Grecotel Dama Dama Obrázek0
Grecotel Dama Dama Obrázek1
Grecotel Dama Dama Obrázek2
Grecotel Dama Dama Obrázek3
Grecotel Dama Dama Obrázek4
Grecotel Dama Dama Obrázek5
Grecotel Dama Dama Obrázek6
Grecotel Dama Dama Obrázek7
Grecotel Dama Dama Obrázek8
Grecotel Dama Dama Obrázek9
Grecotel Dama Dama Obrázek10
Grecotel Dama Dama Obrázek11
Grecotel Dama Dama Obrázek12
Grecotel Dama Dama Obrázek13
Grecotel Dama Dama Obrázek14
Grecotel Dama Dama Obrázek15
Grecotel Dama Dama Obrázek16
Grecotel Dama Dama Obrázek17
Grecotel Dama Dama Obrázek18
Grecotel Dama Dama Obrázek19
Grecotel Dama Dama Obrázek20
Grecotel Dama Dama Obrázek21

Grecotel Dama Dama

Řecko - Rhodos
Pobytový
Wi-Fi
Bazén
Přímo na pláži
Rodinný
Skluzavky
S výhledem na moře
Nový
Fitness

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Lux Me Dama Dama je stylový a komfortní hotel určený pro všechny věkové skupiny, který se nachází přímo na písečné pláži Kalithea, kousek od Faliraki, malého turistického města na Rhodosu. Do centra města Rhodos je to 12 km a na letiště 18 km.

Pláž

Stojí přímo u písčito-oblázkové pláže s certifikátem Modrá vlajka. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, úschovna zavazadel, hlavní restaurace Dama Dama a 4 tematické restaurace, 2 bary, venkovní bazény, krytý bazén (mimo sezónu vyhřívaný), tobogány, dětský bazén, dětský klub v altánu, zlatnictví, obchod se suvenýry, sauna, posilovna, stolní tenis.

Internet

V celém hotelu i na pokojích je k dispozici Wi-Fi.

Catering

All inclusive ve formě rozsáhlého bufetu: snídaně (07:15-10:30), obědy (12:30-14:30) a večeře (18:30-21:30). Nabízí také veganská, vegetariánská a bezlepková jídla. Hostům jsou k dispozici také tematické restaurace, tj. asijská, italská, tavernaki, The Rose (za příplatek), a také cukrárny a kavárny.

Sportovní a animační program

Plně vybavená posilovna, stolní tenis, vodní pólo, plážový volejbal, aqua aerobik, pilates, jóga, šipky, boccia, šlapadla a kajaky. Večer živá vystoupení a hudba. Za poplatek: půjčovna kol, centrum vodních sportů.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Grecotel Dama Dama je ideální volbou pro ty, kteří hledají luxusní dovolenou na Rhodosu. Nachází se v malebném prostředí a nabízí nejen vysoký standard ubytování a služeb, ale také nezapomenutelné zážitky pro milovníky plážového odpočinku i aktivit.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč