Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek0
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek1
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek2
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek3
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek4
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek5
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek6
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek7
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek8
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek9
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek10
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek11
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek12
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek13
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek14
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek15
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek16
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek17
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek18
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek19
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek20
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek21
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek22
Ramada Loutraki Poseidon Resort Obrázek23

Ramada Loutraki Poseidon Resort

Řecko - Peloponés
Pobytový
Rodinný
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Klidný, mimo město
Mezinárodní animace
Bazén
Přímo na pláži
Bazén se slanou vodou
Bezplatné lehátka

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel je zasazen do krásné udržované zahrady a nachází se asi 2,5 km od centra známého letoviska a lázeňského města Loutraki, kde je řada obchodů, barů, restaurací, diskoték, kasina atd. Transfer z letiště do hotelu trvá asi 3 h. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází zastávka veřejné dopravy (pouhých 100 m) a na recepci si můžete objednat taxi.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 7 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Pláž se nachází přímo na pěkné oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Veřejné prostory hotelu byly zrekonstruovány v roce 2009, pokoje jsou o něco starší.

Recepce s lobby 24 hodin denně, obchod se suvenýry, miniklub pro děti otevřený 10:00-18:00, úschovna zavazadel (zdarma), klimatizovaná hlavní restaurace v lobby, TV v lobby. 10:00-18:00, úschovna zavazadel (zdarma), TV v lobby, klimatizovaná hlavní restaurace (dětské židličky zdarma), koktejlový bar, bar u bazénu a bar na pláži, tematické řecké a italské večery v hlavní restauraci, 2 bazény a dětský bazén (hlavní bazén a dětský bazén s mořskou vodou, druhý bazén se sladkou vodou), lehátka a slunečníky (u bazénu - zdarma), hotel přijímá platební karty. V centru Loutraku je bankomat. Součástí hotelu je elegantní lázeňské centrum s nabídkou četných kosmetických a relaxačních procedur apod. vybavené vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, vířivkou, posilovnou (veškeré aktivity v lázeňském centru jsou za poplatek).

Internet

Internet Wi-Fi - za příplatek (cca 40 EUR/týden).

.

Catering

All inclusive zahrnuje: snídaně - formou bufetu, oběd: salát a lehký hlavní chod v podobě musaky nebo špaget, večeře - rozšířený bufet, několik jídel na výběr ze studeného bufetu (saláty, zelenina), několik jídel na výběr z teplého bufetu (polévka dne, předkrmy, hlavní jídla) + několik druhů dezertů na výběr. Nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje: pivo, ouzo, raki, brandy (10:00-22:00), v baru u bazénu.

Sportovní a animační program

V areálu hotelu: miniklub pro děti, tenisový kurt (zdarma, neosvětlený), půjčovna sportovního vybavení za poplatek, stolní tenis (zdarma), volejbalové hřiště, basketbalové hřiště , minigolf (za poplatek). Kromě toho je zde náš vlastní Figloklub s animacemi, hrami a aktivitami pro děti v polštině! Vodní sporty na pláži (za poplatek).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Rozsáhlý hotelový komplex s krásným výhledem na záliv. Ideální místo pro klidnou relaxaci, přesto s mnoha zajímavostmi na dosah: lázně s přírodními lázněmi a léčivou vodou Loutraki, slavný Korint, Athény, Epidauros nebo okouzlující Nafplio. Podle našeho názoru si hotel zaslouží 4* /ne 5*, jak je klasifikován/.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: přelet charterovým letadlem/pravidelnou linkou do Patry, letištní poplatky, transfery: letiště-hotel-letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování podle popisu ubytování, služby polsky mluvícího delegáta, balíček pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jídla, která nejsou uvedena v popisu hotelů, nápoje k jídlu (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje. 
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše závisí na standardu hotelu a pohybuje se od 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

* Termín GPO/07/04 s příletem do Katovic, 5 nocí, přejezd trajektem na Zakynthos, přelet charterovým letadlem ze Zakynthosu do Katovic.


Důležité! Přečtěte si aktuální podmínky vstupu do země.


Název zájezdu v polském jazyce: Grecja, Peloponez - wczasy

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.


Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.


Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je závazný a je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu nebo změny obsahu vyhrazeny.

Jiné

PELOPONÉS - obecné informace


Čas
+ 1 hodina (oproti času v ČR).


Úřední jazyk
Řečtina.


Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a vybírat z bankomatů. V turistických destinacích je spousta míst kde můžete směnit USD.


Spropitné
Je zvykem nechávat menší částky jako spropitné. To platí zejména u řidičů fakultativních výletů a u číšníků v restauracích. Spropitné může být již připočteno k celkové ceně. 


Vízum
Občané ČR mohou cestovat do Řecka s platným cestovním pasem či občanským průkazem.


Orientační ceny
Oběd v taverně cca od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.


Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často bývají také v hotelech.


Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.


Telefony
Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.


Poloostrov Peloponés
Největší a nejzajímavější poloostrov v Řecku byl kdysi spojen s pevninou pouze úzkou korintskou šíjí, dnes jsou hlavním komunikačním prostředkem mosty. Toto místo je známé díky hezkým oblázkovým plážím (drobné světlé kamínky nebo štěrk), krásné přírodě, pěstování oliv, vinné révy a citrusů. Také se zde nachází nejcennější archeologická naleziště - Olympie, Mykény, Epidauros, Korint a Mistra. Z poloostrova Peloponés je blízko také do Athén, takže ani během dvoutýdenního pobytu se nebude nudit. 


Loutraki
Loutraki jsou proslulé a nejstarší řecké lázně nedaleko Korintského průplavu. Zároveň jsou jedním z nejznámějších řeckých letovisek s mnoha turistickými zařízeními. Pro turisty je Loutraki také skvělým výchozím bodem pro výlety do Athén, Korintu, Mykén a do Epidauros.


Selianitika
Považována za nejkrásnější řeckou vesnici mezi Patrasem a Korintem, je místem odpočinku i pro samotné Řeky. Lenošení a  prázdninová atmosféra, křišťálově čisté vody a blízkost památek, to je perfektní směs pro skvělou dovolenou.


Odlety z: Katovic a Varšavy. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Výlety v okolí

FAKULTATIVNÍ VÝLETY (ceny jsou orientační, bez vstupenek)


Argolida
Zveme na celodenní výlet do regionu Peloponés zvaného Argolida - návštěvu Argolické smyčky začneme od starověkého Korintu, místa, kde promlouval sv. Pavel. Následně přejedeme do zachovalého starověkého divadla v Epidauru, které je známé nejen díky své velikosti, ale především úžasnou akustikou, kde i cinknutí mince lze slyšet i v těch nejvzdálenějších řadách. V současné době se v tomto divadle konají starověké divadelní hry bez zvukového systému, zatímco ve starověku bylo toto místo známé díky Asklépiovu chrámu - bohu lékařského umění. Dalším bodem našeho programu je mimořádně krásné město Nafplio, které bylo kdysi hlavním městem Řecka. Následně přejezd do starověkých Mykén - centra mykénské kultury. Uvidíme mimo jiné Lví bránu, citadelu a Atreovu pokladnici zvanou hrobem Agamemnona. Cena cca 60 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Peloponéské hory
Výlet začneme přejezdem 22 km dlouhou úzkorozchodnou železnicí soutěskou Vouraikos, která vede z vesnice Diakopto do Kalavrita. Trasa vede přes hory, tunely nad srázy a pod skalními převisy. Navštívíme také Jeskyni jezer, ve které kromě zajímavých stalaktitů a stalagmitů budeme obdivovat také kaskádovitě vytvořená jezera, která jsou v této jeskyni fenoménem. Volný čas v klidném horském městečku Kalavrita, jehož obyvatelé vyrábějí různé místní speciality. Na zpáteční cestě navštívíme klášter Mega Spilio - nejstarší řecký klášter. Cena cca 65 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Atény
Výlet pro ty, kteří chtějí poznat historii a nejzajímavější místa hlavního města Řecka. Během výletu s místním průvodcem navštívíme nové muzeum Akropole, v němž jsou umístěny sochy nalezené na slavném kopci. Poté vystoupáme na Akropolis, která je po staletí symbolem města. Uvidíme slavný Parthenón, chrám Athény Parthenos, chrám Athény Niké a Erechtheion. Navíc se vydáme na nejzajímavější místa města - na stadion Kali Marmaro, kde se konaly první moderní olympijské hry, pod budovu parlamentu na náměstí Syndagma, kde uvidíme originální výměnu stráží. Kromě toho bude možnost samostatně prozkoumat obchodní část města a další prohlídky. Cena cca 60 EUR, nezahrnuje vstupenky.


Plavba Korintským průplavem
Výlet začneme obdivováním Korintského průplavu z mostu ležícího na nejvyšším bodě. Následně přejezd do přístavu a plavba lodí podél svislých stěn kanálu. Díky plavbě lze vidět pobřeží dvou moří - Jónského a Egejského moře, které spojuje tento kanál. Cena cca 30 EUR.


Místní krajina
Zveme na odpolední výlet do místních zákoutí Loutraki. Zastavíte na okraji kopce v nádherném ženském klášteře sv. Patapia, odkud se rozprostírá nádherné panorama Loutraki a dvou zátok spojených Korintským kanálem. Uvidíte jeden z nejstarších kamenných majáků, který funguje dodnes. Stojíc nad ruinami Chrámu bohyně Héra pocítíte atmosféru starověkého Řecka. Ochutnáte tradiční řecký alkohol - ouzo a místní občerstvení v tradiční řecké taverně u jezera Vouliagmeni. Pro zájemce možnost koupání nebo procházky podél jezera ke kanálu, který jej spojuje s Korintským zálivem. Cena cca 35 EUR (z Loutraki).


Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů. Výlety jsou komentovány v polském jazyce (při dosažení minimálního počtu 15 osob). Jejich organizátorem není Rainbow, ale místní cestovní kancelář, která ručí za kvalitu služeb. Sestavuje také jejich program, ceny a termíny odjezdů. Delegát je pouze zprostředkovatelem fakultativních výletů. Není možnost platby kreditní kartou.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9. 

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč