Playacanela Obrázek0
Playacanela Obrázek1
Playacanela Obrázek2
Playacanela Obrázek3
Playacanela Obrázek4
Playacanela Obrázek5
Playacanela Obrázek6
Playacanela Obrázek7
Playacanela Obrázek8
Playacanela Obrázek9
Playacanela Obrázek10
Playacanela Obrázek11
Playacanela Obrázek12
Playacanela Obrázek13
Playacanela Obrázek14
Playacanela Obrázek15
Playacanela Obrázek16
Playacanela Obrázek17
Playacanela Obrázek18
Playacanela Obrázek19

Playacanela

Španělsko - Costa de la Luz - Isla Canela
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Mezinárodní animace
S výhledem na moře
Rodinný pokoj

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Tento hotel patřící do řetězce Playa se nachází v malém letovisku Isla Canela na hranicích s Portugalskem. Přibližně. 300 m do centra Punta del Moral, kde se nachází přístav (trajekty na Isla Cristina), přístav s restauracemi a bary. V blízkosti golfové hřiště (cca 4 km). Na letiště Faro (Portugalsko) cca 50 km.

.
Pláž

Objekt se nachází přímo u široké a písečné 7 km dlouhé pláže (duny k překročení, pláž hlídaná). Slunečníky a lehátka - za poplatek (cca 5 EUR/osoba).

.
K dispozici pro hosty

Hotel se skládá z hlavní budovy a vedlejší budovy spojené s hlavní budovou.

Recepce, lobby, bar, výtahy (včetně panoramatického), restaurace, snack bar u bazénu, sluneční terasa obklopená palmami s lehátky a slunečníky, velký bazén se skluzavkou a brouzdalištěm, vířivka, miniklub, dětské hřiště, prádelna a žehlení (za poplatek), pokojová služba (za poplatek ), obchod se suvenýry, kadeřnictví, půjčovna aut. Hotel poskytuje ručníky k bazénu (záloha cca 10 EUR/osoba, výměna za poplatek cca 1 EUR).

.
Internet

Internetové zařízení - za poplatek (cca 1/15 min.), internet - v lobby (30 min./den/gratis), na pokojích - za poplatek (cca 6 EUR/den, cca 20 EUR/týden).

.
Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek za All Inclusive je možné zaplatit: snídaně, obědy a večeře formou bufetu (místní víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje k obědu a večeři), místní tapas (občerstvení) v lobby baru nebo baru u bazénu, odpolední čaj, místní alkoholické a nealkoholické nápoje dle karty All Inclusive (10:00-24:00). Hotel si vyhrazuje právo změnit dobu podávání All Inclusive.

.
Sportovní a animační program

Zdarma: ping pong, pétanque, zahradní šachy, stolní hry, minigolf (nutno složit zálohu na vybavení). Placené: kulečník, půjčovna kol. V hotelu probíhá bohatý animační program pro děti (hry, soutěže, hry).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Velmi kvalitní rodinný hotel pro malé i velké s bohatou infrastrukturou a fantastickou polohou (za to "+"), další charakter tomuto místu dodávají arabské dekorace. Jako bonus se nachází v blízkosti Portugalska - doporučujeme vám prozkoumat jeho pláže plné skalních útvarů a oranžovočervených útesů.

Umiestnenie

Tento hotel, který je součástí sítě Playa, se nachází v malém letovisku Isla Canela na hranicích s Portugalskem. Približne. 300 m do centra Punta del Moral, kde se nachází přístav (trajekty na ostrově Isla Cristina), přístav s restauáciami a bary. Golfové hřiště v blízkosti (cca 4 km). Na letisko Faro (Portugalsko) cca 50 km.

.
Webová lokalita Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu. Za All Inclusive je možné zaplatit příplatek: raňajky, obedy a večere formou buetu (miestne víno, pivo, voda a nealkoholické nápoje na obed a večeru), miestne tapas (občerstvenie) v lobby bare alebo bare pri bazéne, popoludňajší čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty All Inclusive (10:00-24:00). Hotel si vyhradí právo změnit čas podávání All Inclusive.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hotel zůstává z hlavní budovy a vedlejší budovy spojenej s hlavní budovou.

Recepce, vstupní hala, bar, výťahy (vrátane panoramatického), reštaurácia, snack bar pri bazéne, slnečná terasa obklopená palmami s ležadlami a slnečníkmi, velký bazar s prolézačkami a bazénem, vírivka, miniklub, malý snack bar, prádelna a občerstvení (za poplatek), komorní služby (za poplatek), obchůdek se suvenýry, kadeřnické služby, venkovní bazén. Hotel poskytuje uteráky k bazénu (záloha cca 10 EUR/osoba, náhrada za poplatek cca 1 EUR).

.
Podľa nášho názoru

Veľmi kvalitný rodinný hotel pre malých aj veľkých s bohatou infraštruktúrou a fantastickou polohou (za to "+"), ďalší charakter tomuto miestu dodávajú arabské dekorácie. Ako bonus sa nachádza v blízkosti Portugalska - odporúčame vám preskúmať jeho pláže plné skalných útvarov a oranžovočervených útesov.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, turistický poplatek - cca 1,50 EUR os./den (platí se při ubytování), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Portugalia - Algarve, Hiszpania - Costa de la Luz - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč