Tsampika Obrázek0
Tsampika Obrázek1
Tsampika Obrázek2
Tsampika Obrázek3
Tsampika Obrázek4
Tsampika Obrázek5
Tsampika Obrázek6
Tsampika Obrázek7
Tsampika Obrázek8
Tsampika Obrázek9
Tsampika Obrázek10
Tsampika Obrázek11
Tsampika Obrázek12
Tsampika Obrázek13
Tsampika Obrázek14
Tsampika Obrázek15
Tsampika Obrázek16
Tsampika Obrázek17
Tsampika Obrázek18
Tsampika Obrázek19
Tsampika Obrázek20
Tsampika Obrázek21
Tsampika Obrázek22
Tsampika Obrázek23
Tsampika Obrázek24
Tsampika Obrázek25
Tsampika Obrázek26
Tsampika Obrázek27
Tsampika Obrázek28
Tsampika Obrázek29

Tsampika

Řecko - Rhodos - Faliraki
Pobytový
Rodinný
V/blízko centra
Wi-Fi
Komorní, malý
FIGLOKLUB polští animátoři
Doporučujeme
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Komorní hotel skládající se z několika budov se nachází v klidné oblasti, jen cca 900 m od centra rušného, ​​známého města Faliraki, kde lze najít místní taverny, obchody a diskotéky. Cca 3 km od hotelu Tsampika se nachází aquapark - „Faliraki Water Park”. Hlavní město ostrova - město Rhodos je vzdáleno jen cca 13 km (výhodné spojení autobusem nebo taxíkem). Nedaleko hotelu (cca 400 m) je zastávka místní autobusové dopravy. V docházkové vzdálenosti od hotelu je také minimarket. Letiště je vzdáleno cca 19 km. UPOZORNĚNÍ! Cena zájezdu nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Pláž

Hotel Tsampika se nachází cca 900 m od písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (cca 10 EUR/den/set: 2 lehátka + slunečník).

K dispozici pro hosty

Hotel nabízí úžasnou rodinnou atmosféru, má recepci, restauraci a 2 bary (1 mimo All Inclusive). Hostům je k dispozici bazén a brouzdaliště. Za příplatek: trezor na recepci (cca 10 EUR/týden) a bezplatné parkoviště. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Internet

V lobby Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Catering

All Inclusive: snídaně (07:30-10:00), obědy (13:00-14:00) a večeře (19:00-21:00) formou bufetu v hlavní restauraci. Místní nealkoholické nápoje, stejně jako pivo a víno (10:00-22:00), ouzo a nápoje na bázi ouzo (12:00-15:30 a 18:00-22:00). Lehké občerstvení, káva a čaj (17:00-17:30).

Sportovní a animační program

Hotel neorganizuje animace, ale klienti mohou využívat náš vlastní Figloklub, který nabízí animace, hry a aktivity pro děti v polštině! Za příplatek: půjčovna sportovních potřeb na pláži.

Webové stránky Místní kategorie

***+

Podle našeho názoru

Tento komorní rodinný hotel doporučujeme těm, kteří hledají zábavu v blízkosti prázdninových letovisek a zároveň si cení výhody All Inclusive za přijatelnou cenu.

Opinie klientów

Zákazníci hodnotí tento hotel 4,7/6. Podívejte se na recenze: https://r.pl/rodos-wczasy/tsampika

Program:

Program

Den první
Odlety z Polska. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů atd.

Den poslední
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště. Návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

RHODOS - základní informace

Měna
EUR - Euro. Můžete platit kreditní kartou a využívat bankomaty. V turistických střediscích je mnoho míst, kde lze směnit americké dolary.

Spropitné
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti českému času.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,50 EUR. Na mnoha místech jsou poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami pracuje bez problémů.

Telefony
Telefonní karty lze zakoupit v obchodech a stáncích nedaleko veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 6 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku. Seznamte se prosím s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho telefonního operátora před odjezdem na dovolenou.

Rhodos
Ostrov slunce je největší ze 12 ostrovů Dodekanés. Vzhledem ke své geografické poloze má velice bouřlivou historii, což se projevilo jak na památkách, tak v kultuře i kuchyni. Najdeme zde památky spojené s Řeky, Johanity a Turky, kteří po staletí bojovali o tento kus země. Dnes je ostrov turistickým rájem se 300 slunečnými dny v roce a mnoha památkami, které nelze během Vaší dovolené opomenout.

Město Rhodos
Největší město na ostrově a zároveň také hlavní město, které každoročně navštíví tisíce turistů. Největším lákadlem města Rhodos je středověké Staré město obklopené rozsáhlými obrannými hradbami s nejvýznamnější památkou - Palácem velkých mistrů, který byl postaven maltézskými rytíři. Ve Starém městě však nejsou jen památky a muzea. V uzoučkých uličkách starého města naleznete mnoho malých obchodů, galerií a barů s úžasnou atmosférou. Stojí také za to vyzkoušet místní speciality v jedné z mnoha restaurací či taveren - mnoho z nich láká zákazníky svými panoramatickými terasami s nádherným výhledem na dlážděné uličky a přístav. Město Rhodos je také skvělým místem pro noční život. Každý návštěvník ocení atmosféru hlavního města ostrova - moderní doba se zde mísí s bohatou historií ostrova a procházky po starém městě vzbuzují dojem, že se zde zastavil čas!

Lindos
Druhé nejdůležitější město na ostrově, hned po Rhodosu. Městečko je skutečným symbolem ostrova Rhodos. Nachází se na kopci, nad kterým se tyčí Akropolis s ruinami chrámu bohyně Athény, odkud je úžasný výhled na tyrkysové barvy moře v zálivu sv. Pavla. Lindos je labyrintem úzkých dlážděných uličkek a malých bílých domů. Je také přehlídkou galerií s místní keramikou a šperky. Stojí za to si na chvíli posedět v některé z místních taveren a pocítit atmosféru města, které kdysi bývalo mekkou umělců. V Lindosu jsou také skvělé pláže a krásný záliv Vlycha.

Falliraki
Nachází se 12 km od města Rhodos a je centrem zábavy ostrovanů a turistů. Krásná několik kilometrů dlouhá upravená pláž a nespočet barů, obchodů, taveren a barů budí dojem, že toto letovisko nikdy nespí. Na okraji Faliraki je jeden z největších vodních parků v Evropě. Skvělé místo pro mladé lidi, kteří jsou rádi v centru dění prázdninových radovánek.

Ialyssos
Malé letovisko se nachází na severním pobřeží cca 8 km od hlavního města ostrova -města Rhodos. Je to opravdu příjemné místo, ideální pro ty, kteří vyhledávají zábavu a velký výběr vodních sportů - díky místnímu klimatu a dostatečně silným větrům má právě Ialyssos výborné podmínky pro windsurfing. Podél pobřežní promenády je navíc mnoho kaváren, hospůdek a restaurací, které jsou místem setkání nejen turistů, ale i místních obyvatel.

Ixia
Moderní turistické letovisko - skvělé místo, zejména pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou v klidu a pohodě, ale zároveň ve víru a zábavy a různých atrakcí, které proslavily město Rhodos (do hlavního města ostrova cca 4 km). Díky oblázkovo-písčité pláži, blankytně modrému moři a bohaté nabídce vodních sportů je letovisko ideálním místem pro návštěvníky všech věkových kategorií. 

Odlety: Varšava, Katovice, Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Vratislav. Sraz u stanoviště Rainbow 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady.

Sezónnost

Hlavní turistická sezóna je v Řecku obvykle od 15.6. do 15.9.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč