Garden Playanatural Obrázek0
Garden Playanatural Obrázek1
Garden Playanatural Obrázek2
Garden Playanatural Obrázek3
Garden Playanatural Obrázek4
Garden Playanatural Obrázek5
Garden Playanatural Obrázek6
Garden Playanatural Obrázek7
Garden Playanatural Obrázek8
Garden Playanatural Obrázek9
Garden Playanatural Obrázek10
Garden Playanatural Obrázek11
Garden Playanatural Obrázek12
Garden Playanatural Obrázek13
Garden Playanatural Obrázek14
Garden Playanatural Obrázek15
Garden Playanatural Obrázek16
Garden Playanatural Obrázek17
Garden Playanatural Obrázek18

Garden Playanatural

Španělsko - Costa de la Luz - El Rompido
Pobytový
Pro dospělé
Wi-Fi
Novinka
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2005 se nachází na kopci, asi 1,5 km od centra malé vesnice El Rompido (malé restaurace, několik hospod a barů), u řeky Rio Piedras. K nejbližší písečné pláži Playa de La Flecha nacházející se na břehu řeky je to asi 200 m. Na krásnou dlouhou (3,6 km) písečnou pláž nacházející se na kose a otevřeném moři cca 900 m. - Nutný přejezd lodí (jezdí každých cca 10 minut). Pro hosty hotelu jeden přejezd denně zdarma (v obou směrech) - lístky k vyzvednutí na recepci. Upozorňujeme, že pláž na kose se nachází v chráněné oblasti, a proto je její využití omezeno (lehátka a slunečníky). Nezapomeňte si s sebou vzít nápoje. Na letiště Faro je to přibližně 110 km.

.

Pláž

Přibližně 600 m od hotelu se nachází písečná pláž La Flecha.

K dispozici pro hosty

Prostorná recepce s lobby, výtahy, bufetová restaurace, restaurace a'la carte, bar u bazénu, kavárna, upravená zahrada (3000 m2) se 2 velkými bazény (sladká voda), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, půjčovna aut, obchod se suvenýry, parkoviště před hotelem. Internetové pracovní stanice za poplatek, wifi (zdarma) k dispozici v celém hotelu. Ručníky k bazénu k vyzvednutí v lázních (10:00-14:00 a 16:00-20:00, záloha cca 10 €). Lehátka a slunečníky k dispozici na pláži La Flecha (cca 8 €/osoba).

.

Internet

Wi-Fi je v hotelu zdarma.

.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze nebo All Inclusive - snídaně (08:00-10:00), kontinentální snídaně (10:00-12:00), obědy (13:00-15:00) a večeře (20:00-22:00) formou bufetu, občerstvení 17:00-19:00. Místní víno a pivo a voda k jídlu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (10:30-24:00). Hotel si vyhrazuje právo na změnu hodin all inclusive.

Sportovní a animační program

Zdarma: stolní tenis, krytý bazén, volejbalové hřiště, minigolf, pétanque. Placené: kulečník, tenisový kurt, wellness a lázně: finská sauna, turecké lázně, vířivka, vodní lůžka, krytý bazén, posilovna, kosmetické a tělové procedury. Hotel zajišťuje bohatý animační program (především ve večerních hodinách).

Webové stránky

https://www.gardenhotels.com/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi špičkový hotel ideální pro dovolenou ve dvou nebo s přáteli. Nespornou výhodou hotelu je jeho rozlehlá zahrada a bazény. K tomu pozornost věnovaná detailům, elegantní interiéry a vynikající kuchyně v hotelové restauraci. Jelikož se hotel nachází na kopci, je z něj opravdu nezapomenutelné panorama řeky a ostrova. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2005 se nachází na kopci, asi 1,5 km od centra malej dedinky El Rompido (malé restaurace, několik krčiem a barov), pri rieke Rio Piedras. Na najbližššiu piesočnatú pláž Playa de La Flecha, ktorá sa nachádza pri rieke, je to asi 200 m. Na krásnu dlhú (3,6 km) piesočnatú pláž nachádzajúcu sa na ostrove a otvorenom mori cca 900 m. - Nutný prejazd loďou (premáva každých cca 10 minút). Pre hostí hotela jeden bezplatný prejazd denne (v oboch smeroch) - lístky si vyzdvihnete na recepcii. Upozorňujeme, že pláž na ostrove se nachází v chráněné oblasti, a proto je její využití omezené (ležadlá a slunečníky). Nezabudnite si so sebou priniesť nápoje. Na letisko Faro je to přibližně 110 km.

.
Webová lokalita

https://www.gardenhotels.com/

Športový a animačný program

za poplatok: stolný tenis, krytý bazén, volejbalové ihrisko, minigolf, pétanque. Platené: biliard, tenisový kurt, wellness a kúpele: fínska sauna, turecký kúpeľ, vírivka, vodné postele, krytý bazén, posilňovňa, ošetrenie tváre a tela. Hotel poskytuje bohatý animační program (hlavne vo večerných hodinách).

.
Stravovanie

All Inclusive - raňajky (08:00-10:00), kontinentálne raňajky (10:00-12:00), obedy (13:00-15:00) a večere (20:00-22:00) formou buetu, občerstvenie 17:00-19:00. miestne víno a pivo a voda k jedlám, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v bare (10:30-24:00). Hotel si vyhradí právo na změnu hodin all inclusive.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Priestorová recepce s lobby, výťahy, bufetová restauraácia, restauraácia a'la carte, bar pri bazéne, kaviareň, upravená záhrada (3000 m2) s 2 velkými bazény (sladká voda), ležadlá a slunečníky pri bazénoch zdarma, požičovňa áut, obchod so suvenírmi, parkkovisko pred hotelom. Internetové pracovní stanice za poplatok, wifi (zdarma) k dispozici v celém hotelu. Uteráky k bazénu na vyzdvihnutie v kúpeľoch (10:00-14:00 a 16:00-20:00, záloha cca 10 €). Ležadla a slunečníky k dispozici na pláži La Flecha (cca 8 €/osoba).

.
Podľa nášho názoru

Veľmi špičkový hotel ideálny na dovolenku vo dvojici alebo s priateľmi. Veľká záhrada a bazény sú nesporným plusom hotela. K tomu pozornost venovaná detailům, elegantní interiér a vynikajúca kuchyňa v hotelovej reštaurácii. Keďže sa hotel nachádza na kopci, naskytá sa z neho skutočne nezabudnuteľná panoráma na rieku a ostrohu. Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, turistický poplatek - cca 1,50 EUR os./den (platí se při ubytování), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Portugalia - Algarve, Hiszpania - Costa de la Luz - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč