Istion Club & SPA Obrázek0
Istion Club & SPA Obrázek1
Istion Club & SPA Obrázek2
Istion Club & SPA Obrázek3
Istion Club & SPA Obrázek4
Istion Club & SPA Obrázek5
Istion Club & SPA Obrázek6
Istion Club & SPA Obrázek7
Istion Club & SPA Obrázek8
Istion Club & SPA Obrázek9
Istion Club & SPA Obrázek10
Istion Club & SPA Obrázek11
Istion Club & SPA Obrázek12
Istion Club & SPA Obrázek13
Istion Club & SPA Obrázek14
Istion Club & SPA Obrázek15
Istion Club & SPA Obrázek16
Istion Club & SPA Obrázek17
Istion Club & SPA Obrázek18
Istion Club & SPA Obrázek19
Istion Club & SPA Obrázek20
Istion Club & SPA Obrázek21
Istion Club & SPA Obrázek22
Istion Club & SPA Obrázek23
Istion Club & SPA Obrázek24
Istion Club & SPA Obrázek25
Istion Club & SPA Obrázek26
Istion Club & SPA Obrázek27
Istion Club & SPA Obrázek28

Istion Club & SPA

Řecko - Chalkidiki - Nea Potidea
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Přímo u pláže
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Velmi luxusní hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra Nea Potidea, kde jsou obchody, bary, restaurace atd. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 50 minut. Přibližně 50 m od hotelu se nachází zastávka autobusu veřejné dopravy, odkud se můžete dostat do dalších měst poloostrova Kassandra.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Objekt se nachází přímo na písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin.24hodinová recepce s lobby, minimarket, dětské hřiště, udržovaná zahrada, úschovna zavazadel (zdarma), TV v lobby, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou (dětské židličky zdarma), koktejlový bar a bar u bazénu, restaurace à la carte s řeckou a mezinárodní kuchyní (za poplatek), bazén a brouzdaliště (se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, osušky - zdarma, miniklub pro děti, kadeřnictví, hotel přijímá platební karty. V areálu hotelu se nachází směnárna. Součástí hotelu je luxusní lázeňské centrum (za poplatek). V hlavní sezóně zdarma kyvadlová doprava do Nea Potidea a Nea Moudania (dle jízdního řádu).

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a bezplatné zapůjčení notebooku.

Catering

Snídaně a večeře se podávají formou bohatého bufetu. 

.

Sportovní a animační program

Kulečník, šipky, aerobik, tenisový kurt (příplatek cca 7 EUR/kurt + cca 5 EUR/rakety), ping pong, posilovna, sauna a hammam (nutná předchozí rezervace), basketbal, volejbal. Hotel pořádá 3x týdně animační programy (v angličtině, ruštině a němčině) a večery s živou hudbou pro všechny hosty. Na pláži vodní sporty (za poplatek).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Resort vás bude lákat pohodou odpočinku a nádherným prostředím. Luxusní SPA centrum uspokojí i ty nejnáročnější klienty!

.

Umiestnenie

Tento mimořádně luxusní hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města Nea Potidea, kde najdete obchody, bary, restauraácie atď. Transfer z letiska do hotelu trvá přibližně 50 minut. Približne 50 m od hotela sa nachádza zastávka autobusu verejnej dopravy, odkiaľ sa môžete dostať do ďalších miest polostrova Kassandra.

Webová lokalita Stravovanie

Raňajky a večere se podávají formou bohatého bufetu. Je možné zaplatiť príplatok k formulke Ultra All Inclusive (platí sa na mieste) cca 22-27 EUR/deň/osoba. (cena závisí od termínu; při 2 dospělých osobách mají děti do 14 let formuli zdarma): raňajky, obedy a večere, kulinárske tematické večery, slané a sladké občerstvenie, minibar na izbe (nealkoholické nápoje a pivo, dopĺňané každé 2 dny), nealkoholické a miestne alkoholické nápoje (09:30-02:00).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepcia 24 - hod.24-.hodinová recepcia s lobby, minimarket, detské ihrisko, udržiavaná záhrada, úschovňa batožiny (zdarma), TV vo vstupnej hale, klimatizovaná hlavná reštaurácia s terasou (detské stočky zdarma), koktail bar a bar pri bazéne, a la carte reštaurácia s gréckou a medzinárodnou kuchyňou (za poplatok), bazén a detské brodítko (so sladkou vodou), ležadlá a slnečníky pri bazéne - zdarma, osušky - zdarma, miniklub pre deti, kaderníctvo, hotel accepts credit cards. V priestoroch hotela sa nachádza zmenáreň. V hotelu sa nachádza luxusné wellness centrum (za poplatok). V hlavnej sezóne bezplatná kyvadlová doprava do Nea Potidea a Nea Moudania (podľa cestovného poriadku).

.
Podľa nášho názoru

Resort vás bude lákať pohodlným odpočinkem a nádherným prostředím. Bohaté složení Ultra All Inclusive a luxusní SPA centrum uspokojí i ty nejnáročnější klienty!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí v hotelu - odlet ve středu/přílet v sobotu, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí v hotelu - odlet v sobotu/přílet ve středu), stravování podle popisu hotelu, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

CHALKIDIKI - obecné informace

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Úřední jazyk
Řečtina.

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických destinacích je spousta míst kde můžete směnit USD.

Spropitné
Je vhodné nechávat drobný obnos jako spropitné. Zejména to platí pro řidiče na fakultativních výletech a číšníky v restauracích. Někdy se může stát, že spropitné je již připočteno k ceně.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; voda 1l - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Poštovní známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často i v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Poloostrov Chalkidiki
Nachází se na východ od města Soluň a je jednou z největších atrakcí této části Řecka. Tvar poloostrova je podobný trojzubci a sestává ze tří částí: Kassandra, Sithonia a Athos. Na Chalkidiki je 500 km písečných pláží, piniové lesy, skalnaté útesy a nejtajemnější kláštery - republika pravoslavných mnichů na hoře Athos, které můžou být viděny pouze z pobřeží.

Nea Potidea
Tato malebná vesnička je skvělým výchozím bodem. Atrakcí jsou zbytky zdí ze 6. století před naším letopočtem, průplav o délce 1250 m spojující záliv s pevninou, zátoky Thermaikos a Toroneos, stejně jako tradiční taverny servírující pokrmy z ryb a mořských plodů a písečné pláže.

Chanioti
Jedno z nejkrásnějších turistických středisek v Chalkidiki. Ideální pro dovolenou s rodinou nebo dovolenou ve dvou. Pěkná pláž s bílým pískem je centrem zábavy během dne a večerní život se koncentruje kolem hlavního náměstí a přilehlých ulic.

Pefkochori
Centrem letoviska Pefkochori je pláž a nábřežní promenády, nabízí řadu aktivit během dne i večer. Ideální pro mladé lidi, kteří mají rádi na dovolené zábavu.

Paliouri
Klidné místo, které si stále zachovává tradiční styl života svých obyvatel. Dokonalý výběr pro rodiny s dětmi a pro ty, kteří hledají klidný odpočinek. Tady je možno prožít skutečné řecké prázdniny, daleko od hlučných středisek.

Odlety: Varšava, Katovice, Vratislav, Gdaňsk a Poznaň. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (ceny jsou orientační, bez vstupenek)

Plavba na Svatou horu Athos - cena cca 50 EUR
Fascinující výlet kočárem do nepřístupné, mystické pravoslavné republiky. Tato  v celosvětovém měřítku unikátní autonomní republika vznikla v desátém století a dodnes v ní panují středověké obyčeje, bez elektřiny, asfaltových silnic a jiných výdobytků moderní doby. 20 klášterů postavených ve stylu sakrální byzantské architektury obývá v současné době 2500 mnichů. Bratři z Agion Oros stále používají juliánský kalendář a a hodiny měří podle byzantského času. Zákaz vstupu pro ženy byl formován císařským ediktem v roce 1045, nazývaným Avaton. Výlet lodí podél západní části Athosu je vynikající příležitostí uvidět nedostupné pevnosti pravoslavného kostela. Během výletu můžete relaxovat, opalovat se a bavit na palubě při řeckých i světových hitech.

SOLUŇ - cena cca 36 EUR (výlet je organizován mimo sezónu)
Celodenní výlet do hlavního města řecké Makedonie, druhého největšího města v Řecku. Bylo založeno králem makedonským Kassandrosem v roce 315 před naším letopočtem a již více než 2300 let představuje jedinečnou příležitost seznámit se s památkami města.Tady můžete najít stopy Cicera, apoštola Pavla, Cyrila a Metoděje, dále pozůstatky antického světa z období rozkvětu makedonské říše. Pro znalce byzantského umění se Soluň jeví jako skutečná "země zaslíbená". Orientální bazar, Galeriosův Vítězný oblouk, středověké opevnění s panoramatickým výhledem na záliv Thermaikos, pobřežní bulvár s bílou věží a přilehlé archeologické muzeum jsou místa, která zanechají nezapomenutelný dojem. Po prohlídce možnost nákupu v obchodech.

METEORY - cena cca 57 EUR
Meteory - "skály zavěšené v nebi." Toto místo bylo označeno jako osmý div světa a je mnohými považováno za nejpozoruhodnější místo v Řecku.Trasa vede podél masivu Olymp - bájného sídla bohů a opěvované starověkými básníky údolí Tempe (Tembi). Unikátní skalní útvar tvořený monolitickými bloky, až několik set metrů vysokými, na kterých středověcí mniši stavěli své kláštery. V šesti dodnes činných klášterech můžete obdivovat fresky - např. Teofanesa z Kréty, historické ikony, pergameny buly, knihy balkánských králů, liturgické nádoby a poznávat tajemství každodenního života mnichů z 12.-16. století. Během volného času ve městě Kalambaka bude možnost zakoupit suvenýry a ochutnat chutné místní pokrmy.

ZÁLIV TORONEOS - cena cca 38 EUR
Výletní plavbu lodí začneme v obci Pefkochori ve smaragdových vodách zálivu Toroneos. Malebné zátoky, skryté pláže a křišťálově čisté vody v moři budou skvělou příležitostí ke koupání. Během cesty se zastavíme na tajemné neobydlené "želví pláži" a navštívíme město Neos Marmaras, kde bude možnost ochutnat mořské plody a nakupování v mnoha obchodech se suvenýry. Plavba slibuje mnoho estetických dojmů, dobrou zábavu a atmosféru umocněnou řeckou hudbou.

DIVOKÁ SITHONIA - cena cca 40 EUR
Vychutnejte si výlet do druhého prstu Chalkidiki - divoké a sladké Sithonie! Připravte se na návštěvu tajemné a zapomenuté vesnice duchů na kopci - Parthenonas, ochutnávka chalkidického medu, krásné výhledy a opalování na dlouhých, širokých písčitých karibských plážích Sithonie! Po cestě navštívíme také slavnou Afitos - balkon Chalkdiki s promenádou na útesu!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15- 20 účastníků, v závislosti na výletu). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč