Aristoteles Holiday Resort Obrázek0
Aristoteles Holiday Resort Obrázek1
Aristoteles Holiday Resort Obrázek2
Aristoteles Holiday Resort Obrázek3
Aristoteles Holiday Resort Obrázek4
Aristoteles Holiday Resort Obrázek5
Aristoteles Holiday Resort Obrázek6
Aristoteles Holiday Resort Obrázek7
Aristoteles Holiday Resort Obrázek8
Aristoteles Holiday Resort Obrázek9
Aristoteles Holiday Resort Obrázek10
Aristoteles Holiday Resort Obrázek11
Aristoteles Holiday Resort Obrázek12
Aristoteles Holiday Resort Obrázek13
Aristoteles Holiday Resort Obrázek14
Aristoteles Holiday Resort Obrázek15
Aristoteles Holiday Resort Obrázek16
Aristoteles Holiday Resort Obrázek17
Aristoteles Holiday Resort Obrázek18
Aristoteles Holiday Resort Obrázek19
Aristoteles Holiday Resort Obrázek20

Aristoteles Holiday Resort

Řecko - Chalkidiki
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Bestseller
Bazén
Lehátka zdarma
Figloklub s polskými animátory
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Jedinečný, elegantní komplex se nachází v klidné a malebné oblasti s výhledem na moře a hory, nedaleko malé vesnice Ouranoupolis na poloostrově Athos. Přibližně 3 km od centra s obchody, bary a atmosférickými kavárnami. Asi 100 m od hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy. Transfer z letiště v Soluni do hotelu trvá přibližně 2 h. Za příplatek v hlavní sezóně hotel nabízí kyvadlovou dopravu do Ouranoupoli (cca 3 EUR). Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž s certifikátem Modrá vlajka se nachází naproti hotelu. Přes silnici nebo tunelem pod silnicí.

Lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma, osušky za příplatek/zálohu.

 

K dispozici pro hosty

24 hodinová recepce s prostornou vstupní halou, výtah, hlavní restaurace, 2 bary: bar u bazénu a bar na pláži, 2 bazény včetně jednoho s oddělenou dětskou částí a jednoho krytého v lázeňském centru, minimarket, za příplatek: procedury v lázeňském centru, prádelna a půjčovna aut. Kromě toho je k dispozici vlastní Figloklub nabízející animace, hry a aktivity pro děti v polštině (od poloviny června do poloviny září).

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné připojení k internetu.

.

Catering

All Inclusive: snídaně formou bufetu (7:30-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), oběd (12:30-14:30), večeře (19:00-21:30) v hlavní restauraci (řecká a mezinárodní kuchyně, také vegetariánská jídla). Kromě toho občerstvení od 10:30 - 19:30 v určených barech . Místní alkoholické (pivo, víno, ouzo, raki, vodka, brandy) a nealkoholické nápoje (voda, džusy, filtrovaná káva a čaj) a koktejly na bázi těchto lihovin se podávají od 10:00 do 24:00 (v baru u bazénu). V plážovém baru se podávají nealkoholické nápoje a místní alkohol a občerstvení od 10:00 do 18:00. Lahvové lihoviny a čerstvé ovocné šťávy jsou k dispozici za příplatek.

 


.

 

Sportovní a animační program

V nabídce je mimo jiné plážový volejbal, hřiště na minifotbal, tenisový kurt s půjčovnou vybavení, šipky, kulečník, lázeňské centrum (některé atrakce a procedury v lázních se platí zvlášť). Pro nejmenší děti dětské hřiště. V hlavní sezóně hotel příležitostně pořádá animační programy pro děti i dospělé.

.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Ideální prázdninová destinace pro rodiny s dětmi. Největšími přednostmi objektu jsou nádherná krajina a vynikající písečná pláž s pozvolným sestupem do vody (oceněná Modrou vlajkou) a bar all inclusive. Kromě toho hotel disponuje rozsáhlým sportovním zázemím a bazénem s výhledem na moře. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Jedinečný, elegantní komplex se nachází v tichej a malebnej oblasti s výhľadom na more a hory, neďaleko malej dedinky Ouranoupolis na polostrove Athos. Približne 3 km od centra s obchody, bary a atmosférickými kaviarňami. Približne 100 m od hotelu sa nachádza zastávka verejnej dopravy. Transfer z letiska v Solúne do hotelu trvá přibližně 2 h. Za príplatok v hlavnej sezóne hotel ponúka kyvadlovú dopravu do Ouranoupoli (približne 3 EUR). V cene nie je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 3 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hoteli.

.

Webová lokalita Športový a animačný program

V ponuke je okrem iného plážový volejbal, ihrisko na minifutbal, tenisový kurt s požičovňou vybavenia, šípky, biliard, kúpeľné centrum (niektoré atrakcie a procedúry v kúpeľoch sú za poplatok). Pre najmenšie deti detské ihrisko. V hlavní sezóne hotel príležitostne organizuje animácie pre dospelých a deti.

.

Stravovanie

All Inclusive: raňajky formou bufetu (7:30 - 10:00), neskoré kontinentálne raňajky (10:00 - 11:00), obed (12:30 - 14:30), večera (19:00 - 21:30) v hlavní restauraácii (grécka a medzinárodná kuchyňa, aj vegetariánske jedlá). Kromě toho občerstvenie od 10:30 - 19:30 v určených baroch . Miestne alkoholické (pivo, víno, ouzo, raki, vodka, brandy) a nealkoholické nápoje (voda, džúsy, filtrovaná káva a čaj) a koktaily na báze týchto destilátov sa podávajú od 10:00 do 24:00 (v bare pri bazéne). Nealkoholické nápoje a miestne alkoholické nápoje a občerstvenie sa podávajú v plážovom bare od 10:00 do 18:00. Fľaškové liehoviny a čerstvé ovocné šťavy sú k dispozícii za príplatok.

 


.

 

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce s kněžskou vstupní halou, výtah, hlavní restaurace, 2 bary: bar pri bazéne a bar on pláži, 2 bazény vrátane jedného s oddelenou detskou časťou a jedného vnútorného v kúpeľnom centre, minimarket, za príplatok: procedúry v kúpeľnom centre, práčovňa a požičovňa áut. Kromě toho je tu náš vlastní Figloklub, který nabízí animácie, hry a aktivity pre deti v poľskom lzyku (od polovice júna do polovice septembra).

.

Podľa nášho názoru

Ideálna dovolenková destinácia pre rodiny s deťmi. Najväčšími prednosťami objektu sú nádherná príroda a vynikajúca pieočnatá pláž s pozvolným zostupom do vody (ocenená Modrou vlajkou) a all inclusive bar. Kromě toho má hotel rozsáhlé sportovní zázemí a bazén s výhledem na více. Vrelo odporúčame!

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHALKIDIKI - obecné informace

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Úřední jazyk
Řečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických destinacích je spousta míst kde můžete směnit USD.

Spropitné
Je vhodné nechávat drobný obnos jako spropitné. Zejména to platí pro řidiče na fakultativních výletech a číšníky v restauracích. Někdy se může stát, že spropitné je již připočteno k ceně.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; voda 1l - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Poloostrov Chalkidiki
Nachází se na východ od města Soluň a je jednou z největších atrakcí této části Řecka. Tvar poloostrova je podobný trojzubci a sestává ze tří částí: Kassandra, Sithonia a Athos. Na Chalkidiki je 500 km písečných pláží, piniové lesy, skalnaté útesy a nejtajemnější kláštery - republika pravoslavných mnichů na hoře Athos, které můžou být viděny pouze z pobřeží.

Nea Potidea
Tato malebná vesnička je skvělým výchozím bodem. Atrakcí jsou zbytky zdí ze 6. století před naším letopočtem, průplav o délce 1250 m spojující záliv s pevninou, zátoky Thermaikos a Toroneos, stejně jako tradiční taverny servírující pokrmy z ryb a mořských plodů a písečné pláže.

Chanioti
Jedno z nejkrásnějších turistických středisek v Chalkidiki. Ideální pro dovolenou s rodinou nebo dovolenou ve dvou. Pěkná pláž s bílým pískem je centrem zábavy během dne a večerní život se koncentruje kolem hlavního náměstí a přilehlých ulic.

Pefkochori
Centrem letoviska Pefkochori je pláž a nábřežní promenády, nabízí řadu aktivit během dne i večer. Ideální pro mladé lidi, kteří mají rádi na dovolené zábavu.

Paliouri
Klidné místo, které si stále zachovává tradiční styl života svých obyvatel. Dokonalý výběr pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Tady je možno prožít skutečné řecké prázdniny, daleko od hlučných středisek.

Odlety: Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (ceny jsou orientační, bez vstupenek)

Plavba na Svatou horu Athos - cena cca 50 EUR
Fascinující výlet kočárem do nepřístupné, mystické pravoslavné republiky. Tato  v celosvětovém měřítku unikátní autonomní republika vznikla v desátém století a dodnes v ní panují středověké obyčeje, bez elektřiny, asfaltových silnic a jiných výdobytků moderní doby. 20 klášterů postavených ve stylu sakrální byzantské architektury obývá v současné době 2500 mnichů. Bratři z Agion Oros stále používají juliánský kalendář a a hodiny měří podle byzantského času. Zákaz vstupu pro ženy byl formován císařským ediktem v roce 1045, nazývaným Avaton. Výlet lodí podél západní části Athosu je vynikající příležitostí uvidět nedostupné pevnosti pravoslavného kostela. Během výletu můžete relaxovat, opalovat se a bavit na palubě při řeckých i světových hitech.

SOLUŇ - cena cca 36 EUR (výlet je organizován mimo sezónu)
Celodenní výlet do hlavního města řecké Makedonie, druhého největšího města v Řecku. Bylo založeno králem makedonským Kassandrosem v roce 315 před naším letopočtem a již více než 2300 let představuje jedinečnou příležitost seznámit se s památkami města.Tady můžete najít stopy Cicera, apoštola Pavla, Cyrila a Metoděje, dále pozůstatky antického světa z období rozkvětu makedonské říše. Pro znalce byzantského umění se Soluň jeví jako skutečná "země zaslíbená". Orientální bazar, Galeriosův Vítězný oblouk, středověké opevnění s panoramatickým výhledem na záliv Thermaikos, pobřežní bulvár s bílou věží a přilehlé archeologické muzeum jsou místa, která zanechají nezapomenutelný dojem. Po prohlídce možnost nákupu v obchodech.

METEORY - cena cca 57 EUR
Meteory - "skály zavěšené v nebi." Toto místo bylo označeno jako osmý div světa a je mnohými považováno za nejpozoruhodnější místo v Řecku.Trasa vede podél masivu Olymp - bájného sídla bohů a opěvované starověkými básníky údolí Tempe (Tembi). Unikátní skalní útvar tvořený monolitickými bloky, až několik set metrů vysokými, na kterých středověcí mniši stavěli své kláštery. V šesti dodnes činných klášterech můžete obdivovat fresky - např. Teofanesa z Kréty, historické ikony, pergameny buly, knihy balkánských králů, liturgické nádoby a poznávat tajemství každodenního života mnichů z 12.-16. století. Během volného času ve městě Kalambaka bude možnost zakoupit suvenýry a ochutnat chutné místní pokrmy.

ZÁLIV TORONEOS - cena cca 38 EUR
Výletní plavbu lodí začneme v obci Pefkochori ve smaragdových vodách zálivu Toroneos. Malebné zátoky, skryté pláže a křišťálově čisté vody v moři budou skvělou příležitostí ke koupání. Během cesty se zastavíme na tajemné neobydlené "želví pláži" a navštívíme město Neos Marmaras, kde bude možnost ochutnat mořské plody a nakupování v mnoha obchodech se suvenýry. Plavba slibuje mnoho estetických dojmů, dobrou zábavu a atmosféru umocněnou řeckou hudbou.

DIVOKÁ SITHONIA - cena cca 40 EUR
Vychutnejte si výlet do druhého prstu Chalkidiki - divoké a sladké Sithonie! Připravte se na návštěvu tajemné a zapomenuté vesnice duchů na kopci - Parthenonas, ochutnávka chalkidického medu, krásné výhledy a opalování na dlouhých, širokých písčitých karibských plážích Sithonie! Po cestě navštívíme také slavnou Afitos - balkon Chalkdiki s promenádou na útesu!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč