Porto Mykonos Obrázek0
Porto Mykonos Obrázek1
Porto Mykonos Obrázek2
Porto Mykonos Obrázek3
Porto Mykonos Obrázek4
Porto Mykonos Obrázek5
Porto Mykonos Obrázek6
Porto Mykonos Obrázek7
Porto Mykonos Obrázek8
Porto Mykonos Obrázek9
Porto Mykonos Obrázek10
Porto Mykonos Obrázek11
Porto Mykonos Obrázek12
Porto Mykonos Obrázek13
Porto Mykonos Obrázek14

Porto Mykonos

Řecko - Mykonos
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Porto Mykonos Hotel je malebný hotel nacházející se na západním pobřeží ostrova Mykonos ve městě Mykonos. Je obklopen mnoha obchody, bary a restauracemi. Nachází se 450 m od pláže, 300 m od autobusové zastávky, 3 km od přístaviště trajektů a 5 km od letiště.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Veřejná písčito-oblázková pláž ve městě Mykonos.

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24/7 s prostornou vstupní halou, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, venkovní dětský bazén, kaple, restaurace a la carte (místní kuchyně), bar u bazénu, business centrum (pořádání oslav/konferencí), terasa s panoramatickým výhledem, prádelna a žehlení (za poplatek), knihovna/knihovna, fitness centrum (tělocvična, sauna).

.

Internet

Pro hotelové hosty je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

.

Catering

Snídaně - výběr jídel z jídelního lístku.

.

Sportovní a animační program

Hotel nenabízí žádné další animace. Pobyt zahrnuje volnočasové aktivity v bazénu, fitness centru, na pláži a procházky po malebném městečku.

.

Webové stránky

www.portomykonos.gr/

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel doporučujeme párům i rodinám s dětmi, atraktivní poloha objektu na ostrově, vysoký standard nabízených služeb a blízkost městských atrakcí, jako je umělecká galerie, historický pravoslavný kostel, jsou zárukou příjemné dovolené.

Umiestnenie

Hotel Porto Mykonos je malebný hotel, který se nachází na západním pobřeží ostrova Mykonos ve městě Mykonos. Je obklopený množstvím obchodů, barů a restaurací. Je vzdálený 450 m od pláže, 300 m od autobusové zastávky, 3 km od terminálu trajektov a 5 km od letiska.


.
Webová lokalita

www.portomykonos.gr/

Stravovanie

Raňajky - výběr jedál z jedálneho lístka.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce 24/7 s priestrannou vstupní halou, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi, vonkajší detský bazén, kaplnka, restauraácia a la carte (miestna kuchyňa), bar pri bazéne, biznis centrum (organizovanie ceremónií/konferencií), terasa s panoramatickým výhledem, práčovňa a žehlenie (za poplatok), knižnica/knižnica, fitnescentrum (posilňovňa, sauna).

.
Podľa nášho názoru

Hotel doporučujeme před páry a rodina s dětmi, atraktívna poloha zariadenia na ostrove, vysoký štandard ponúkaných služieb a blisíkosť mestských atrakcií, a jak je umelecká galéria, historický pravoslávny kostol, sú zárukou príjemnej dovolenky.

Program:

Jiné

MYKONOS obecné informace

Čas
+ 1 hodina vzhledem k polskému času.

Oficiální jazyk
Řečtina.

Měna
EURO - lze platit platebními kartami a používat bankomaty.

Doplatky
Je akceptováno nechávat drobné částky jako spropitné. Týká se to zejména řidičů na místních zájezdech a číšníků v restauracích. Někdy se spropitné připočítává k účtu.

Visa
Polští občané mohou do Řecka cestovat na občanský průkaz.

Orientální ceny
Oběd v taverně od 10-20 EUR; voda 1l - 2 EUR; pivo v baru od 5 EUR; káva v kavárně od 3 EUR.

Poštovné
Pohlednice stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s polskými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a kioscích u veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 € (100 kusů). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční hovory jsou poměrně drahé. Před odjezdem si u svého operátora ověřte, jaké jsou ceny roamingu v polských mobilních sítích. 
 

Mykonos je ostrov ležící v Egejském moři, součást souostroví Kyklady. Od ostatních řeckých ostrovů se rozhodně liší jedinečným kosmopolitním charakterem. Elegantní kluby, luxusní hotely, uvolněná atmosféra... Mykonos nikdy nespí! Právě tady se konají divoké večírky až do rána, na kterých hraje hudba v podání nejpopulárnějších DJs z celého světa. Nádherné písečné pláže omývané tyrkysovým mořem vše doplňují. Za návštěvu stojí větrné mlýny - dominanta Mykonosu - a "Malé Benátky". - historické středověké domy, které se tajemně tyčí přímo z moře.


Město Mykonos
Hlavní město ostrova a jeho skutečné 24 hodin denně tepající srdce. Úžasný labyrint kamenných uliček, kde najdete množství restaurací, taveren, obchodů, barů nebo klubů. Ztratit se v tomto místě je jedinečný požitek.


Vrissi
Místo na kopci, trochu dál od centra Chory, ale přesto v docházkové vzdálenosti, místo s rozsáhlou hotelovou základnou na velmi vysoké úrovni.

Agios Stefanos
Trošku línější místo ideální k procházkám po pláži během dne. Velmi pěkná pláž, nepříliš přeplněná, se zlatavým pískem. Dobré spojení s městem Mykonos a přístavem. 


Paradise Beach
Nejoblíbenější, dobře vybavený plážový klub během dne a sousední největší klub na  Mykonosu - Cavo Paradiso. Několik tisíc lidí tančí na hudbu největších celebrit až do rána!


Pláž Tropicana
Plážový klub pro o něco mladší publikum, zábava zde začíná již v 16:30 a je ideálním začátkem celonočního řádění.


Pláž Paraga
Jedna z nejoblíbenějších pláží na Mykonosu s výhledem na sousední ostrov Delos. Tichá, pohodová hudba a uvolněná atmosféra podporují blažený odpočinek. Je také oblíbeným místem před nudisty.


Pláž Elia
Jedna z největších pláží, která je oblíbená zejména, nikoli však výhradně, u LGBT komunity, která Mykonos navštěvuje v hojném počtu. Mykonos je považován za mimořádně pohostinné a tolerantní místo pro všechny, kteří zde chtějí strávit nezapomenutelnou dovolenou.


Pláž Psarou
Oblíbená mezi turisty i celebritami, na této pláži kotví jejich exkluzivní jachty. Krásná krajina, tyrkysová voda a vodní sporty ideální pro aktivnější dovolenou.Lety z:Varšavy. Sraz 2 hodiny před plánovaným odletem u stánku Rainbow Tours na letišti. Aktuální letové řády si prosím ověřte na adrese: r.pl/rozklady

 

.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč