Ikaros Hotel Obrázek0
Ikaros Hotel Obrázek1
Ikaros Hotel Obrázek2
Ikaros Hotel Obrázek3
Ikaros Hotel Obrázek4
Ikaros Hotel Obrázek5
Ikaros Hotel Obrázek6
Ikaros Hotel Obrázek7
Ikaros Hotel Obrázek8
Ikaros Hotel Obrázek9
Ikaros Hotel Obrázek10

Ikaros Hotel

Řecko - Zakynthos
Pobytový
V/Blízko centra
Wi-Fi
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází v Laganas, v jihovýchodní části ostrova, v zálivu Laganas. Letovisko potěší především nádhernou písečnou pláží, právě zde se vyskytují želvy Careta-Careta. Na jejich ochranu zde byl zřízen mořský národní park. Samotné letovisko je živé a přitahuje davy turistů z celého světa. Najdete zde mnoho restaurací, hospod a klubů, které nabízejí spoustu zábavy a legrace až do časných ranních hodin. Hotel se nachází přibližně v 10 km od centra města. 300 metrů od centra a cca 4 km od letiště Zakynthos. Transfer trvá přibližně 15 až 20 minut.

Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 1,50 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 500 m od krásné písečné pláže. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (cca 8 eur/komplet).

.

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, sladkovodní bazén, dětský bazén, restaurace, bar/noční klub u bazénu, satelitní TV v baru, sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma, matrace na opalování za poplatek 1 eur/den, trezor na recepci (za příplatek 20 eur/týden), parkoviště zdarma.

.

Internet

Wi-Fi je k dispozici za příplatek (cca 10 eur za týden/zařízení)

.

Catering

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Neomezené množství nealkoholických nápojů (včetně kávy, čaje) a místních alkoholických nápojů (pivo, ouzo, červené a bílé víno, tsipouro) se podává od 10:00 do 21:30.

.

Sportovní a animační program

Hry: šachy, scrabble, kulečník (placené).

.

Webové stránky Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Atraktivní nabídka opravdu levné dovolené all-inclusive. Ostrov Zakynthos, který se těší největší oblibě v Řecku, vás nadchne krásnými písečnými plážemi, překrásnými zákoutími k prozkoumání a živými letovisky, jako je Laganas, do kterého jste srdečně zváni!

Umiestnenie

Hotel se nachází v Laganas, v juhovýchodní části ostrova, v zálive Laganas. Letovisko poteší především nádhernou písočnatou pláží, právě tu se vyskytujú korytnačky Careta-Careta. Na ich ochranu bol vytvorený morzeý národný park. Samotné letovisko je živé a přitahuje davy turistů z celého světa. Nájdete tu množstvo reštaurácií, krčiem a klubov, ktoré ponúkajú množstvo zábavy a radovánok až do skorých ranných hodín. Hotel sa nachádza približne na polceste. 300 metrů od centra a přibližně 4 km od letiska Zakynthos. Transfer trvá přibližně 15 - 20 minut. Cena nezahàòa miestnu turistickú daň vo výške 0,50 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Hry: šach, scrabble, biliard (platené).

.
Stravovanie

All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Neobmedzené množství nealkoholických nápojů (včetně kávy, čaju) a místních alkoholických nápojů (pivo, ouzo, červené a bílé víno, tsipouro) se podává od 10:00 do 21:30.

.
Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepce 24 hodin denně, sladkovodní bazén, dětský bazén, restauraácia, bar/nočný klub pri bazéne, satelitná TV v bare, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi zdarma, matrac na opaľovanie za poplatok 1 eur/deň, trezor na recepcii (za príplatok 20 eur/týždeň), bezplatné parkovisko.

.
Podľa nášho názoru

Atraktívna ponuka skutočne lacnej all-inclusive dovolenky. Ostrov Zakynthos, který teší sa najväčšej obľube v Grécku, vás nadchne nádhernými pieočnatými plážami, krásnymi zákutiami na objavovanie a živými letoviskami, ako je Laganas, do ktorého vás srdečne pozývame!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč