Playacartaya Spa Hotel Obrázek0
Playacartaya Spa Hotel Obrázek1
Playacartaya Spa Hotel Obrázek2
Playacartaya Spa Hotel Obrázek3
Playacartaya Spa Hotel Obrázek4
Playacartaya Spa Hotel Obrázek5
Playacartaya Spa Hotel Obrázek6
Playacartaya Spa Hotel Obrázek7
Playacartaya Spa Hotel Obrázek8
Playacartaya Spa Hotel Obrázek9
Playacartaya Spa Hotel Obrázek10
Playacartaya Spa Hotel Obrázek11
Playacartaya Spa Hotel Obrázek12
Playacartaya Spa Hotel Obrázek13
Playacartaya Spa Hotel Obrázek14
Playacartaya Spa Hotel Obrázek15
Playacartaya Spa Hotel Obrázek16
Playacartaya Spa Hotel Obrázek17
Playacartaya Spa Hotel Obrázek18
Playacartaya Spa Hotel Obrázek19
Playacartaya Spa Hotel Obrázek20
Playacartaya Spa Hotel Obrázek21
Playacartaya Spa Hotel Obrázek22
Playacartaya Spa Hotel Obrázek23
Playacartaya Spa Hotel Obrázek24
Playacartaya Spa Hotel Obrázek25
Playacartaya Spa Hotel Obrázek26

Playacartaya Spa Hotel

Španělsko
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi
Wellness
Figloklub s polskými animátory

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel postavený v roce 2004 se nachází v přímořské části města Cartaya, v přírodním parku Rio Piedras, uprostřed borových lesů, asi 1 km od vesnice El Portil (kavárny, hospody, restaurace). Na letiště Faro je to cca 110 km.

.
Pláž

Hotel se nachází 150 m od dlouhé písečné pláže.

Hotel poskytuje osušky k bazénu (zdarma, výměna 1 Eur, nutná záloha cca 10 Eur).

.
K dispozici pro hosty

Recepce, lobby, restaurace, bary, zahrada, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, 2 bazény (včetně jednoho se skluzavkou a jednoho s oddělenou vířivkou), brouzdaliště pro děti (v bazénech je sladká voda), aquapark, kluby pro děti a mládež všech věkových kategorií, konferenční místnost. Za příplatek: prádelna, hlídání dětí, půjčovna kol, půjčovna aut, parkoviště.

Internet

Internetové zařízení a Wi-Fi připojení za příplatek.

Catering

Snídaně a večeře formou pestrého bufetu. Za příplatek All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení mezi jídly. místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech v areálu hotelu (11:00-23:30). Bezlepková dieta na vyžádání.

.
Sportovní a animační program

V hotelu probíhá rozsáhlý animační program pro děti i dospělé: Klub Mini (pro děti od 3 do 7 let), Klub Junior (od 7 do 11 let), Klub Teen (od 11 do 15 let), Klub Maxi (od 15 do 17 let). Každý den různé druhy aktivit: sport, lekce vaření, ekologické workshopy. Zdarma: jóga, zumba, aerobik, aqua-aerobik, ping pong, pétanque, zahradní šachy, stolní hry, minigolf (nutná záloha na vybavení), tematické večery. Placené: kulečník, půjčovna kol, lázně (ošetření obličeje a těla).

.
Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Krásně umístěný hotel u ústí řeky do oceánu. Velmi bohatý bazénový areál, různé animace i v polštině (od poloviny června do poloviny září), výborná strava a komfortní pokoje (za to vše "+"). K tomu právě vybudovaný aquapark. Opravdu doporučujeme!

.
Umiestnenie

Hotel postavený v roce 2004 se nachází v přímorskej časti mesta Cartaya, v prírodnom parku Rio Piedras, uprostred borovicových lesov, asi 1 km od dediny El Portil (kaviarne, krčmy, reštaurácie). Na letisko Faro je to přibližně 110 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hoteli prebieha rozsáhly animačný program pre deti aj dospelých: (od 3 do 7 let), Junior klub (od 7 do 11 let), Teen klub (od 11 do 15 let), Maxi klub (od 15 do 17 let). Každý den se konají různé druhy aktivit: šport, lekcie varenia, ekologické workshopy. Volně: jóga, zumba, aerobik, aqua-aerobik, ping pong, pétanque, zahradní šach, stolové hry, minigolf (vyžaduje sa záloha na vybavenie), tematické večery. Platené: biliard, požičovňa bicyklov, kúpele (ošetrenie tváre a tela).

.
Stravovanie

Raňajky a večere formou pestrého bufetu. Za príplatok All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie medzi jedlami. miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v baroch v areáli hotela (11:00 - 23:30). Bezlepková diéta na požádanie.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, vstupní hala, restauraácia, bary, záhrada, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, 2 bazény (vrátane jedného so šmykľavkou a jedného s oddelenou vírivkou), detské brodítko (v bazénoch je sladká voda), vodný park, kluby pre deti a mládež všetkých vekových kategórií, konferenčná miestnosť. Za príplatok: práčovňa, služba opatrovania detí, požičovňa bicyklov, požičovňa áut, parkkovisko.

.
Podľa nášho názoru

Krásně situovaný hotel při ústí řeky do oceánu. Veľmi bohatá bazénová zóna, rôzne animácie aj v poľštine (od polovice júna do polovice septembra), výborná strava a pohodlné izby (za to všetko "+"). K tomu právě vybudovaný aquapark. Naozaj odporúčame!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu, stravování dle popisu hotelu, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, turistický poplatek - cca 1,50 EUR os./den (platí se při ubytování), jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Portugalia - Algarve, Hiszpania - Costa de la Luz - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání a opalování, účast na fakultativních výletech atd.
 

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede delegát Rainbow na místě). Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PORTUGALSKO - ALGARVE 


Měna
EURO - můžete platit kreditní kartou a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst kde si lze vyměnit peníze.


Spropitné
Je zvykem nechávat malé částky jako spropitné a to zejména pro řidiče fakultativních výletů a zaměstnance hotelů a restaurací. Někdy se může stát, že spropitné je připočítáno do účtu v restauraci.


Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Portugalska na základě platného občanského průkazu.


Čas
- 1 hodina ve srovnání s časem v České republice.


Úřední jazyk
Portugalština.


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 15 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Portugalsku. Tarif roamingu si prosím ověřte u svého operátora ještě před odjezdem na dovolenou. 


Algarve
Algarve je jedním z regionů Portugalska s hlavním městem Faro, který zahrnuje pás jižního pobřeží země, který se táhne od hranice se Španělskem až k mysu Sao Vicente. Hlavními odvětvími hospodářství, z něhož kraj čerpá, jsou zemědělství (citrusové plody, mandle), rybolov a cestovní ruch. Ny turisty čekají hotely v různorodých rozpočtech, s dobře připravenou dopravní infrastrukturu, která umožňuje prozkoumat každý kousek pobřeží, množství atrakcí, krásná příroda, rušná i klidnější letoviska a vynikající restaurace.


Letoviska v regionu Algarve

Albufeira
Nejznámější a nejrozsáhlejší letovisko Algarve, které se nachází přímo uprostřed jižního pobřeží Portugalska. Albufeira je rozdělena do 6 čtvrtí (každá s vlastním centrem) - od východních hranic resortu Falezia, Olhos d'Agua, Oura, Albufeira - staré město se slavnou Praia de Pescadores, Sao Rafael a nakonec Salgadus. Pro ty, kteří hledají noční život jeThe Strip, největší koncentrace barů, hospod a nočních klubů v resortu. Albufeira je také velkým kulturním centrem. Kalendář letních akcí praská ve švech. Můžete sledovat vystoupení, módní přehlídky, poslouchat hudbu, konají se zde sportovní turnaje, kulinářské festivaly, bleší trhy, atd. Pláže Albufeiry jsou plné jemného písku, skalních útvarů a třpytivých červených útesů.


Alvor
Nejméně využíván turisty a položen nejzápadněji od rekreační oblasti (mezi Lagos a Portimao). V centru obce se nachází několik restaurací, které oceňují i místní obyvatelé, několik hospůdek a několik obchodů se suvenýry. Nicméně Alvor má v sobě spoustu kouzla a klidu pro osoby které si chtějí odpočinout od hluku a lesku velkých turistických středisek. Pro ty, jimž chybí shon městského nočního života je blízko Portimao (cca 6 km), město a přístav pocházející z římské doby a střediskem Praia da Rocha vyhlášeným svými krásnémi plážemi a grilovanými sardinkami.


Portimao, Praia da Rocha a Praia do Vau
Portimao - druhé největší město Algarve a největší přístav, plný místního života. Restaurace jsou proslulé vynikajícími rybami a mořskými plody. Nejznámější částí Portimao je jeho turistická čtvrť Praia da Rocha, jejíž pláž je jednou z vizitek Algarve. Pláž v Praia da Rocha je také považována za fenomenálně krásnou na pobřeží.


Carvoeiro 
Malé, velmi okouzlující letovisko, jež se nachází mezi Portimao a Albufeirou. Je zde spousta malých pláží a jeskyní zaplavovaných vlnami a útesy vyčnívajících z oceánu. Není zde mnoho hotelů, převažují vily a apartmány, proto se Carvoeiro zdá trochu líné a příliš tiché, ale nenechte se oklamat prvním dojmem - v centru je spousta malých restaurací, barů, hospůdek a obchodů se suvenýry.


Odlety z: Varšavy, Katovic, Gdaňska a Poznaně. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


ŠPANĚLSKO - COSTA DE LA LUZ 
 

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických letoviscích se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit valuty. 


Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné. Spropitné se dává především řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 


Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Španělska s platným cestovním pasem nebo průkazem totožnosti.


Čas
Stejný jako v ČR. 


Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr - 1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 


Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si prosím tarifní podmínky roamingu u Vašeho operátora ještě před odjezdem.  
 

Costa de la Luz
„Pobřeží světla” je jižní část pobřeží Andalusie od Gibraltarského průlivu až po hranici s Portugalskem. Letoviska jsou spíše komorními místy a je zde marné hledat bohatý noční život.


Letoviska

Islantilla
Letovisko se nachází cca 95 km na východ od města Faro (Portugalsko). V Islantille začíná více než 5 km dlouhá pobřežní promenáda, která vede k dalšímu středisku La Antilla. Promenáda nabízí krásnou procházku za doprovodu šumění vln a mořského vánku.


Isla Cristina
Turistické městečko se nachází cca 85 km na východ od Faro (Portugalsko). Isla Cristina je největší z nabízených letovisek a najdete zde hezkou dlouhou písčitou pláž. Je zde malý přístav v centru města - místo pro ty, kteří vyhledávají noční život jako příjemné oživení dnů strávených na pláži.


Isla Canela
Malý ostrov oddělený od pevniny sítí kanálů, který se nachází cca 80 km východně od Faro (Portugalsko). Místo spíše klidné než rušné, ale milovníci večerní zábavy ji můžou najít v nedalekém přístavu, od je také možné dostat se lodí do letoviska Isla Cristina.


Odlety: Varšava, Katovice, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna v Portugalsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Hlavní turistická sezóna ve Španělsku obvykle trvá od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč