Gennadi Grand Resort Obrázek0
Gennadi Grand Resort Obrázek1
Gennadi Grand Resort Obrázek2
Gennadi Grand Resort Obrázek3
Gennadi Grand Resort Obrázek4
Gennadi Grand Resort Obrázek5
Gennadi Grand Resort Obrázek6
Gennadi Grand Resort Obrázek7
Gennadi Grand Resort Obrázek8
Gennadi Grand Resort Obrázek9
Gennadi Grand Resort Obrázek10
Gennadi Grand Resort Obrázek11
Gennadi Grand Resort Obrázek12
Gennadi Grand Resort Obrázek13
Gennadi Grand Resort Obrázek14
Gennadi Grand Resort Obrázek15
Gennadi Grand Resort Obrázek16
Gennadi Grand Resort Obrázek17

Gennadi Grand Resort

Řecko - Rhodos - Gennadi
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Tenisový kurt
Wellness
Tichý, mimo město
Exkluzivní, 5*
Lehátka zdarma
Přímo u pláže
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel, nově postavený v roce 2018, se nachází v jižní části ostrova Rhodos, v klidné a tiché vesnici Gennadi. Přibližně 19 km od hotelu se nachází známá atrakce ostrova, historický Lindos, a opačným směrem, přibližně 21 km, leží Prassonisi, které navštěvují milovníci windsurfingu. Před hotelem se nachází autobusová zastávka, odkud se můžete dostat do různých částí ostrova, včetně hlavního města s četnými možnostmi zábavy a nádherným starým městem. Vzdálenost od letiště cca 65 km.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

.

Pláž

Objekt se nachází přímo na široké písečné a oblázkové pláži. Lehátka, slunečníky a osušky - zdarma.

.

K dispozici pro hosty

Recepce s nepřetržitým provozem, klimatizovaná hlavní restaurace s terasou, restaurace a la carte, bary, 3 bazény, brouzdaliště pro děti. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu - zdarma. Posilovna, tenisový kurt, hřiště na plážový volejbal. Dále je k dispozici minimarket, miniklub (v provozu v hlavní sezóně), půjčovna aut a kol, vodní sporty na pláži (za poplatek), hotelové SPA centrum nabízející širokou škálu kosmetických procedur (za poplatek).

.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Catering

Snídaně. Možnost připlatit si za polopenzi nebo all inclusive: snídaně, obědy, večeře, občerstvení v určených barech, neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů od 11:00 do 01:00.

.

Sportovní a animační program

Zdarma: hřiště na plážový volejbal, tenisový kurt, posilovna, večery s živou hudbou. Pro děti: miniklub v hlavní sezóně. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

.

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Exkluzivní hotel pro velmi náročné zákazníky, kteří očekávají jedinečnou a nezapomenutelnou dovolenou v klidném a relaxačním prostředí.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč