Costa Lindia Obrázek0
Costa Lindia Obrázek1
Costa Lindia Obrázek2
Costa Lindia Obrázek3
Costa Lindia Obrázek4
Costa Lindia Obrázek5
Costa Lindia Obrázek6
Costa Lindia Obrázek7
Costa Lindia Obrázek8
Costa Lindia Obrázek9
Costa Lindia Obrázek10
Costa Lindia Obrázek11
Costa Lindia Obrázek12
Costa Lindia Obrázek13
Costa Lindia Obrázek14
Costa Lindia Obrázek15
Costa Lindia Obrázek16
Costa Lindia Obrázek17
Costa Lindia Obrázek18
Costa Lindia Obrázek19
Costa Lindia Obrázek20
Costa Lindia Obrázek21
Costa Lindia Obrázek22
Costa Lindia Obrázek23
Costa Lindia Obrázek24
Costa Lindia Obrázek25
Costa Lindia Obrázek26

Costa Lindia

Řecko - Rhodos
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tichý, mimo město
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Přímo na pláži
Bazén
Skluzavky

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní 5* hotel ve stylu prázdninové vesnice se nachází v klidném prostředí přibližně 1,5 km od malebné vesnice Lardos. V blízkosti se nacházejí bary, atmosférické taverny a obchody se suvenýry. Hotel je vzdálen pouhých 6 km od známé atrakce na Rhodosu - historického Lindosu. Vzdálenost od letiště - přibližně 50 km.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Přímo u hotelu se nachází veřejná písečno-oblázková pláž oceněná certifikátem Modrá vlajka. Lehátka a slunečníky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s klimatizovanou halou otevřenou 24 hodin denně, výtah, několik bazénů různých velikostí (se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, osušky na kauci, hlavní restaurace, pizzerie, 2 restaurace a'la carte (nutná rezervace), 3 bary u bazénu. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, prádelna. Pro děti: bazén se skluzavkami ve tvaru chobotnice, 60m skluzavka, miniklub, minidiskotéka, dětské hřiště, dětské menu.

.

Internet

V lobby je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

Ultra All Inclusive: časná kontinentální snídaně (05:00-07:00), snídaně formou bufetu (07:00-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-11:00), oběd formou bufetu (12:30-14:30) a večeře formou bufetu (19:00-21:30). Stravovat se lze také v restauracích a'la carte (nutná rezervace předem). Lehké občerstvení během dne (10:00-12:00 a 15:00-18:00), pozdní občerstvení (22:00-24:00), zmrzlina v baru Rotonda. Káva, čaj, sušenky (05:00-24:00), nealkoholické nápoje a místní alkohol (10:30-24:00).

Sportovní a animační program

Hotel má rozsáhlé rekreační a sportovní zázemí. Hosté mohou zdarma využívat posilovnu, saunu, vířivku, fitness centrum, hrát šipky, stolní tenis, malou kopanou a plážový volejbal. Během dne se konají animační a sportovní aktivity a večerní show. Vodní sporty a kulečník za poplatek. Pro děti: skluzavky, miniklub, minidiskotéka.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Stylový hotel, jehož výhodou je vynikající poloha - u krásné pláže a kousek od historického Lindosu. Doporučujeme aktivním lidem a těm, kteří ocení pohodlí spojené s rozsáhlým programem Ultra all inclusive.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč