Admiral De Luxe Obrázek0
Admiral De Luxe Obrázek1
Admiral De Luxe Obrázek2
Admiral De Luxe Obrázek3
Admiral De Luxe Obrázek4
Admiral De Luxe Obrázek5
Admiral De Luxe Obrázek6
Admiral De Luxe Obrázek7
Admiral De Luxe Obrázek8
Admiral De Luxe Obrázek9
Admiral De Luxe Obrázek10
Admiral De Luxe Obrázek11
Admiral De Luxe Obrázek12
Admiral De Luxe Obrázek13
Admiral De Luxe Obrázek14
Admiral De Luxe Obrázek15
Admiral De Luxe Obrázek16
Admiral De Luxe Obrázek17
Admiral De Luxe Obrázek18
Admiral De Luxe Obrázek19
Admiral De Luxe Obrázek20
Admiral De Luxe Obrázek21
Admiral De Luxe Obrázek22
Admiral De Luxe Obrázek23
Admiral De Luxe Obrázek24
Admiral De Luxe Obrázek25
Admiral De Luxe Obrázek26
Admiral De Luxe Obrázek27
Admiral De Luxe Obrázek28
Admiral De Luxe Obrázek29
Admiral De Luxe Obrázek30
Admiral De Luxe Obrázek31

Admiral De Luxe

Řecko - Zakynthos - Argassi
Pobytový
Doporučujeme
Lehátka zdarma
Bazén
Bazén se sladkou vodou
Wi-Fi

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází uprostřed zeleně na malém kopci s nádherným výhledem na záliv a město Zakynthos. Hotel je vzdálen pouhých 250 m od hlavní ulice Argassi (četné obchody, taverny, hospůdky), kde se nachází i nejbližší autobusová zastávka. Transfer z letiště trvá přibližně 40 minut (cca 6 km). Hotel by měl být otevřen v dubnu 2023 - v současné době máme k dispozici počítačové rendery. Fotografie hotelu budou přidány po jeho otevření. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR/pokoj/den. Daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Ve vzdálenosti asi 500 m od hotelu se nachází úzká písčito-oblázková veřejná pláž s pozvolným sestupem do moře. Plážový servis - za poplatek. Hotel má také soukromou pláž (asi 600 m od hotelu), kde je plážový servis zdarma.

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, bar, výtah, klimatizovaná hlavní restaurace (dětské židličky), sladkovodní bazén s oddělenou dětskou částí, sluneční terasa a snack-bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky k bazénu zdarma.

Internet

Bezplatné Wi-Fi v areálu hotelu.

Catering

All Inclusive formou bufetu: snídaně (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00). Kromě toho se během dne (09:00-23:00) podává občerstvení (hamburgery, hranolky, toasty, hot dogy, saláty), studené nápoje, káva, čaj, voda a místní alkoholické nápoje: točené pivo, víno, vodka, rum, gin, ouzo, martini, brandy (09:00-23:00).

Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Hotel nabízí nově zrekonstruované pokoje s vlastním i společným&nbspbazénem. Vynikající strava podle výhodného vzorce All Inclusive a velký společný bazén dotvářejí prázdninovou atmosféru.

Stravovanie

All Inclusive formou bufetu: raňajky (08:00-10:00), oběd (13:00-14:30), večeře (19:00-21:00). Kromě toho sa počas dňa (09:00-23:00) podáva občerstvenie (hamburgery, hranolky, toasty, hot-dogy, šaláty), studené nápoje, káva, čaj, voda a miestne alkoholické nápoje: čapované pivo, víno, vodka, rum, gin, ouzo, martini, brandy (10:00-12:00 a 15:00-17:00).

Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

24-hodinová recepce, lobby, bar, výtah, klimatizovaná hlavná restauraácia (vysoké stoličky pre deti), sladkovodný bazén s oddelenou detskou časťou, slnečná terasa a snack-bar pri bazéne, ležadlá, slnečníky a osušky pri bazéne zdarma.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč