Kassandra Apartments Obrázek0
Kassandra Apartments Obrázek1
Kassandra Apartments Obrázek2
Kassandra Apartments Obrázek3
Kassandra Apartments Obrázek4
Kassandra Apartments Obrázek5
Kassandra Apartments Obrázek6
Kassandra Apartments Obrázek7
Kassandra Apartments Obrázek8
Kassandra Apartments Obrázek9
Kassandra Apartments Obrázek10
Kassandra Apartments Obrázek11

Kassandra Apartments

Řecko
Pobytový
V/blízko centra
Wi-Fi
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén se sladkou vodou
Wellness
Rodinný
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Útulný rodinný hotel se nachází asi 500 m od centra městečka Ialyssos s širokou nabídkou restaurací, taveren a obchodů se suvenýry. Hotel je také vzdálen jen asi 6 km od hlavního města ostrova, města Rhodos, se středověkým starým městem a půvabnými dlážděnými uličkami. Od mezinárodního letiště Diagoras je hotel vzdálen přibližně 8 km.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Od oblázkové veřejné pláže je hotel vzdálen přibližně 500 m.

.

K dispozici pro hosty

Rezidence: 24hodinová recepce, 2 bazény se sladkou vodou, brouzdaliště pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu, taverna, bar, směnárna. Za poplatek: trezor (cca 15 €/týden), lázně (každý klient hotelu obdrží poukaz opravňující k 50% slevě na 1 návštěvu jakékoliv procedury a 20% slevu na každou další návštěvu), prádelna. Pro děti: vnitřní a venkovní dětské hřiště, dětské televizní programy vysílané v herně.

.

Internet

Internetové připojení Wi-Fi v objektu - za příplatek přibližně 7 €/týden.

Catering

Samostatně. Existuje také možnost příplatku za snídani. V areálu se navíc nachází bar a taverna, kde si hosté mohou za příplatek pochutnat na vybraných pokrmech.

Sportovní a animační program

V hlavní sezóně mohou hosté několikrát týdně poslouchat živou hudbu, 2krát týdně se mohou zúčastnit karaoke a 1krát týdně se pořádá řecký večer. Za příplatek je hostům k dispozici také kulečník, hrací automaty a videohry.

Místní kategorie

3*

Podle našeho názoru

Nemovitost se nachází v klidné oblasti. Doporučujeme jej klientům s nižším rozpočtem, kteří si vzhledem k absenci stravování chtějí vychutnat řeckou kuchyni v okolních restauracích, atmosférických barech a taverně nacházející se v areálu hotelu. Ti, kteří touží po dalších aktivitách, se mohou vydat do centra města Ialyssos nebo do malebného městečka Rhodos.

.

Umiestnenie

Útulný rodinný hotel se nachází přibližně 500 m od centra města Ialyssos s širokou nabídkou restaurací, taveren a hospůdek se suvenýry. Hotel je také vzdálený asi 6 km od hlavního města ostrova, města Rhodos, takže středovekým starým městem a půvabnými dlážděnými uličkami. Vzdialenost hotelu od mezinárodního letiska Diagoras je přibližně 8 km. SLEVA: V cene je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 1,50 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Športový a animačný program

V hlavní sezóně si hostia môžu niekoľkokrát týždenne vypočuť živú hudbu, 2-krát týždenne sa môžu zúčastniť karaoke a 1-krát týždenne sa organizuje grécky večer. Za príplatok je hosťom k dispozícii aj biliard, hracie automaty a videohry.

.
Stravovanie

Samostatně. Existuje i možnost příplatku za raňajky. Kromě toho se v areálu nachází bar a taverna, kde si hostia mohou za příplatok doplatit vybrané jídlo.

.
Miestna kategória

3*

K dispozícii pre hostí

Rezidencia: 24-hodinová recepcia, 2 bazény so sladkou vodou, detské brodítko, ležadlá a slnečníky pri bazéne, taverna, bar, zmenáreň. Za poplatok: trezor (cca 15 €/týždeň), wellness centrum (každý hotelový klient obdržane poukaz oprávňujúci na 50% zľavu na 1 návštevu akejkoľvek procedúry a 20% zľavu na každú ďalšiu návštevu), práčovňa. Pre deti: vnútorné a vonkajšie detské ihrisko, detské televízne programy vysielané v herni.

.
Podľa nášho názoru

Objekt se nachází v pokojnej oblasti. Odporúča sa klient s menším rozpočtom, ktorí si chcú vzhľadom na chýbajúce stravovanie vychutnať grécku kuchyňu v blízkych reštauráciách, atmosférických baroch a taverne nachádzajúcej sa v areáli hotela. Tí, kteří túžia po ďalších aktivitách, sa môžu vydať do centra mesta Ialyssos alebo do malbného mestečka Rhodos.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč