Mirabelle Hotel Obrázek0
Mirabelle Hotel Obrázek1
Mirabelle Hotel Obrázek2
Mirabelle Hotel Obrázek3
Mirabelle Hotel Obrázek4
Mirabelle Hotel Obrázek5
Mirabelle Hotel Obrázek6
Mirabelle Hotel Obrázek7

Mirabelle Hotel

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Studio
Wi-Fi
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Hotel tvoří komplex tří tradičních jednopatrových budov. Všechny hotelové dlážděné cesty vedou k bazénu. Hotel Mirabelle se nachází v Argassi, asi 400 metrů od centra města. Transfer z letiště trvá přibližně 40 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 3 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

Pláž

Veřejná úzká pláž se nachází 200 m od hotelu, přístup na pláž je přes ulici. Lehátka a slunečníky na pláži za příplatek (cca 7 EUR/komplet). Plážové osušky za příplatek (cca 1 EUR/den).

.

K dispozici pro hosty

Recepce, vstupní hala, snídaňová místnost, bazén (75 m2), lehátka a slunečníky u bazénu, úschovna zavazadel, plážové osušky za příplatek (cca 1 €/den).

Internet

Ve společných prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Internetový koutek za příplatek (cca 5EUR/h).

Catering

Samostatně. Za příplatek možnost snídaně formou bufetu (08:00 - 10:00). Na zvláštní žádost zahrnuje snídaně vegetariánské, bezlepkové a bezmléčné pokrmy. Příplatek za večeři je možný (nápoje se platí zvlášť). Nabídka se denně mění, klienti si oběd objednávají každé ráno a jídlo je jim servírováno na pokoj.

Sportovní a animační program

Kulečník (za poplatek 1,5 EUR/hra). Sauna (za poplatek 10EUR/45 min)

.

Webové stránky Místní kategorie

***

Podle našeho názoru

Úsporná nabídka pro ty, kteří chtějí Zakynthos poznat a prozkoumat na vlastní pěst. V Argassi se nachází mnoho restaurací, barů a obchodů a jeho blízkost k hlavnímu městu ostrova Zakynthos Town usnadňuje poznávání ostrova na vlastní pěst.

Umiestnenie

Hotel je komplex pozostávajúci z troch tradičných jednoposchodových budov. Všechny dlážděné hotelové chodníky vedou k bazénu. Hotel Mirabelle sa nachádza v meste Argassi, približne 400 metrov od centra mesta. Transfer z letiska trvá přibližně 40 minut. Cena nezahàňa miestnu turistickú daň vo výške 1,5 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytovaním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Kulečník (za poplatek 1,5 EUR/hra). Sauna (za poplatok 10EUR/45 min)

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu (08:00 - 10:00). Na osobitnú žiadosť raňajky zahàňajú vegetariánske, bezlepkové a bezmliečne jedlá. Príplatok za večeru je možný (nápoje sa platia dodatočne). Ponuka sa denne mení, klienti si obed objednávajú každé ráno a jedlo sa podáva na izbu.

Miestna kategória

***

K dispozícii pre hostí

Recepcia, vstupná hala, raňajková miestnosť, bazén (75 m2), ležadlá a slnečníky pri bazéne, úschovňa batožiny, plážové osušky za príplatok (cca 1 €/deň).

Podľa nášho názoru

Úsporná ponuka pre tých, ktorí by radi zažili a preskúmali Zakynthos na vlastnú päsť. V Argassi najdete množství restauraácií, barov&nbspa obchodov a jeho blízkost k hlavnímu městu ostrova Zakynthos Town vám umožní snadno preskúmať ostrov na vlastnú päsť.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč