Alua Soul Zakynthos Obrázek0
Alua Soul Zakynthos Obrázek1
Alua Soul Zakynthos Obrázek2
Alua Soul Zakynthos Obrázek3
Alua Soul Zakynthos Obrázek4
Alua Soul Zakynthos Obrázek5
Alua Soul Zakynthos Obrázek6
Alua Soul Zakynthos Obrázek7
Alua Soul Zakynthos Obrázek8
Alua Soul Zakynthos Obrázek9
Alua Soul Zakynthos Obrázek10

Alua Soul Zakynthos

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Pro dospělé
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Posilovna
Wellness
Blízko letiště, krátký transfer
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází přibližně 1,5 km od centra města. 2 km od Tsilivi a 7 km od centra Zakynthosu (snadno dostupné místní dopravou - dřep 50 m od hotelu). Vzdálenost od letiště cca 9 km. Alua Soul je hotel určený pouze pro dospělé (starší 16 let). Hotel projde na přelomu let 2021/2022 kompletní rekonstrukcí. Na našich webových stránkách proto uvádíme počítačové rendery budovy. Fotografie budou na našich webových stránkách prezentovány po dokončení rekonstrukce (před zahájením letní sezóny 2022). Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 7 EUR za pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.


.

Pláž

Hotel se nachází přímo na písečné pláži Amboula s jemnými oblázky. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Plážové osušky jsou k dispozici za zálohu.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (nutná rezervace předem), 3 bary: lobby bar, bar u bazénu, klubový salonek; 3 bazény, sluneční terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Internet

V lobby a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně (6:45-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho Snack bar, Cocktail bar a bar s nápoji u bazénu (10:30-24:00).

Sportovní a animační program

Hotel nabízí rozsáhlý animační program včetně kulečníku, biliáru, volejbalu, aerobiku, tenisového kurtu, stolního tenisu, šipek, lázní a posilovny. Jednou týdně řecký večer s hudbou. Pro děti: miniklub, dětské hřiště. Některé aktivity za příplatek.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

Krásně navržený objekt patřící do sítě ALUA dokonale vyhoví vkusu klientů, kteří si chtějí odpočinout na klidném místě, daleko od ruchu velkých letovisek. Bazén s krásným výhledem na moře, převážně zelené a modré barvy. Hotel pouze pro dospělé.

.

Umiestnenie

Hotel se nachází přibližně. 2 km od Tsilivi a 7 km od centra Zakynthosu (snadno dostupnou městskou dopravou - 50 m od hotelu). Vzdálenost od letoviska cca 9 km. Alua Soul je hotel určený len pre dospelých (nad 16 rokov). Hotel prejde kompletnou rekonstrukciou na prelome rokov 2021/2022. Na našej webovej stránke preto uvádzame počítačové rendery budovy. Fotografie budú na našej webovej stránke prezentované po dokončení rekonštrukcie (pred začiatkom letnej sezóny 2022). V cene nie je zahrnutá miestna pobytová taxa vo výške 3 EUR za izbu/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.


.
Webová lokalita Stravovanie

All Inclusive: raňajky (6:45-10:00), oběd (13:00-15:00), večeře (19:00-21:30) formou bufetu v hlavní restauraci. Kromě toho zde najdete snack bar, koktail bar a bar s nápoji při bazénech (10:30-24:00).

.
Miestna kategória

****

K dispozícii pre hostí

Recepce, hlavní restaurace, restaurace a'la carte (nutná rezervace předem), 3 bary: lobby bar, pri bazéne, klubový salónik; 3 bazény, slnečná terasa s bezplatnými ležadlami, slnečníkmi a osuškami.

Podľa nášho názoru

Krásne navrhnutý objekt patriaci do sítě ALUA dokonale vyhovie vkusu klientů, kteří chtějí relaxovat na pokojnom mieste, ďaleko od ruchu veľkých letovísk. Bazén s krásnym výhľadom na more, prevažne zelený a modrý. Hotel len pre dospelých.

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč