Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek0
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek1
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek2
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek3
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek4
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek5
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek6
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek7
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek8
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek9
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek10
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek11
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek12
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek13
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek14
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek15
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek16
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek17
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek18
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek19
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek20
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek21
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek22
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek23
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek24
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek25
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek26
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek27
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek28
Lindos Breeze Beach Hotel Obrázek29

Lindos Breeze Beach Hotel

Řecko - Rhodos
Pobytový
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Rodinný pokoj
Wi-Fi
Tenisový kurt
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Bezplatné lehátka
Bazén
Skluzavky
Aquapark

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Luxusní hotel se nachází v malé vesničce Kiotari, zasazený do udržovaných zahrad. Vzdálenost od letiště je přibližně 60 km. V blízkosti hotelu jsou obchody, autobusová zastávka je vzdálena cca 100 m a centrum Lardosu s obchody a tavernami je vzdáleno cca 4 km.

UPOZORNĚNÍ: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází na rozsáhlém pozemku u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži u hotelu - zdarma. V blízkosti hotelu se nachází také krásná písečná pláž v zálivu - pláž Glystra (cca 1 km).

K dispozici pro hosty

Klimatizovaný veřejný prostor s nepřetržitě otevřenou recepcí, 2 venkovní bazény se sladkou vodou, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénů - zdarma, aquapark, fitness centrum. Dále je hostům k dispozici: hlavní restaurace, bar u bazénu, úschovna zavazadel, parkoviště. Dále za poplatek: SPA, obchody, půjčovna aut a kol, prádelna, bankomat. Pro děti: dětské hřiště, miniklub (4-12 let). Některé z výše popsaných zařízení jsou k dispozici ve vedlejším hotelu Lindos Imperial.

.

Internet

Ve veřejných prostorách a pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

All Inclusive: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:15) formou bohatého bufetu. Večeře také v restauracích a la carte, každou lze využít 1× během pobytu (minimálně 7 dní), výběr z restaurací: Řecká, italská, asijská a mexická - nutná rezervace. Kromě toho různé občerstvení ve snack baru u bazénu (10:00-18:00) a zmrzlina (11:00-17:00). Káva, čaj, nealkoholické nápoje, džusy a místní alkoholické nápoje k dispozici od 10:00-24:00.

.

Sportovní a animační program

V hlavní sezóně večerní show v amfiteátru a animační program pro děti i dospělé během dne. Dále: aquapark (6 velkých tobogánů a splash zóna s malými skluzavkami pro děti), stolní tenis, šipky, hřiště na minifotbal, diskotéka. Za poplatek: vodní sporty na pláži, kulečník, tenisový kurt, 9D kino. Výše uvedený sportovní a animační program je k dispozici v hotelech Lindos Breeze Beach a Lindos Imperial.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Elegantní hotel s vynikajícími službami, který zaručuje plnohodnotnou dovolenou a množství různých atrakcí, zejména pro rodiny s dětmi. Velkou předností je možnost využití aquaparku, který poskytne spoustu zábavy a potěšení.

Umiestnenie

Luxusní hotel se nachází v malé vesničce Kiotari, v udržovaných zahradách. Vzdálenost od letiska je přibližně 60 km. V blízkosti hotelu se nachází obchody, autobusová zastávka je vzdálená přibližně 100 m a centrum Lardosu s obchody a tavernami je vzdálené přibližně 4 km. SLEVA: V cene je zahrnutá miestna turistická daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

V hlavní sezóně večerné představenie v amfiteátri a animačný program pre deti a dospelých počas dňaa. Dále: aquapark (6 velkých tobogánů a splash zóna s malými tobogány pro děti),stolní tenis, šípky, mini fotbalové hřiště, diskotéka. Za poplatok: vodné športy na pláži, biliard, tenisový kurt, 9D kino. Uvedený sportovní a animační program je k dispozici v hoteloch Lindos Breeze Beach a Lindos Imperial.

.
Stravovanie

All Inclusive: raňajky (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-21:15) formou bohatého bufetu. Večere také v restauraáciách a la carte, každú je možno využiť 1-krát počas pobytu (minimálně 7 dní), výber reštaurácií: Grécka, talianska, ázijská a mexická - rezervácia nutná. Kromě toho různé občerstvenie v snack bare pri bazéne (10:00-18:00) a zmrzlina (11:00-17:00). Káva, čaj, nealkoholické nápoje, džúsy a místní alkoholické nápoje k dispozici od 10:00-24:00.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Klimatizovaný verejný priestor s recepciou s nepretržitou prevádzkou, 2 vonkajšie bazény so sladkou vodou, detské brodítko, ležadlá a slnečníky pri bazénoch - zdarma, aquapark, fitnescentrum. Dále je k dispozici: hlavná reštaurácia, bar pri bazéne, úschovňa batožiny, parkkovisko. Za poplatek jsou k dispozici i další: Lázně, oslavy, požičovňa áut a bicyklov, práčovňa, bankomat. Pre deti: detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov). Některé z výše uvedených zařízení jsou k dispozici vedle hotelu Lindos Imperial.

.
Podľa nášho názoru

Elegantní hotel s vynikajúcimi službami, který zaručuje plnohodnotnú dovolenku a mnozstvo rôznych atrakcií, najmä pre rodiny s deťmi. Velkou výhodou je možnost využití aquaparku, který poskytne mnoho zábavy a potešení.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč