Katerina Studio Obrázek0
Katerina Studio Obrázek1
Katerina Studio Obrázek2
Katerina Studio Obrázek3

Katerina Studio

Řecko - Zakynthos - Alykanas
Pobytový
V/blízko centra
Studio
Wi-Fi
Bazén se sladkou vodou
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Skládá se ze 2 hotelů Kali Pigi a Danny's a studií Katerina s celkem 95 funkčně zařízenými studii. Klienti mohou využívat celou infrastrukturu komplexu.

Hotel má skvělou polohu, asi 150 m od centra Alykanasu, kde najdete několik obchodů, místních taveren a barů. Široká písečná pláž s pozvolným sestupem do moře je vzdálena cca 2 km. 600 m. Komplex má dobré spojení místní dopravou (autobusová zastávka cca 50 m od hotelu) nebo taxíkem do okolních měst, hlavní město ostrova Zakynthos je vzdáleno jen cca 1 km. 15 km a cena jízdenky je cca 2 EUR/1 cesta. Od letiště je vzdálen cca 17 km.

Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

.

Pláž

Široká písečná pláž s pozvolným sestupem do moře je vzdálená přibližně 2 km. 600 m.

.

K dispozici pro hosty

Recepce, malá lobby, bar, snack-bar, TV místnost, sluneční terasa, zahrada, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, obchod s potravinami. Hotel pořádá jednou týdně řecký večer. V baru se také pořádá karaoke večer. Lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu Kali Pigi je k dispozici bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

.

Catering

SC:bez jídla.

BB(za příplatek): kontinentální snídaně (chléb, sýr, šunka, džem, rajčata, káva, čaj, džusy).

HB (za příplatek): kontinentální snídaně v hotelu a večeře podávaná v taverně vedle hotelu (předkrm, hlavní jídlo, dezert, nápoje za příplatek).

Sportovní a animační program

Zdarma: bazén se sladkou vodou a brouzdaliště pro děti, dětské hřiště. Za poplatek: kulečník (cca 1 €/hra), vodní sporty na pláži (nabízí místní úřad).

.

Webové stránky Místní kategorie

**

Podle našeho názoru

Ekonomická nabídka (základní ubytování) s možností využívat veškeré vybavení komplexu Kali Pigi&Danny's: bazén a sluneční terasu obklopenou udržovanou zahradou.

Umiestnenie

Skladá se z 2 hotelů Kali Pigi a Danny's a štúdií Katerina s celkovo 95 funkčně zariadenými štúdiovými izbami. Klienti mohou využívat celou infrastrukturu komplexu.

Hotel má výbornou polohu, asi 150 m od centra Alykanasu, kde najdete několik obchodů, místních taverien a barov. Široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená přibližně 1,5 km. 600 m. Komplex má dobré spojení městnou dopravou (autobusová zastávka cca 50 m od hotelu) nebo taxíkem do okolitých měst, hlavní město ostrova Zakynthos je vzdálené jen cca 2 km. 15 km a cena lístka je přibližně 2 EUR/1 cesta. Od letiska je vzdálený přibližně 17 km.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Svobodné: bazén so sladkou vodou a detské brodítko, detské ihrisko. Za poplatok: biliard (cca 1 €/hra), vodné športy na pláži (ponúka miestny úrad).

.
Stravovanie

SC:bez jedla.

BB(za príplatok): kontinentálne raňajky (chlieb, syr, šunka, džem, paradajky, káva, čaj, džúsy).

HB (za príplatok): kontinentálne raňajky v hotelia a večera podávaná v taverne vedľa hotela (predjedlo, hlavné jedlo, dezert, nápoje za príplatok).

Miestna kategória

**

K dispozícii pre hostí

Recepce, malá vstupní hala, bar, snack-bar, TV místnost, slnečná terasa, záhrada, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách, obchod s potravinami. Hotel pořádá grécky večer raz týždenne. V bare sa organizuje aj karaoke večer. Ležadlá pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

.
Podľa nášho názoru

Ekonomická ponuka (základné ubytovanie) s možnosťou využívať všetky zariadenia komplexxu Kali Pigi&Danny's: bazén a slnečnú terasu obklopenú udržiavanou záhradou.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč