Grand Blue Villa Michaela Obrázek0
Grand Blue Villa Michaela Obrázek1
Grand Blue Villa Michaela Obrázek2
Grand Blue Villa Michaela Obrázek3
Grand Blue Villa Michaela Obrázek4
Grand Blue Villa Michaela Obrázek5
Grand Blue Villa Michaela Obrázek6

Grand Blue Villa Michaela

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní nemovitost v malé vesnici Anaxos, uprostřed klidné přímořské ulice. V okolí několik barů a restaurací, nejbližší obchod je vzdálen asi 100 m. Zastávka veřejné dopravy, odkud se dostanete do o něco větších měst Petra a Molyvos, asi 200 m od hotelu. Vzdálenost od letiště Mytilene cca 65 km.

POZNÁMKA! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,5 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Písčitá a oblázková veřejná pláž se nachází přes silnici a je na ní malý provoz (lehátka a slunečníky se platí zvlášť).

K dispozici pro hosty

Zařízení nemá recepci.

.

Internet

V areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Samostatně. Za příplatek stravování all inclusive v restauraci vzdálené 290 m (ve studiích Prime): Snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně čaje a kávy) a místní alkoholické nápoje v době od 13:00 do 21:00.

Sportovní a animační program

Žádný animační program.

Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Útulný, ale dobře udržovaný objekt s intimní atmosférou vám umožní pocítit jedinečnou idylickou atmosféru ostrova Lesbos - ideální volba pro línou dovolenou na řeckém slunci!"

Umiestnenie

Komorná nehnuteľnosť v malej dedinke Anaxos, uprostred pokojnej prímorskej ulice. V okolí je několik barov a restaurací, nejbližší obchod je vzdálený přibližně 100 m. Zastávka verejnej dopravy, odkiaľ sa dostanete do niečo väčších miest Petra a Molyvos, asi 200 m od hotela. Vzdialenost od letiska Mytilene cca 65 km.

POZNÁMKA! Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 0,5 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Športový a animačný program

Jakýkoli animační program.

.
Stravovanie

Samostatně. Za príplatok stravovanie formou all inclusive v reštaurácii vzdialenej 290 m (v štúdiách Prime): raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně čaju a kávy) a miestne alkoholické nápoje v čase od 13:00 do 21:00 h.

Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Zariadenie nemá recepciu.

.
Podľa nášho názoru

Utulný, ale dobře udržiavaný objekt s intímnou atmosférou vám umožní pocítiť jedinečnú idylickú atmosféru ostrova Lesbos - ideálna voľba pre lenivú dovolenku na gréckom slnku!"

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není uvedeno jinak v popisu hotelů) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje místní pobytovou taxu ve výši 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Název zájezdu v polském jazyce: Lesbos - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

LESBOS - základní informace 

Měna

EUR - Euro. Lze platit kreditními kartami a využívat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde je možno směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočteno k účtu.

Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka na základě občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v České republice.

Úřední jazyk
Řecký jazyk.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR. 

Pošta
Známka na pohled stojí 0,80 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často bývají také v hotelech.

Elektřina
Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.
 
Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

LESBOS
Třetí největší ostrov Řecka, který se nachází v Jónském moři na západním pobřeží Turecka. Téměř polovina jeho povrchu jsou olivové háje. Hory pokryté smaragdovým borovým lesem, malebné zátoky vryté hluboko do pevniny, solné pánve obývané hejny plameňáků, přírodní koupaliště a komorní přímořská městečka s rodinnými tavernami, které servírují místní speciality a nejlepší ouzo v Řecku tvoří ideální scenérii k odpočinku v opravdovém řeckém stylu.

V oblasti 

Molyvos
Okouzlující městečko se nachází na severním pobřeží ostrova. Nad letoviskem se tyčí hrad z byzantského období, svahy kopce jsou protnuty klimatickými dlážděnými ulicemi, které se vinou mezi tradičními kamennými budovami pokrytými červenými střešními taškami. Najdeme zde obchody se suvenýry, kavárny a taverny, které nabízejí panoramatický výhled na záliv ležící na úpatí městečka s malebným přístavem.
 
Petra
Malé turistické město několik kilometrů jižně od Molyvosu. Centrální místo zaujímá skála s kostelem Panagia Glykofilousa (v překladu Panny Marie Sladcelíbající), kam vede přes sto schodů. Život městečka se seskupuje podél písečné pláže, u které najdeme kavárny, bary a taverny.

Anaxos
Klidná vesnice ležící východně od Petry. Zástavbu zde tvoří převážně malé budovy s pokoji, studii a apartmány k pronájmu, mezi nimiž můžeme najít také sady, zahrady a několik obchodů. Úzké uličky vedou k písečné pláži s promenádou, kavárnami a tavernami. Ideální místo pro klidnou dovolenou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč