Viejo
Casco Viejo bylo postaveno v roce 1673 a je historickým centrem Panamy. V roce 1997 bylo zapsáno na seznam Světového dědictví UNESCO. Město uchvacuje svými bohatými kulturními hodnotami a prvky všudypřítomné historie. K hlavním atrakcím patří: El Palacio de las Garzas, oficiální sídlo prezidenta Panamy; četné kostely, muzea a divadla. Pro milovníky zážitků pouliční ukázka tance salsa, četná občerstvení v nedalekém supermarketu ryb.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (orientační ceny)


Na návštěvě u indiánů kmene Embera Drua
Je to vzrušující výlet do deštného pralesa, během něhož kánoemi přeplujeme po řece Chagres do stejnojmenného národního parku, kde se nachází vesnice obývaná indiánským kmenem Embera. Indiáni Embera kultivují tradice svých předků, malují svá těla, vytvářejí specifické kostýmy; jejich tradice lze vidět také v tancích a rituálech. Během výletu se také projdeme k vodopádu skrytému v džungli, kde si můžete vychutnat osvěžující koupel. Cena cca 110 USD
 

Panama City a Panamský průplav 

Panama City je městem kontrastů - koloniální usedlosti a úzké uličky historické části hlavního města zde sousedí s mrakodrapy ultramoderního centra. Během celodenního výletu poznáme všechny tváře této mimořádné metropole. Projdeme se historickou částí města, která je zapsána na seznamu UNESCO. Následně přejedeme na násep Amador, ze kterého lze obdivovat panorama moderní části Panama City. Poté přejedeme k Panamskému průplavu - neobvyklé mořské trase spojující dva oceány. V muzeu u zdymadla Miraflores uvidíme, jak přes toto úzké hrdlo proplouvají obrovské lodě. Cena cca 112 USD


Gamboa - pro milovníky přírody
Během tohoto výletu podnikneme plavbu lodí po slavném jezeře Gatun, bez něhož by Panamský průplav nemohl existovat. Poplujeme kolem „Monkey Islands“ (Opičího ostrova), kde s trochou štěstí uvidíme tato pěkná zvířata; uvidíme také nebezpečná stvoření, čili krokodýly. Lanovkou „teleférico“ přejedeme mezi korunami stromů k rozhledně, ze které lze obdivovat krásné tropické deštné pralesy, místní flóru a faunu a nejdelší řeku Panamy - Chagres - vtékající do jezera Gatun. Navštívíme také zahradu s orchidejemi, žabárium, motýlárium a setkáme se tváří v tvář s okouzlujícími lenochody. Cena cca 150 USD


Plavba Panamským průplavem
Je to nejlepší způsob, jak poznat tuto největší zkratku světa z úplně jiného úhlu pohledu. Během pětihodinové plavby přes úsek Panamského kanálu uvidíme nejdůležitější místa, jako např. Corte Culebra, Most století nebo Most Amerik, ale také pocítíme, jak je naše loď spouštěna nebo zvedána ve zdymadlech Miraflores a Pedro Miguel. Cena cca 175 USD
 

Od Atlantiku po Pacifik - Panama Express

Během tohoto výletu se ještě lépe seznámíme s karibskou tváří Panamy, čili její severní částí ležící u Atlantického oceánu. Navštívíme městečko Portobelo, založené Španěly v 16. století, které je známé svým opevněním zapsaným na seznamu Světového dědictví UNESCO a sochou Černého Krista obklopenou obrovským uctíváním. Následně panoramatická projížďka přes Colón - po hlavním městě druhé nejvýznamnější město Panamy. V centru pro návštěvníky Agua Clara uvidíme nová zdymadla Panamského průplavu a dozvíme se trochu víc o jeho rozšíření dokončeném v roce 2016. Vyvrcholením naší cesty bude projížďka nejstarší transkontinentální železniční tratí na světě, která spojila Atlantický oceán s Tichým oceánem (cca 1 hodina jízdy). Cena cca 165 USD


Anton Valley - městečko v kráteru
Anton Valley je městečko ležící ve druhém největším, vyhaslém sopečném kráteru na světě. Oblíbené je zejména mezi obyvateli Panamy, kteří sem přijíždějí na víkendové pobyty a utíkají od městského ruchu. Během výletu navštívíme největší trh v Panamě s místními řemesly, množstvím tropických květin, ovoce a zeleniny. Projdeme se také tropickým lesem k nejvyššímu v oblasti vodopádu El Chorro Macho. Následně navštívíme zahradu El Nispero, ve které budeme obdivovat různé druhy zvířat a ptáků z celého světa. Cena cca 64 USD


Canopy Adventure - sjezd na lanech 
Pro milovníky dobrodružství a ty, kdo hledají nové výzvy, doporučujeme adrenalinový sjezd na laně v tropickém lese. Vydejte se na cestu mezi vrcholy stromů a po celou dobu pozorujte faunu a flóru tropického lesa z jedinečné perspektivy. Vybavení a techniky používané instruktory jsou vyvíjeny speleology a horolezci. Sjezd na lanech je realizován v blízkosti velkolepého vodopádu El Chorro Macho v Anton Valley. Cena cca 115 USD


Shopping v Albrook Mall
Zveme do nákupního ráje - největšího nákupního centra v Centrální Americe! Mall Albrook na okraji Panama City je nákupní galerií v americkém stylu s rozlohou 38 ha, kde najdeme několik stovek obchodů známých značek a všechny druhy výrobků. Cena cca 25 USD


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polštině (při min. 15-20 osobách v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem pro přihlášení se na fakultativní výlety. Není možnost platby kreditní kartou.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč