Maritim Resort & SPA Obrázek0
Maritim Resort & SPA Obrázek1
Maritim Resort & SPA Obrázek2
Maritim Resort & SPA Obrázek3
Maritim Resort & SPA Obrázek4
Maritim Resort & SPA Obrázek5
Maritim Resort & SPA Obrázek6
Maritim Resort & SPA Obrázek7
Maritim Resort & SPA Obrázek8
Maritim Resort & SPA Obrázek9
Maritim Resort & SPA Obrázek10
Maritim Resort & SPA Obrázek11
Maritim Resort & SPA Obrázek12
Maritim Resort & SPA Obrázek13
Maritim Resort & SPA Obrázek14
Maritim Resort & SPA Obrázek15
Maritim Resort & SPA Obrázek16
Maritim Resort & SPA Obrázek17
Maritim Resort & SPA Obrázek18
Maritim Resort & SPA Obrázek19
Maritim Resort & SPA Obrázek20
Maritim Resort & SPA Obrázek21
Maritim Resort & SPA Obrázek22
Maritim Resort & SPA Obrázek23
Maritim Resort & SPA Obrázek24
Maritim Resort & SPA Obrázek25
Maritim Resort & SPA Obrázek26
Maritim Resort & SPA Obrázek27
Maritim Resort & SPA Obrázek28
Maritim Resort & SPA Obrázek29
Maritim Resort & SPA Obrázek30
Maritim Resort & SPA Obrázek31
Maritim Resort & SPA Obrázek32
Maritim Resort & SPA Obrázek33
Maritim Resort & SPA Obrázek34
Maritim Resort & SPA Obrázek35
Maritim Resort & SPA Obrázek36
Maritim Resort & SPA Obrázek37
Maritim Resort & SPA Obrázek38
Maritim Resort & SPA Obrázek39
Maritim Resort & SPA Obrázek40
Maritim Resort & SPA Obrázek41
Maritim Resort & SPA Obrázek42

Rajská dovolená

Mauricius
Poznávací + pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Wi-Fi
Posilovna
SPA
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: let pravidelnou linkou na Mauricius (s přestupem na jednom z evropských letišť), transfery: letiště - hotel - letiště, program (viz níže), letištní taxy, ubytování v hotelu (v závislosti na vybraném termínu - 7 nebo 14 nocí), stravování dle vybraného hotelu, služby polského zástupce během odbavení a služby průvodce - vedoucího skupiny během výletů, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).  

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety pro zájemce (jak je uvedeno v popisu), další jídla a nápoje a jiné osobní výdaje. Náklady na účast v programu (povinný poplatek na místě) jsou ve výši cca 195 EUR/os. a zahrnují: vstupenky, průvodce a spropitné.
 
Důležité! Přečtěte si aktuální Covid podmínky vstupu do země.

Název zájezdu v polském jazyce: Rajskie wakacje
Kód zájezdu: MRB

Program

Port Louis • pták Dodo - symbol ostrova • země sedmi barev • tyrkysové laguny • korálové útesy • obří želvy v parku Casela • Viktorie královská • aktivní odpočinek, potápění, rybaření, parasailing • možnost výběru jednoho ze šesti hotelů během objezdu 

Den 1
Sraz na letišti F. Chopina ve Varšavě, u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet na Mauricius pravidelnou linkou (s přestupem).

Den 2
Přílet na Mauricius, transfer do hotelu. Ubytování v hotelu dle začátku ubytovacího dne. Volný den na odpočinek a aklimatizaci. Dovolená na Mauriciu je skvělým nápadem jak strávit evropskou zimu v teplém, příjemném klimatu. Ostrov má hodně co nabídnout. Kromě nádherných pláží se světlým, měkoučkým pískem a tyrkysovou vodou uvidíte nádherné korálové útesy, tropické rostliny, zajímavá zvířata a četné přírodní kuriozity, jako například zemi sedmi barev v okolí pohoří Chamarel. Ve večerních hodinách večeře.

Den 3
Snídaně. Návštěva hlavního města ostrova - Port Luis. Prohlídku začneme u Aapravasi Ghat - skupiny budov zapsaných v roce 2006 na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO, které v letech 1834 - 1923 sloužily jako vstupní brána pro ekonomické migranty z Indie. Toto je jedno z mála míst tohoto druhu na světě. Dále se vydáme k pevnosti Fort Adelaide (známe jako Citadela). Z pevnosti z roku 1834 se rozprostírá nádherný výhled na hlavní město a hory Moka. Následně přejezd centrem města s koloniální architekturou včetně divadla a budovy parlamentu. Následně se vydáme do Blue Penny Museum, věnované historii a umění ostrova. Sbírka obsahuje starožitné námořní mapy, obrazy, sochy, rytiny a známky, včetně příkladů známých poštovních známek v hodnotě jednoho a dvou centů vydaných v roce 1847 na Mauriciu. Tyto známky, vytištěné v množství 500 kusů technikou hlubotisku, jsou považovány filatelisty za jedny z nejcennějších na světě a mimořádnosti jim dodává fakt, že s největší pravděpodobností zůstalo pouze 27 exemplářů na celém světě. Následně návštěva Le Caudan Waterfront - moderního centra města a volný čas na tržišti, kde si můžete koupit čerstvé ovoce a zeleninu, ale také suvenýry za příznivé ceny. Na závěr dne uvidíme Eureka House z 19. století, koloniální dům postavený v roce 1830. Nachází se u řeky Moka a je příkladem bohatství aristokracie. Má 109 dveří a oken. V současné době je muzeem, které je krásně začleněné do zahrady anglického stylu. Poblíž se nachází vodopád. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 60 km)

Den 4
Snídaně. Na začátek se vydáme se vydáme do nestarší botanické zahrady na jižní polokouli a jedné z nejkrásnějších v této části světa, která zabírá plochu téměř 33 ha. Doporučujeme shlédnout krásné exempláře Viktorie královské, vodní rostliny vyskytující se především v povodí Amazonky. Její listy dosahují až 3 m v průměru. Následuje návštěva Muzea cukru. Během návštěvy muzea se seznámíme s historií Mauricia a uvidíme, jak kdysi vypadal cukrářský průmysl na ostrově. Budeme mít možnost ochutnat různé sladkosti a nejlepší rum na ostrově. Nakonec se vydáme ke koloniálnímu domu Labourdonnais - toto místo nám odhalí životní styl mauricijské elity z 19. století. Krásný obnovený dům postavený v roce 1859 má mnoho tajemství, okolí a krásná zahrada s tropickými rostlinami je vizitkou místního dědictví. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 40 km)

Den 5
Po snídani se vydáme na Trou-aux Cerfs - vyhaslý kráter sopky a nejvyšší bod města Curepipe, kde žije cca 80 000 lidí. Vědci se domnívají, že se vulkán může každou chvíli probudit. Tento den navštívíme také park Casela, kde na 14 ha endemického lesa budeme moci potkat exotická zvířata - např. lvy, nosorožce, antilopy, žirafy. Následně přejedeme do okolí pohoří Chamarel. Zajímavostí tohoto místa je země měnící se mnoha pastelovými barvami. Celek tvoří nádherný obraz vytvořený přímo přírodou. Okolí Chamarel je známé díky pěstování kávy a díky jednomu z nejkrásnějších vodopádů na ostrově. Prohlídku zakončíme návštěvou v nejzápadnější části ostrova - na poloostrově Le Morne Brabant. Toto okouzlující místo bylo v roce 2008 zapsáno na seznamu UNESCO. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 6
Po snídani pojedeme k sopečnému jezeru Ganga Talao, které leží cca 600 m n. m. Zde se nachází nejposvátnější místo hinduistického náboženství na Mauriciu - chrám zasvěcený Šivovi. Následně se vydáme na podmanivý výlet na čajové plantáže, kde uvidíme postup výroby a ochutnáme různé druhy čaje v malebně umístěné restauraci. Během cesty uvidíte pěstování vanilky a objevíme, jak se vyrábí rum známé značky St. Aubin. Dalším bodem výpravy bude Gris Gris - nejjižnější bod ostrova, kde se majestátní vlny oceánu tříští o vulkanické útesy. Na závěr navštívíme La Vanille Crocodile Park, malebnou a idylickou přírodní rezervaci. Můžeme se zde setkat s krokodýlem nilským, obří želvou a krásnými motýly. Návrat do hotelu, večeře, přenocování. (Trasa cca 150 km)

Den 7 - 8
Pobyt ve vybraném hotelu - volný čas na odpočinek, opalování a koupání. Možnost využít fakultativní výlety. Doporučujeme plavání s delfíny, plavbu na blízké ostrovy nebo potápění na korálových útesech. Celý seznam fakultativních výletů Vám představí průvodce na místě.

Den 9
Po snídani volný čas. Transfer:
- pro klienty, kteří si prodloužili pobyt na Mauriciu - transfer do vybraného hotelu.
- pro klienty, kteří se vracejí do Polska - transfer na letiště a let do Polska. Přílet do Polska podle letového řádu.

Upozornění k programu
Pořadí realizace bodů programu může být změněno nebo obráceno.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Výlety v okolí

Doporučujeme využít fakultativní výlety, během kterých poznáme dvě nejoblíbenější aktivity na Mauriciu: parasailing a chůzi po dně oceánu v průhledné helmě naplněné vzduchem. 
Milovníci zvířat si mohou zaplavat s delfíny, průzkumníky zveme na trekking k vodopádům Les Sept Cascades.
Teplé vody Indického oceánu jsou nádherným místem na klidné odpoledne strávené na katamaránu, ale také na prozkoumávání podvodního světa korálových útesů a potopených lodí.
Rybáře zveme na lov obrovských merlinů a buclatých bonitů. S trochou štěstí lze zde také vylovit zelenozlatou rybu - delfin.

Upozornění k programu

Upozornění: stravování v programu All Inclusive platí pouze v prostorách hotelu. Stravování mimo hotel během poznávací části na vlastní náklady. 

Informace o hotelech

Poloha
Nachází se ve městě Balaclava, 20 km od hlavního města ostrova - Port Luis. Je to luxusní hotel na nejvyšší světové úrovni, malebně obklopený 25 ha tropických zahrad v podobě parku, rozkládajícím se podél Indického oceánu. V blízkosti komplexu se nachází vodopády na řece Citron, zřícenina Balaclava z osmnáctého století a záliv Turtle Bay. Letiště je vzdáleno 60 km.

Pláž
Hotel se nachází na písečné pláži (světlý písek), která je obklopena kokosovými palmami, jež dávají pocit soukromí. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení
Hotel je skvělou směsicí tropické a koloniální architektury.
24 hodinová recepce s lobby, 4 restaurace (včetně 2 přímo na pláži), 3 bary (jeden u bazénu), lehátka a slunečníky u venkovního bazénu, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel (zdarma). V areálu hotelu se nachází směnárna.

Pokoje
215 luxusně zařízených pokojů pro dvě osoby s koupelnou (župany, přezůvky a toaletní potřeby), balkonem s ​​výhledem na moře nebo terasou nasměrovanou k zálivu Turtle Bay (zahradní nábytek). Všechny pokoje jsou vybaveny satelitním TV, telefonem, trezorem, individuálně nastavitelnou klimatizací, mini barem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě kávy a čaje.

Strava
Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány s vybranými nápoji (pro pár: láhev vody, půl láhve vína, 2 piva, nealkoholické nápoje, káva, čaj). Je možnost doplatku k All Inclusive.

Sport a zábava
Klub fitness s posilovnou (zdarma), 3 tenisové kurty, golfové hřiště (možnost pronájmu vybavení, platí se na místě), mini golfové pole, lukostřelba, stolní tenis, hřiště pro plážový volejbal, vodní lyže, windsurfing, kajaky, šlapadla. Lze pronajmout auto, motocykl, jízdní kolo, skútr (za poplatek). Pro děti je k dispozici: animace, dětské hřiště, mini farma se zvířaty. Možnost rezervace individuální péče o děti (za příplatek). V hotelovém wellness (za příplatek) se nachází 13 procedurových místností (masáže, ayurveda, procedura s horkými kameny), 3 sauny, finská sauna, kadeřnictví a kosmetika.

Internet
V areálu hotelu a ve všech pokojích Wi-Fi připojení na internet (zdarma).

Místní kategorie
*****

Webové stránky
www.maritim.mu

Náš názor
Tento 5 - hvězdičkový hotel je opravdovým rájem na zemi. Ideální místo pro exkluzivní dovolenou pro náročné klienty.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Hotel

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč