Olympos Beach Hotel Obrázek0
Olympos Beach Hotel Obrázek1
Olympos Beach Hotel Obrázek2
Olympos Beach Hotel Obrázek3
Olympos Beach Hotel Obrázek4
Olympos Beach Hotel Obrázek5
Olympos Beach Hotel Obrázek6
Olympos Beach Hotel Obrázek7
Olympos Beach Hotel Obrázek8
Olympos Beach Hotel Obrázek9
Olympos Beach Hotel Obrázek10
Olympos Beach Hotel Obrázek11
Olympos Beach Hotel Obrázek12
Olympos Beach Hotel Obrázek13
Olympos Beach Hotel Obrázek14
Olympos Beach Hotel Obrázek15

Olympos Beach Hotel

Řecko - Rhodos - Faliraki
Pobytový
Přímo na pláži
Lehátka zdarma
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel Olympos Beach Resort se nachází v severovýchodní pobřežní oblasti řeckého ostrova Rhodos u Egejského moře na pláži Faliraki. Turistická oblast s pestrou gastronomickou nabídkou, krásnými a písečnými plážemi vám poskytne spoustu příjemných vzpomínek. Nedaleko ( 1,2 km od hotelu) se nachází jediný vodní park na Rhodosu a jeden z největších v celém Řecku. Město Rhodos je od hotelu vzdáleno přibližně 12 km a letiště přibližně 17 km.

Poznámka: Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné, dlouhé, písčito-oblázkové pláži Farilaki. Lehátka, slunečníky a osušky jsou k dispozici zdarma ve vyhrazené části. K dispozici je také all inclusive bar.

K dispozici pro hosty

Mezi vybavení hotelu patří: recepce s nepřetržitým provozem, dva výtahy, parkoviště, venkovní sladkovodní bazén o rozloze 100 m2 (zavírá se po západu slunce), dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky k dispozici zdarma, bazén pod dohledem plavčíka, hlavní hotelová restaurace "Athina". - stravování formou bufetu, mezinárodní kuchyně, plážová taverna (a la carte), lobby bar, bar u bazénu a na pláži, konferenční centrum, lázně, prádelna (za poplatek), minimarket, terasa s výhledem na moře, zahrada.

Internet

WiFi na pokojích a v areálu hotelu je k dispozici zdarma.

.

Catering

All inclusive: snídaně (7:00-10:00) - čerstvé domácí pečivo, čerstvý chléb, croissanty, džemy, jogurty, ovocné šťávy, palačinky, párky, vejce, omelety, káva, čaj, horká čokoláda a mnoho dalšího, pozdní snídaně (10:00-10:00), snídaně (10:00-10:00), snídaně (10:00-10:00):Oběd (13:00 - 15:00) - čerstvé ryby, saláty, teplá jídla mezinárodní kuchyně, nápoje, víno, pivo, večeře (19:00 - 21:30) - teplá jídla mezinárodní kuchyně, těstoviny, saláty, sýry, ovoce, zákusky, zmrzlina. Stravování formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Odpolední občerstvení (16:00 - 18:00) podávané v baru u bazénu nebo na pláži - káva, čaj, zákusky, pečivo. Alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvení podávané v hotelových barech - nealkoholické nápoje, místní víno, místní pivo, voda, ovocné šťávy, koktejly, káva, čaj, horká čokoláda, smoothies.

Sportovní a animační program

Hotel nabízí bohatou animační nabídku pro děti i dospělé: show a představení, karaoke večery, sportovní aktivity během dne: Za poplatek jsou k dispozici navíc: vodní sporty a plážové aktivity: ranní gymnastika, aerobik, vodní aerobik, lekce strečinku, dětské hřiště, velký venkovní bazén se sladkou vodou, tenisový kurt, šipky, kulečník (za poplatek), hřiště na plážový volejbal, boccia, pingpongový stůl, miniklub pro děti od 4 do 12 let, mini diskotéka.

Webové stránky

https://olymposbeach.gr

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel je ideální pro rodiny s dětmi - bohatý animační program pro děti i dospělé se postará o spoustu úžasných zážitků. Za zmínku stojí také poloha hotelu přímo na krásné pláži, stejně jako v blízkosti aquaparku a nedaleko města Rhodos.

Umiestnenie

Hotel Olympos Beach Resort se nachází v severovýchodní pobřežní oblasti gréckeho ostrova Rhodos při Aegejskom mori na pláži Faliraki. Turistická oblast s pestrou gastronomickou ponukou, krásnymi a pieočnatými plážemi vám poskytne množství příjemných vzpomínek. Neďaleko ( 1,2 km od hotelu) sa nachází jediný vodný park na Rhodose a jeden z největších v celém Grécku. Mesto Rodos je od hotelu vzdálené přibližně 12 km a letisko přibližně 17 km.

Poznámka: V cene nie je zahrnutá miestna turistická daň 3 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

Webová lokalita

https://olymposbeach.gr

Stravovanie

Všetko v cene: raňajky (7:00 - 10:(10:00 - 11:00) - čerstvé domácí pečivo, čerstvý chlieb, croissanty, marmelády, jogurty, ovocné šťávy, palačinky, teplé párky, vajíčka, omelety, káva, čaj, horka čokoláda a mnoho dalšího, neskoré raňajky (10:00 - 11:(13:00 - 15:00) - čerstvé ryby, šaláty, teplé jedlá mezinárodní kuchyně, nápoje, víno, pivo, večera (19:00 - 21:30) - teplé jedlá mezinárodní kuchyně, cestoviny, šaláty, syry, ovoce, koláče, zmrzlina. Jedlá podávané formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Popoludňajšie občerstvenie (16:00 - 18:00) podávané v bare pri bazéne alebo na pláži - káva, čaj, koláče, zákusky. Alkoholické a nealkoholické nápoje a občerstvenie podávané v hotelových barech - nealkoholické nápoje, miestne víno, miestne pivo, voda, ovocné šťavy, koktaily, káva, čaj, horúca čokoláda, smoothies.

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Vybavenost hotelu zahàňa: V hotelu je k dispozici 24hodinová recepce, dva výtahy, parkovisko, venkovní sladkovodní bazén s rozlohou 100 m2 (zatvára sa po západe slnka), detské brodítko, ležadlá a slnečníky k dispozícii zdarma, tobogán, bazén pod dohľadom plavčíka, hlavnú hotelovú reštauráciu "Athina". - bufetové jídlo, mezinárodní kuchyňa, plážová taverna (a la carte), lobby bar, bar pri bazéne a na pláži, konferenčné centrum, wellness centrum, práčovňa (za poplatok), minimarket, terasa s výhľadom na more, záhrada.

.
Podľa nášho názoru

Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi - bohatý animačný program pre deti aj dospelých poskytne množstvo úžasných zážitkov. Za změnou stojí i poloha hotelu přímo na krásné pláži, i v blízkosti aquaparku a neďaleko města Rhodos.

.

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč