Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Ubytování PAD Obrázek0
Ubytování PAD Obrázek1
Ubytování PAD Obrázek2
Ubytování PAD Obrázek3
Ubytování PAD Obrázek4
Ubytování PAD Obrázek5
Ubytování PAD Obrázek6
Ubytování PAD Obrázek7
Ubytování PAD Obrázek8
Ubytování PAD Obrázek9

Paříž a Disneyland - na návštěvě u Mickey Mouse

Francie
Poznávací

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přejezd autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelu (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně, turistický program (viz níže), služby polského průvodce, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, služby místních průvodců, přejezdy městskou hromadnou dopravou (metro a RER), systém Tour Guide (bezdrátový elektronický systém provázení skupin). Celkové náklady na účast v programu: cca 225 EUR/dospělá osoba a 170 EUR/dítě do 12 let (povinný poplatek placený průvodci formou balíčku). Nezahrnuje: jiné osobní výdaje a fakultativní výjezd na vrchol Eiffelovy věže (za příplatek cca 28 EUR/os.).

Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Paryż i Disneyland - z wizytą u Myszki Miki
 
Fakultativně:
- Noční Paříž - krátká prohlídka města, která večer nabírá jedinečné klima a uchvátí magickou atmosférou. Akce se koná v závislosti na dostupnosti míst, při min. počtu 25 zájemců. Cena: cca 20-23 EUR/os.
- Francouzská kuchyně - ochutnávka šneků nebo žabích stehen. Cena: cca 20 EUR/os.

Program

Disneyland Paris - skvělá zábava pro dospělé i děti! • Versailles - nádherný královský palác • Eiffelova věž - pro zájemce výjezd na vrchol věže • relaxační plavba po Seině

Den 1 
Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Německo a Belgii. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1200 km od polských hranic) 

Den 2
Příjezd do Paříže v dopoledních hodinách. Doporučujeme krátkou prohlídku města, během které uvidíme: Muzeum voskových figurín (Musée Grévin), kde se nacházejí nejslavnější postavy světa - téměř jako živé! Vydáme se také na procházku přes náměstí Place Vendôme do opery Garnier (návrat do hotelu metrem nebo RER). Následně ubytování v hotelu a čas na odpočinek.

Den 3
Po snídani celodenní pobyt (do 20:00-21:00) v Euro Disneylandu, největším zábavním parku pro děti a dospělé v Evropě. Skládá se ze 4 zemí: „Země fantazie - Fantasyland“ - pohádková země s hradem Šípkové Růženky, „Pohraniční země - Frontierland“ - známá z westernů Divokého západu s nádhernou Velkou Hromovou horou, „Dobrodružný ostrov - Adventureland“ - země lovců pokladů a Chrám zkázy Indiana Jonese a „Země objevů - Discoveryland“ - technologie a svět budoucnosti s krásnou ponorkou Nautilus kapitána Nema. Návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)

Den 4
Po snídani odjezd na prohlídku Paříže. Začneme procházkou ulicí Rivoli, jednou z nejdelších ve městě. Zvenčí uvidíme nejvíce šokující budovu v Paříži - Pompidou Center, stejně jako nádhernou věž sv. Jakuba. Bude také čas na druhou snídani v pařížských kavárnách a nakupování v mnoha buticích. Dalším bodem našeho výletu bude návštěva gotického kostela sv. Severína Pařížského, který skrývá ve svých zdech zvon z roku 1412. Následně se vydáme na ostrov sv. Ludvíka, kde se čas zastavil na místě. V klidných uličkách se skrývají malebné činžovní domy, okouzlující kavárny, četné umělecké galerie a okouzlující čajovny. Cestou budeme mít možnost vidět katedrálu Notre-Dame (zvenčí). Následně uvidíme zblízka Eiffelovu věž - nejslavnější železnou konstrukci v Paříži, která je od roku 1889 symbolem města. Pro zájemce (za příplatek cca 28 EUR/os.) výjezd výtahem na vrchol věže (výška téměř 300 m) a možnost obdivování jedinečného panoramatu města. Posledním bodem programu bude plavba výletní lodí po Seině. Návrat do hotelu. (Trasa cca 100 km)  

Den 5
Po snídani odjezd do Versailles (s polským místním průvodcem) - slavného palácového komplexu vytvořeného Králem Slunce - Ludvíkem XIV. Na závěr doporučujeme procházku po Montmartru, čtvrti umělců a nočního života. Uvidíme mimo jiné: slavné Pigallovo náměstí (Place Pigalle), mnoho divadel a kabaretů (mimo jiné Moulin Rouge), náměstí Place du Tertre a baziliku Sacré-Cœur, která se od konce 19. století stala symbolem pařížské zbožnosti. Návrat do hotelu. (Trasa cca 100-150 km)  

Den 6
Po snídani vystěhování a přejezd metrem nebo RER do centra Paříže. Tento den uvidíme nejslavnější alej světa - slavná Elysejská pole (Champs-Elysées) zakončená symbolem francouzské vojenské slávy - Vítězným obloukem (Arc de Triomphe). Volný čas na samostatné procházky. Odjezd z Paříže v odpoledních hodinách (v cca 17:00 hodin). Přejezd přes Belgii a Německo. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1200 km k hranicím s Polskem)  

Den 7
Návrat do Polska v ranních hodinách (Torzym cca 9:00).

Upozornění k programu
- Naše skupiny míjejí fronty ve Versailles díky včasné rezervaci!
- Pořadí realizace bodů programu může být změněno či obráceno. 
- Průvodce neprovází po všech muzejních objektech. 
- 2. a 6. den zájezdu je program realizován městskou hromadnou dopravou (RER, metro).
- V některých termínech je v případě malého počtu zájemců možné spojení skupiny se zájezdem Paříž a hrady nad řekou Loira - to znamená, že klienti cestují jedním autokarem, společně navštíví Paříž a nocují v jednom hotelu; každá skupina zůstává v péči svého individuálního průvodce zájezdu. Informace o spojení skupiny bude k dispozici v rezervačním systému cca 5 dní před odjezdem.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

Obsluha skupiny v systému TOUR GUIDE
Jedná se o bezdrátový elektronický systém provázení skupin, který umožňuje zákazníkům pohodlnou formu komentované prohlídky. Přečtěte si více o Tour guide

Hotel

Ubytování 
** hotely
- střední kvality, které se nachází nedaleko předměstí Paříže, v blízkosti stanice metra nebo příměstských vlaků RER.

Pokoje: dvoulůžkové pokoje (možnost přistýlky), všechny s koupelnou a WC, telefonem a TV.

Vybavení: v hotelu se obvykle nachází restaurace a bar.
 
Strava: kontinentální snídaně. 

Místní kategorie: **

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč