Jupiter Albufeira Obrázek0
Jupiter Albufeira Obrázek1
Jupiter Albufeira Obrázek2
Jupiter Albufeira Obrázek3
Jupiter Albufeira Obrázek4
Jupiter Albufeira Obrázek5
Jupiter Albufeira Obrázek6
Jupiter Albufeira Obrázek7
Jupiter Albufeira Obrázek8
Jupiter Albufeira Obrázek9
Jupiter Albufeira Obrázek10
Jupiter Albufeira Obrázek11
Jupiter Albufeira Obrázek12
Jupiter Albufeira Obrázek13
Jupiter Albufeira Obrázek14
Jupiter Albufeira Obrázek15
Jupiter Albufeira Obrázek16
Jupiter Albufeira Obrázek17
Jupiter Albufeira Obrázek18
Jupiter Albufeira Obrázek19
Jupiter Albufeira Obrázek20
Jupiter Albufeira Obrázek21
Jupiter Albufeira Obrázek22
Jupiter Albufeira Obrázek23
Jupiter Albufeira Obrázek24
Jupiter Albufeira Obrázek25
Jupiter Albufeira Obrázek26
Jupiter Albufeira Obrázek27
Jupiter Albufeira Obrázek28
Jupiter Albufeira Obrázek29
Jupiter Albufeira Obrázek30
Jupiter Albufeira Obrázek31
Jupiter Albufeira Obrázek32
Jupiter Albufeira Obrázek33
Jupiter Albufeira Obrázek34
Jupiter Albufeira Obrázek35
Jupiter Albufeira Obrázek36
Jupiter Albufeira Obrázek37
Jupiter Albufeira Obrázek38
Jupiter Albufeira Obrázek39

Jupiter Albufeira

Portugalsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nachází se na okraji Albufeiry, k nejbližším barům, restauracím a obchodům je to asi 500 m, do starého města asi 3 km. Asi 200 m od hotelu se nachází autobusová zastávka. Na letiště Faro cca 35 km. Cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši cca 1,5 EUR/osoba/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Praia do Oura, písečná, cca 2 km od hotelu. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu na pláž a do starého města Albufeiry 2 - 4 denně 6 dní v týdnu.

K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, výtahy, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (nutná rezervace), pizzerie, bary, zahrada, rekreační zóna pro dospělé (s bazénem), rodinná zóna s bazénem, brouzdalištěm a bazénem se skluzavkami (v bazénech sladká voda); lehátka a slunečníky u bazénů, miniklub (4-12 let), klub pro teenagery (12-17 let), dětské hřiště, konferenční místnost, parkoviště (za poplatek). Hotel poskytuje osušky k bazénu (záloha). Hotel nepřijímá domácí zvířata.

.
Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

All Inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne občerstvení a místní alkoholické (např. víno, pivo, whisky, gin, rum) a nealkoholické nápoje (např. voda, džusy, káva, čaj) v hodinách stanovených hotelem.

.
Sportovní a animační program

Hotel nabízí denní i večerní animaci. Zdarma: posilovna, stolní tenis. Placené: tenisový kurt a sportovní hřiště. Za příplatek se platí ošetření obličeje a těla v hotelových lázních.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ambicózní investice portugalského hotelového řetězce Jupiter, jehož záměrem bylo vytvořit moderní, luxusní hotel pro rodiny i páry (oddělené prostory pro volný čas, skluzavky, tzv. splash area pro nejmenší). Hotelový řetězec klade důraz na komfortní pokoje, vynikající jídlo připravované z pečlivě vybraných produktů a prvotřídní služby. Jako další pobídka se hotel Jupiter Algarve nachází v turistickém hlavním městě pobřeží - Albufeiře.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč