Alykanas Village Resort Obrázek0
Alykanas Village Resort Obrázek1
Alykanas Village Resort Obrázek2
Alykanas Village Resort Obrázek3
Alykanas Village Resort Obrázek4
Alykanas Village Resort Obrázek5
Alykanas Village Resort Obrázek6
Alykanas Village Resort Obrázek7
Alykanas Village Resort Obrázek8
Alykanas Village Resort Obrázek9
Alykanas Village Resort Obrázek10
Alykanas Village Resort Obrázek11
Alykanas Village Resort Obrázek12
Alykanas Village Resort Obrázek13
Alykanas Village Resort Obrázek14
Alykanas Village Resort Obrázek15
Alykanas Village Resort Obrázek16
Alykanas Village Resort Obrázek17
Alykanas Village Resort Obrázek18
Alykanas Village Resort Obrázek19
Alykanas Village Resort Obrázek20
Alykanas Village Resort Obrázek21
Alykanas Village Resort Obrázek22
Alykanas Village Resort Obrázek23

Alykanas Village Resort

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Rodinný
Mezinárodní animace
Pláž do 100 m
V/blízko centra
Rodinný pokoj
S oddělenou ložnicí
Wi-Fi
Posilovna
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Alykanas Beach Village se nachází v pěkně upraveném, rozlehlém areálu, přímo na pláži, asi 450 m od centra vesnice Alykanas. Hotel se skládá ze dvou budov: budovy A (standard 3*) a budovy B (standard 4*, stejně jako celý objekt). Transfer z letiště trvá přibližně 40 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Hotelový komplex se nachází přímo na písečné pláži. Lehátka a slunečníky na pláži - za příplatek (cca 7 EUR/sada).

K dispozici pro hosty

24hodinová recepce, lobby, 4 venkovní bazény (včetně dětského), mini aquapark se 3 skluzavkami pro děti do 12 let, lobby bar (otevřený do 1:00) a 2 bary u bazénu (otevřené do 18 hodin), restaurace, trezor na recepci (za poplatek), lehátka a slunečníky u bazénů. Plážové osušky k dispozici za zálohu.

Internet

Ve veřejných prostorách je k dispozici bezplatná síť Wi-Fi.

Catering

Snídaně a večeře formou bufetu. V baru se můžete těšit na řadu alkoholických značek a široký výběr nápojů, koktejlů a občerstvení.

.
Sportovní a animační program

Zařízení nabízí komplex 4 bazénů. Děti se mohou těšit na 3 skluzavky v miniaquaparku a dětské hřiště. Mezinárodní dětský klub (4 - 11 let). Večerní animace (karaoke, kvízy, představení). Za příplatek: aerobik, posilovna (pro starší 16 let), víceúčelové hřiště.

Webové stránky Místní kategorie

****

Podle našeho názoru

V tomto hotelu jsou vítány především rodiny s dětmi. Rozlehlá písečná pláž, upravený areál kolem hotelu a především rozsáhlý areál bazénu s mini aquaparkem jsou největšími přednostmi tohoto zařízení. Hotel nabízí také večerní animační program pro dospělé. Bavte se!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.6 Kč