Jupiter Marina Obrázek0
Jupiter Marina Obrázek1
Jupiter Marina Obrázek2
Jupiter Marina Obrázek3
Jupiter Marina Obrázek4
Jupiter Marina Obrázek5
Jupiter Marina Obrázek6
Jupiter Marina Obrázek7
Jupiter Marina Obrázek8
Jupiter Marina Obrázek9
Jupiter Marina Obrázek10
Jupiter Marina Obrázek11
Jupiter Marina Obrázek12
Jupiter Marina Obrázek13
Jupiter Marina Obrázek14
Jupiter Marina Obrázek15
Jupiter Marina Obrázek16
Jupiter Marina Obrázek17
Jupiter Marina Obrázek18
Jupiter Marina Obrázek19
Jupiter Marina Obrázek20
Jupiter Marina Obrázek21
Jupiter Marina Obrázek22
Jupiter Marina Obrázek23
Jupiter Marina Obrázek24
Jupiter Marina Obrázek25
Jupiter Marina Obrázek26
Jupiter Marina Obrázek27
Jupiter Marina Obrázek28
Jupiter Marina Obrázek29
Jupiter Marina Obrázek30
Jupiter Marina Obrázek31
Jupiter Marina Obrázek32
Jupiter Marina Obrázek33
Jupiter Marina Obrázek34
Jupiter Marina Obrázek35
Jupiter Marina Obrázek36

Jupiter Marina

Portugalsko
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Nachází se asi 200 metrů od řeky Rio Arade a přístavu, v okolí jsou obchody a restaurace. Do centra Portimaa je to cca 1 km. Na letiště Faro cca 65 km. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši cca 1,5 EUR na osobu/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Praia da Rocha, písčitá a široká, cca 1 km. od hotelu. Hotel zajišťuje kyvadlovou dopravu na pláž 2x denně 6 dní v týdnu.

K dispozici pro hosty

Poznámka: Hotel je určen pro osoby starší 16 let. V době vydání katalogu byl hotel ve výstavbě a níže uvedený popis vychází z prezentace zaslané hotelovým řetězcem Jupiter. Otevření hotelu je plánováno na listopad 2017. Veškeré vybavení hotelu a pokojů bude po otevření hotelu přezkoumáno a v případě jakýchkoli změn oproti popisu v katalogu budou zákazníci informováni samostatným oznámením. Recepce, vstupní hala, výtahy, restaurace, bar, kavárna, střešní sluneční terasa s bazénem, lehátky a slunečníky, parkoviště (možné za poplatek). Hotel poskytuje osušky k bazénu (záloha).

Ubytování

Hotel má 150 pokojů různých typů rozmístěných ve 4patrové budově. Všechny jsou klimatizované, elegantní, moderní, s koupelnou (vysoušeč vlasů), satelitní TV, telefonem, trezorem (zdarma), minibarem (za poplatek) a balkonem (balkonový nábytek). Hotel nepřijímá domácí zvířata. Pokojová služba za poplatek, k dispozici 24 hodin denně.

Pokoje typu classic ( plocha cca 26 m2) - pro max. 2 osoby, výhled na okolní budovy. Hotel má 1 pokoj této kategorie přizpůsobený pro osoby se zdravotním postižením.

Pokoje Superior (plocha cca 26m2)- pro max. 2 osoby, pokoje s výhledem na řeku.

Pokoje Deluxe (plocha cca 30m2)- pro max. 2 osoby, pokoje ve vyšším patře s výhledem na řeku. V ceně je zahrnut volný vstup do lázní

Internet

V celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.
Catering

Snídaně formou bufetu. Je možné si připlatit za večeři (bufet nebo set o 3 chodech podávaný ke stolu).

.
Sportovní a animační program

Fitness centrum zdarma, placené lekce jógy nebo pilates. Půjčovna kol za poplatek. Ošetření obličeje a těla v hotelových lázních za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Další projekt hotelového řetězce Jupiter - tentokrát určený pouze pro osoby starší 16 let. Nachází se mezi centrem Portimaa a jednou z nejkrásnějších pláží Algarve a je dokonalou kombinací pulzujícího místního života a mezinárodní atmosféry Praia da Rocha. Vynikající restaurace a bulvár u řeky, stejně jako pláž v příjemné docházkové vzdálenosti. "+" za designové interiéry.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, turistický poplatek - cca 1,50 EUR os./den (platí se při ubytování), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Portugalia - Algarve, Hiszpania - Costa de la Luz - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč