Hotel Semeli Obrázek0
Hotel Semeli Obrázek1
Hotel Semeli Obrázek2
Hotel Semeli Obrázek3
Hotel Semeli Obrázek4
Hotel Semeli Obrázek5
Hotel Semeli Obrázek6
Hotel Semeli Obrázek7
Hotel Semeli Obrázek8
Hotel Semeli Obrázek9
Hotel Semeli Obrázek10
Hotel Semeli Obrázek11
Hotel Semeli Obrázek12

Hotel Semeli

Řecko
Pobytový
Novinka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Semeli se nachází v klidné oblasti u centra ostrova Mykonos. Pár minut chůze od hotelu se nachází místní kavárny a elegantní restaurace. Oblíbené atrakce ostrova - větrné mlýny Mykonos nebo čtvrť "Malé Benátky" - se nacházejí nedaleko hotelu (vzdálenost přibližně 400 m).

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází 500 metrů od pláže Megali Ammos. Plážový servis je za příplatek.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, úschovna zavazadel, concierge, 2 restaurace a'la carte (středomořská, řecká kuchyně). Jedna z nich získala v letech 2021 a 2022 ocenění "Traveler's Choice Awards". K dispozici je také lobby bar, bar u bazénu, 2 bazény (se sladkou vodou) - lehátka a slunečníky u bazénu jsou zdarma, vířivka, terasa, zahrada, fitness centrum, nabíjecí stanice pro elektromobily, notebook na vyžádání. Za příplatek jsou k dispozici lázně & procedury wellness centra, praní a žehlení prádla, hlídání dětí.

Internet

V celém objektu je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Catering

Snídaně se podává formou bohatého bufetu s tradičními pokrmy a kontinentálními lahůdkami. Bufet je bohatý na domácí pečivo a sladkosti, ručně vyráběné džemy a zavařeniny, sezónní ovoce a různé teplé pokrmy.

Sportovní a animační program

V hotelu je k dispozici fitness centrum se cvičebními stroji. Lázeňské centrum nabízí za příplatek procedury, jako jsou různé masáže těla, ošetření těla a obličeje, kosmetické ošetření. Hotel neposkytuje animační služby.

Webové stránky

www.semelihotel.gr

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Hotel Semeli nabízí prvotřídní luxusní ubytování na ostrově Mykonos v kombinaci moderního prostředí a promyšleného vybavení. Je to místo, kde se glamour mísí s boho a kde místní kultura vítá cestovatele z blízka i daleka..... Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Hotel Semeli se nachází v pokojnej oblasti pri centru ostrova Mykonos. Niekoľko minút chôdze vás delí od místních kaviarní a elegantních restauraácií. Obľúbené atrakcie ostrova - veterné mlyny Mykonos alebo štvrť "Malé Benátky" - sa nachádzajú neďaleko hotela (vzdialenosť približne 400 m).

Webová lokalita

www.semelihotel.gr

Stravovanie
Raňajky sa podávajú formou bohatého bufetu s tradičnými jedlami a kontinentálnymi pochúťkami. Bufet je bohatý na domácí koláče a sladkosti, ručne vyráběné džemy a konzervy, sezónne ovocie a rôzne teplé jedlá.
Miestna kategória
*****
K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, úschovňa batožiny, recepce, 2 restauraácie a'la carte (stredomorská, grécka kuchyňa). Jedna z nich získala v letech 2021 a 2022 ocenění "Traveler's Choice Awards". K dispozici je aj lobby bar, bar pri bazéne, 2 bazény (so sladkou vodou) - ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma, vírivka, terasa, záhrada, fitnescentrum, nabíjacia stanica pre elektromobily, laptop na vyžiadanie. Spa & procedúry wellness centre, služby laundry a žehlenia, stráženie detí sú k dispozícii za príplatok.

Podľa nášho názoru

Hotel Semeli nabízí prvotřídní luxusní ubytování na ostrově Mykonos v kombinaci moderního prostředí a moderního vybavení. Je to místo, kde se glamour mieša s boho, kde miestna kultúra víta cestovateľov z blíkeho i ïalekého okolia..... Vrelo odporúčame!

Program:

Cena

Cena zahrnuje: letenky, letištní poplatky, transfery letiště - přístav - letiště a přístav - hotel - přístav, trajektové přejezdy Santorini - Mykonos - Santorini, 7 započatých hotelových nocí (6 hotelových nocí na Mykonosu, 1 na Santorini - hotel 3/4* se snídaní - první nebo poslední hotelová noc v závislosti na letovém řádu), stravování dle popisu ubytování, péče rezidenta (možný pouze telefonický kontakt), balíček pojištění TU Europa (NNW, KL, Asistence a zavazadla).

Cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná jídla než ta, která jsou uvedena v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlu, pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak, a další osobní výdaje. Upozornění: cena nezahrnuje řeckou turistickou daň, jejíž výše závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 1,5 EUR do 10 EUR za pokoj a den pobytu. Daň se platí na recepci před ubytováním. Podrobnosti naleznete v popisu ubytování.

Program


Den 1
Oldet z Polska. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na adrese: r.pl/rozklady.


Dny od druhého do předposledního
Čas na odpočinek, koupání v moři a na slunci, účast na fakultativních výletech atd. Předposlední den odjezd z hotelu na Mykonosu, přejezd na Santorini. Ubytování v hotelu a přenocování.


Poslední den
Vysednutí z hotelu na konci posledního dne, transfer na letiště, návrat do Polska.

Návrat do Polska.

Jiné

MYKONOS obecné informace

Čas
+ 1 hodina vzhledem k polskému času.

Oficiální jazyk
Řečtina.

Měna
EURO - lze platit platebními kartami a používat bankomaty.

Doplatky
Je akceptováno nechávat drobné částky jako spropitné. Týká se to zejména řidičů na místních zájezdech a číšníků v restauracích. Někdy se spropitné připočítává k účtu.

Visa
Polští občané mohou do Řecka cestovat na občanský průkaz.

Orientální ceny
Oběd v taverně od 10-20 EUR; voda 1l - 2 EUR; pivo v baru od 5 EUR; káva v kavárně od 3 EUR.

Poštovné
Pohlednice stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s polskými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a kioscích u veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 € (100 kusů). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Před odjezdem si u svého operátora ověřte, jaké jsou ceny roamingu v polských mobilních sítích. 
 

Mykonos je ostrov ležící v Egejském moři, součást souostroví Kyklady. Od ostatních řeckých ostrovů se rozhodně liší jedinečným kosmopolitním charakterem. Elegantní kluby, luxusní hotely, uvolněná atmosféra... Mykonos nikdy nespí! Právě tady se konají divoké večírky až do rána, na kterých hraje hudba v podání nejpopulárnějších DJs z celého světa. Nádherné písečné pláže omývané tyrkysovým mořem vše doplňují. Za návštěvu stojí větrné mlýny - dominanta Mykonosu - a "Malé Benátky". - historické středověké domy, které se tajemně tyčí přímo z moře.


Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné 24 hodin denně tepající srdce. Úžasný labyrint kamenných uliček, kde najdete množství restaurací, taveren, obchodů, barů nebo klubů. Ztratit se v tomto místě je jedinečný požitek.


Vrissi
Místo na kopci, trochu dál od centra Chory, ale přesto v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysoké úrovni.

Agios Stefanos
Trošku línější místo ideální k procházkám po pláži během dne. Velmi pěkná pláž, nepříliš přeplněná, se zlatavým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem. 


Paradise Beach
Nejoblíbenější, dobře vybavený plážový klub během dne a sousední největší klub na  Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do rána!


Pláž Tropicana
Plážový klub pro o něco mladší publikum, zábava zde začíná již v 16:30 a je ideálním začátkem celonočního řádění.


Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu s výhledem na sousední ostrov Delos. Tichá, pohodová hudba a uvolněná atmosféra podporují blažený odpočinek. Je také oblíbeným místem před nudisty.


Pláž Elia
Jedna z největších pláží, která je oblíbená zejména, nikoli však výhradně, u LGBT komunity, která Mykonos navštěvuje v hojném počtu. Mykonos je považován za mimořádně pohostinné a tolerantní místo pro všechny, kteří zde chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou.


Pláž Psarou
Oblíbená mezi turisty i celebritami, na této pláži kotví jejich exkluzivní jachty. Krásná krajina, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivnější dovolenou.Lety z:Varšavy. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na adrese: r.pl/rozklady

 

.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč