Prime Studios Obrázek0
Prime Studios Obrázek1
Prime Studios Obrázek2
Prime Studios Obrázek3
Prime Studios Obrázek4
Prime Studios Obrázek5
Prime Studios Obrázek6
Prime Studios Obrázek7
Prime Studios Obrázek8
Prime Studios Obrázek9
Prime Studios Obrázek10
Prime Studios Obrázek11

Prime Studios

Řecko - Lesbos - Anaxos
Pobytový
Pláž do 100 m
Studio
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Malá nemovitost se nachází na západním okraji pláže Anaxos. Tato přímořská vesnička je ideální pro klidnou dovolenou, ale zároveň není daleko od větších center, jako je půvabná Petra nebo historický Molyvos se středověkou pevností tyčící se nad městem. Podél pláže Anaxosu najdete taverny a kavárny i několik obchodů (nejbližší už je vzdálen asi 50 m). Vzdálenost na letiště Mytilene cca 65 km.

POZNÁMKA!Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,5 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Nemovitost se nachází přímo na písečné pláži (křižuje ulici s malým provozem. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Hotel má bazén (otevřený od 9:00 do 19:00, lehátka a slunečníky zdarma), restauraci a bar u bazénu a úschovnu zavazadel. Hotel nemá recepci a neposkytuje plážové osušky.

Internet

Přístup k internetu přes Wi-Fi zdarma - zdarma.

Catering

Samostatně. Stravování all inclusive za příplatek: snídaně, obědy a večeře formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně čaje a kávy) a místní alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) od 13:00-21:00.

.

Sportovní a animační program

Žádný animační program.

Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Vynikající poloha přímo na pláži, bazén a možnost stravování formou all inclusive jsou největšími výhodami tohoto ubytování, které doporučujeme těm, kteří mají skromnější rozpočet a ocení dobré ubytování.

Umiestnenie

Malá nehnuteľnosť sa nachádza na západnom okraji pláže Anaxos. Tato prímorská dedinka je ideálna pre pokojnú dovolenku, ale zároveň nie je ďaleko od väčších centier, ako je pôvabná Petra alebo historický Molyvos so stredovekou pevnosťou týčiacou sa nad mestom. Pozdåž pláže Anaxos najdete taverny a kaviarne, ako aj niekoľko obchodov (najbližší je vzdálený asi 50 m). Vzdialenost od letiska Mytilene cca 65 km.

POZNÁMKA!Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 0,5 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Športový a animačný program

Jakýkoli animační program.

.
Stravovanie

Samostatně. Stravovanie all inclusive za príplatok: raňajky, obedy a večere formou bufetu; nealkoholické nápoje (včetně čaju a kávy) a miestne alkoholické nápoje (pivo, víno, ouzo, raki) od 13:00-21:00.

.
Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Hotel má bazén (otevřený od 9:00 do 19:00, ležadlá a slunečníky zdarma), restauraáciu, bar pri bazéne a úschovňu batožiny. Hotel nemá recepci a neposkytuje plážové osušky.

.
Podľa nášho názoru

Vynikajúca poloha priamo na pláži, bazén a možnosť stravovania formou all inclusive sú najväčšími výhodami tohto ubytovacieho zariadenia, ktoré odporúčame tým, ktorí majú skromnejší rozpočet a oceniać dobré ubytovanie.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna na ostrově Lesbos trvá obvykle od 1.7. do 31.8.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč