Armonia Studios Obrázek0
Armonia Studios Obrázek1
Armonia Studios Obrázek2
Armonia Studios Obrázek3
Armonia Studios Obrázek4
Armonia Studios Obrázek5
Armonia Studios Obrázek6

Armonia Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Studio
Wi-Fi
V/Blízko centra
Komorní, malý
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Apartmány a studia se nacházejí v Anaxosu - komorním přímořském letovisku. Nejbližší restaurace a obchody ve vzdálenosti cca 100 m, taverny a kavárny na pláži v docházkové vzdálenosti (cca 200 m). Přístup do Petry a Molyvosu možný veřejnou dopravou ze zastávky autobusu vzdálené cca 180 m od objektu. Vzdálenost na letiště Mytilene cca 65 km.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,5 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Pláž Anaxos (písečná, veřejná) je vzdálená přibližně 200 m (lehátka a slunečníky na pláži za poplatek).

.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená od 8:30 do 20:00, TV místnost, bazén otevřený od 9:00 do 20:00 (lehátka a slunečníky zdarma, plážové osušky za příplatek cca 3 EUR/den). Součástí hotelu je bar u bazénu (za příplatek dle ceníku) a malé dětské hřiště.

Internet

Přístup k internetu přes Wi-Fi zdarma - zdarma.

Catering

Samostatně. Za příplatek stravování all inclusive v restauraci vzdálené cca 500 m od hotelu (v Prime studiích): Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v době od 13:00 do 21:00.

Nápoje a občerstvení v baru ve studiích Armonia nejsou zahrnuty v all inclusive a jsou za příplatek dle ceníku na místě.

Sportovní a animační program

Žádný animační program.

Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Oblíbené pro svůj ochotný a přátelský personál a odlehlou polohu, skvělé místo pro ty, kteří hledají řecký odpočinek za přijatelnou cenu.

Umiestnenie

Apartmány a štúdiá se nacházejí v Anaxose - komornom prímorskom letovisku. Nejbližší restauraácie a obchody vo vzdialenosti cca 100 m, taverny a kaviarne na pláži v pešej dostupnosti (cca 200 m). Prístup to Petra a Molyvos možný verejnou dopravou zo zastávky autobusu vzdálenej cca 180 m od objektu. Vzdialenost od letiska Mytilene cca 65 km.

Poznámka: Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 0,5 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Športový a animačný program

Jakýkoli animační program.

.
Stravovanie

Samostatně. Za príplatok stravovanie all inclusive v reštaurácii vzdialenej asi 500 m od hotela (v štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v čase od 13:00 do 21:00.

Nápoje a občerstvenie v bare v štúdiách Armonia nejsou zahrnuty v all inclusive a jsou za příplatok podle cenníka na místě.
Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Recepce otevřená od 08:30 do 20:00, TV miestnosť, bazén otevřený od 09:00 do 20:00 (ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky za príplatok približne 3 EUR/deň). Hotel má bar pri bazéne (za príplatok podľa cenníka) a malé detské ihrisko.

.
Podľa nášho názoru

Obľúbené pre svoj ochotný, priateľský personál a odľahlú polohu, skvelé miesto pre tých, ktorí hľadajú grécky relax za prijateľnú cenu.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč