Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek0
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek1
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek2
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek3
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek4
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek5
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek6
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek7
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek8
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek9
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek10
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek11
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek12
Lesante Classic Luxury Hotel & Spa Obrázek13

Lesante Classic Luxury Hotel & Spa

Řecko - Zakynthos - Tsilivi
Pobytový
Pláž do 100 m
Wi-Fi
Wellness
Bazén se sladkou vodou
Exkluzivní, 5*
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel se nachází na klidném místě, asi 800 m od centra Tsilivi, kde je řada obchodů, taveren, kaváren atd. Transfer z letiště do hotelu trvá cca 1 h. Přibližně 500 m od hotelu se nachází zastávka autobusu veřejné dopravy, odkud se můžete dostat do města Zakynthos, které je od Tsilivi vzdáleno cca 9 km.

Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Hotel se nachází přibližně 100 m od krásné písečné pláže, jedné z nejlepších na Zakynthosu. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 7 €/komplet: 2 lehátka + slunečník).

K dispozici pro hosty

Hotel postavený v roce 2009.

Recepce je otevřená 24 hodin denně.

Hotel postavený v roce 2009, 24hodinová recepce s lobby, TV místnost, dětské hřiště, obchod se suvenýry, úschovna zavazadel (zdarma), klimatizovaná hlavní restaurace s terasou (dětské židličky k dispozici zdarma), piano bar a bar u bazénu, restaurace à la carte (za poplatek), velký bazén nepravidelného tvaru s oddělenou dětskou částí a vířivkou (se sladkou vodou), lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma, bazén - zdarma, dětské hřiště, herna. Hotel přijímá platební karty VISA, Master Card a AmEx, v areálu hotelu je směnárna. Součástí hotelu je také SPA centrum s nabídkou četných kosmetických a relaxačních procedur a masáží, pedikúry, manikúry atd. s krytým bazénem, saunou, vířivkou, fitness centrem (využití celého SPA centra je za příplatek).

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Za příplatek možnost plná penze.

Sportovní a animační program

Žádné animace. V areálu hotelu je hostům k dispozici: kulečník (zdarma), ping-pong (zdarma). Na pláži vodní sporty (za poplatek).

.

Webové stránky Místní kategorie

A

Podle našeho názoru

Nový luxusní hotel postavený v modernistickém stylu, který splní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Doporučujeme ho všem, kteří ocení pohodlí a relaxaci!

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení r.pl

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 6.0 Kč