Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek0
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek1
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek2
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek3
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek4
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek5
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek6
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek7
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek8
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek9
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek10
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek11
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek12
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek13
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek14
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek15
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek16
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek17
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek18
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek19
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek20
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek21
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek22
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek23
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek24
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek25
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek26
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek27
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek28
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek29
Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel) Obrázek30

Rhodes Bay Hotel (ex. Amathus Beach Hotel)

Řecko - Rhodos - Ixia
Pobytový
Bazén
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Lehátka zdarma
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na svahu a skládá se z hlavní budovy a několika nižších budov tvořících Amathus Elite Suites. Před hotelem se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete dostat do asi 7 km vzdáleného hlavního města ostrova s četnými zábavními aktivitami a nádherným starým městem (nejbližší obchody cca 100 m od hotelu). Vzdálenost od letiště cca 10 km.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

 

Pláž

Hotel je od písečné a oblázkové pláže oddělen ulicí (podchodem). Lehátka, slunečníky a osušky na pláži - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou s působivým výhledem na záliv Ixia, dvě restaurace a'la carte: Varkarola (italská) a Bakaliko Taverna (řecká) - každá zdarma 1× během pobytu, 3 bary včetně 2 u bazénu. Hlavní bazén v horním patře hotelu a další v dolní části komplexu (oba se sladkou vodou), dětské brouzdaliště (jeden z bazénů pouze pro dospělé). Lehátka, slunečníky a osušky - zdarma (osušky k vyzvednutí v lázních). Dále je k dispozici minimarket, miniklub (červen-září) a dětské hřiště, úschovna zavazadel. Hotelové lázeňské centrum nabízí širokou škálu kosmetických procedur (za poplatek). Kryté venkovní dětské hřiště. Na recepci je k dispozici žehlička.

.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze nebo All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:00-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu. Upozornění: při večeři je povinné formální oblečení (pánové musí mít dlouhé kalhoty). Kromě toho 1× týdně možnost večeře v restauracích a'la carte (nutná rezervace), občerstvení (11:00-12:00, 15:30-18:30, 23:00-23:30), káva, čaj, sladkosti, zmrzlina (15:00-18:00), nealkoholické nápoje a místní alkohol (10:00-24:00). K dispozici je dětské menu.

Sportovní a animační program

Zdarma: animační a sportovní program (10:00-18:00), tenisový kurt, posilovna, sauna, vířivka, miniklub pro děti, 3x týdně večerní show, večery s živou hudbou. Za poplatek: stolní tenis, kulečník.

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní, zajímavě zařízený hotel s velmi dobrými službami. Skvělá poloha u pláže a zároveň v blízkosti centra města Rhodos vám umožní spojit odpočinek s plnohodnotnou dovolenkovou zábavou.

Umiestnenie

Hotel se nachází na svahu a zůstává z hlavních budov a několika nižších budov, které tvoří apartmány Amathus Elite Suites. Pred hotelom sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ sa môžete dostať do hlavného mesta ostrova, ktoré je vzdialené asi 7 km, s množstvom zábavných aktivít a nádherným starým mestom (najližšie obchody asi 100 m od hotela). Vzdálenost od letoviska cca 10 km. INCLUSION: V cene je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Zdarma: animačný a sportovní program (10:00-18:00), tenisová bunda, posilňovňa, sauna, vírivka, miniklub pre deti, večerné predstavenie 3-krát týždenne, večery so živou hudbou. Za poplatok: stolný tenis, biliard.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), neskoré kontinentální raňajky (10:00-10:30), oběd (13:00-15:00) a večeře (19:00-22:00) formou buetu. Upozornenie: pri večeri je povinné formálne oblečenie (páni musia mať dlhé nohavice). Kromě toho 1 x týdenne možnosť večere v a'la carte reštauráciách (nutná rezervácia), občerstvenie (11:00-12:00, 15:30-18:30, 23:00-23:30), káva, čaj, sladkosti, zmrzlina (15:00-18:00), nealkoholické nápoje a miestny alkohol (10:00-24:00). K dispozici je dětské menu.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Prevádzka s 24hodinovou recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou s působivým výhledem na záliv Ixia, dvě restaurace a'la carte: Varkarola (talianska) a Bakaliko Taverna (grécka) - každá z nich 1-krát během pobytu zdarma, 3 bary včetně 2 při bazéne. Hlavný bazén na najvyššom poschodí hotela a ďalší v dolnej časti komplexu (oba so sladkou vodou), detské brodítko (jeden z bazénov len pre dospelých). Ležadlá, slnečníky a osušky - zdarma (osušky si treba vyzdvihnúť v kúpeľoch). Kromě toho je k dispozici minimarket, miniklub (červen-září) a dětské ihrisko, úschovňa batožiny. Hotelové kúpeľné centrum ponúka širokú škálu kozmetických procedúr (za poplatok). Covered vonkajšie detské ihrisko. Žehlička je k dispozici na recepci.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní, zaujímavo zariadený hotel s veľmi dobrými službami. Skvelá poloha při pláži a zároveň blízko centra města Rodos vám umožní spojit odpočinek s plnohodnotnou dovolenkovou zábavou.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč