Aspro Krino Dunes Obrázek0
Aspro Krino Dunes Obrázek1
Aspro Krino Dunes Obrázek2
Aspro Krino Dunes Obrázek3
Aspro Krino Dunes Obrázek4
Aspro Krino Dunes Obrázek5
Aspro Krino Dunes Obrázek6
Aspro Krino Dunes Obrázek7
Aspro Krino Dunes Obrázek8
Aspro Krino Dunes Obrázek9
Aspro Krino Dunes Obrázek10
Aspro Krino Dunes Obrázek11
Aspro Krino Dunes Obrázek12
Aspro Krino Dunes Obrázek13
Aspro Krino Dunes Obrázek14
Aspro Krino Dunes Obrázek15
Aspro Krino Dunes Obrázek16
Aspro Krino Dunes Obrázek17
Aspro Krino Dunes Obrázek18
Aspro Krino Dunes Obrázek19
Aspro Krino Dunes Obrázek20
Aspro Krino Dunes Obrázek21
Aspro Krino Dunes Obrázek22
Aspro Krino Dunes Obrázek23
Aspro Krino Dunes Obrázek24
Aspro Krino Dunes Obrázek25
Aspro Krino Dunes Obrázek26
Aspro Krino Dunes Obrázek27
Aspro Krino Dunes Obrázek28
Aspro Krino Dunes Obrázek29
Aspro Krino Dunes Obrázek30
Aspro Krino Dunes Obrázek31
Aspro Krino Dunes Obrázek32

Aspro Krino Dunes

Řecko - Zakynthos
Pobytový

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Exkluzivní hotel pouze pro dospělé se nachází v klidné oblasti ve vesnici Vasilikos v jižní části ostrova Zakhynthos. Nedaleko se nachází slavná pláž Banana, která je označována za nejkrásnější pláž na Zakynthosu. Vzdálenost od letiště: přibližně 14 km.

Cena nezahrnuje místní turistickou taxu ve výši 7 EUR/pokoj/den. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Hotel se nachází přímo na známé pláži Banana.

K dispozici pro hosty

Recepce otevřená 24 hodin denně, lobby, bezplatné Wi-Fi připojení. Naše nabídka zahrnuje variantu Ultra All Inclusive, která zahrnuje: lehátka a slunečníky na hotelové pláži, animace, venkovní posilovnu, jednu masáž na osobu, zapůjčení plážových osušek (záloha), vodní sporty (SUP, kajak) zdarma.

Internet

V areálu je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení.

Catering

Snídaně formou bufetu v hlavní hotelové restauraci Palm Restaurant (od 7:30 do 10:00). A'la carte nebo bufetové obědy a večeře se podávají v restauraci Palm a v restauraci Psatha v sousedním hotelu Arion Green Riviera (oběd od 12:30 do 14:00, večeře od 18:30 do 21:00). Snack bar, kde se podávají sendviče, zákusky, snacky a ovoce, je možné využít od 10:30 do 11:30 a od 15:00 do 17:00. Kromě toho mohou hosté využít Palm bar (od 10:00 do 22:30), kde si mohou dát nealkoholické nápoje, místní alkoholické nápoje, kávu a zmrzlinu.

Sportovní a animační program

Vodní sporty na pláži za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Aspro Krino Dunes Hotel je supermoderní hotel postavený v roce 2024 a určený pouze pro dospělé. Je ideálním místem pro páry a ty, kteří hledají romantickou atmosféru a pohodlnou dovolenou uprostřed řecké přírody. Za zmínku stojí jeho soukromý bazén a ideální poloha u nejkrásnější pláže na ostrově.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč