Elena Studios Obrázek0
Elena Studios Obrázek1
Elena Studios Obrázek2
Elena Studios Obrázek3
Elena Studios Obrázek4
Elena Studios Obrázek5
Elena Studios Obrázek6

Elena Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Studio
Wi-Fi
Komorní, malý

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Malé zařízení se nachází v Anaxosu - klidné vesnici na severu ostrova Lesbos. Hned vedle studia se nachází trh. K barům a tavernám nacházejícím se u pláže - cca 150 m, k nejbližší restauraci již cca 200 m. 30 m od objektu. K zastávce veřejné dopravy, odkud se dostanete do větších turistických center, jako je Petra a Molyvos, je to cca 250 m. Vzdálenost od letiště je cca 65 km.

POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,5 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Studia Elena se nacházejí přibližně 130 m od pláže Anaxos (písečná, veřejná). Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Recepce je otevřená od 7:30 do 23:30.Hotel neposkytuje plážové osušky. V případě zakoupení all inclusive je možnost využití bazénu ve studiích Prime (cca 160 m od studií Elena), lehátka a slunečníky u bazénu jsou zahrnuty v ceně all inclusive.

Internet

Přístup k internetu přes Wi-Fi zdarma - zdarma.

Catering

Samostatně. Za příplatek stravování all inclusive v restauraci vzdálené cca 160 m od hotelu (v Prime studiích): Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně kávy a čaje) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v době od 13:00 do 21:00.

.

Sportovní a animační program

Žádný animační program.

Místní kategorie

2 klíče

Podle našeho názoru

Komorní nemovitost nabízející studia dobrého standardu za atraktivní cenu. Dovolená v Anaxosu je zárukou naprostého odpočinku a dobré spojení s dalšími místy na pobřeží vám umožní zpestřit si dovolenou mnoha atrakcemi.

Umiestnenie

Malé zařízení se nachází v Anaxose - pokojnej dedinke na severe ostrova Lesbos. Priamo pri štúdiu sa nachádza trh. To barov a taverien nachádzajúcich sa pri pláži - cca 150 m, to najbližšej reštaurácie už cca. 30 m od objektu. K zastávke verejnej dopravy, odkiaľ sa dostanete do väčších turistických centier, ako sú Petra a Molyvos, je to cca 250 m. Vzdialenost od letiska je přibližně 65 km.

POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu pobytovú taxu vo výške 0,25 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Športový a animačný program

Jakýkoli animační program.

.
Stravovanie

Samostatně. Za príplatok stravovanie all inclusive v reštaurácii vzdialenej asi 160 m od hotela (v štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (vrátane kávy a čaju) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) v čase od 13:00 do 21:00.

.
Miestna kategória

2 kľúče

K dispozícii pre hostí

Recepce je otevřená od 7:30 do 23:30.Ubytovacie zariadenie neposkytuje plážové uteráky. V případě zakoupenia all inclusive je možnosť využívať bazén v štúdiách Prime (cca 160 m od štúdií Elena), ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zahrnuté v cene all inclusive.

Podľa nášho názoru

Komorná nehnuteľnosť ponúka štúdiá dobrého štandardu za atraktívnu cenu. Dovolenka v Anaxe je zárukou úplného relaxu a dobrého dopravního spojení s dalšími místy na pobřeží vám umožní spestřit si dovolenou mnohými atrakciami.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč