Olea All Suite Hotel Obrázek0
Olea All Suite Hotel Obrázek1
Olea All Suite Hotel Obrázek2
Olea All Suite Hotel Obrázek3
Olea All Suite Hotel Obrázek4
Olea All Suite Hotel Obrázek5
Olea All Suite Hotel Obrázek6
Olea All Suite Hotel Obrázek7
Olea All Suite Hotel Obrázek8
Olea All Suite Hotel Obrázek9
Olea All Suite Hotel Obrázek10
Olea All Suite Hotel Obrázek11
Olea All Suite Hotel Obrázek12
Olea All Suite Hotel Obrázek13
Olea All Suite Hotel Obrázek14
Olea All Suite Hotel Obrázek15
Olea All Suite Hotel Obrázek16
Olea All Suite Hotel Obrázek17
Olea All Suite Hotel Obrázek18
Olea All Suite Hotel Obrázek19
Olea All Suite Hotel Obrázek20
Olea All Suite Hotel Obrázek21
Olea All Suite Hotel Obrázek22
Olea All Suite Hotel Obrázek23
Olea All Suite Hotel Obrázek24
Olea All Suite Hotel Obrázek25
Olea All Suite Hotel Obrázek26
Olea All Suite Hotel Obrázek27
Olea All Suite Hotel Obrázek28
Olea All Suite Hotel Obrázek29
Olea All Suite Hotel Obrázek30
Olea All Suite Hotel Obrázek31
Olea All Suite Hotel Obrázek32
Olea All Suite Hotel Obrázek33
Olea All Suite Hotel Obrázek34
Olea All Suite Hotel Obrázek35
Olea All Suite Hotel Obrázek36
Olea All Suite Hotel Obrázek37
Olea All Suite Hotel Obrázek38
Olea All Suite Hotel Obrázek39
Olea All Suite Hotel Obrázek40
Olea All Suite Hotel Obrázek41
Olea All Suite Hotel Obrázek42
Olea All Suite Hotel Obrázek43
Olea All Suite Hotel Obrázek44
Olea All Suite Hotel Obrázek45
Olea All Suite Hotel Obrázek46
Olea All Suite Hotel Obrázek47
Olea All Suite Hotel Obrázek48
Olea All Suite Hotel Obrázek49
Olea All Suite Hotel Obrázek50
Olea All Suite Hotel Obrázek51
Olea All Suite Hotel Obrázek52
Olea All Suite Hotel Obrázek53
Olea All Suite Hotel Obrázek54
Olea All Suite Hotel Obrázek55
Olea All Suite Hotel Obrázek56

Olea All Suite Hotel

Řecko - Zakynthos
Pobytový
S výhledem na moře
Wi-Fi
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Luxusní, 5*
Hotel Elite
Bazén

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Naprosto jedinečný a moderní 5* hotel se nachází na kopci porostlém olivovníky s krásným panoramatickým výhledem na Jónské moře. Hotel je vzdálen přibližně 800 m od centra letoviska Tsilivi, kde se nachází řada obchodů, taveren, kaváren atd. Hlavní město ostrova je od hotelu vzdáleno cca 9 km, dostupné veřejnou dopravou z Tsilivi.

Upozornění! Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.

Pláž

Přibližně 800 m od krásné písečné pláže, jedné z nejlepších na Zakynthosu. Hotel nabízí 3x denně kyvadlovou dopravu na pláž s hotelovými lehátky zdarma. Na veřejné pláži jsou lehátka a slunečníky placené (cca 7 €/komplet: 2 lehátka + slunečník).

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte (za poplatek), 3 bary, velký bazén nepravidelného tvaru s kaskádovitým vstupem, lehátka u bazénu - zdarma.

.

Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu v restauraci O. Nápoje k večeři jsou za příplatek. Hosté hotelu mohou 1× týdně zdarma využít a la carte restauraci Creative Mediterranean Kitchen (nutná rezervace).

Sportovní a animační program

Žádné animace. Vodní sporty na pláži (za příplatek). V hotelu se nachází SPA centrum s nabídkou četných kosmetických a relaxačních procedur a masáží, pedikúry, manikúry atd. s krytým bazénem, saunou, vířivkou, fitness centrem (využití celého SPA centra je za poplatek).

.

Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jeden z nejlepších hotelů na ostrově, určený pro skutečnou relaxaci dospělých klientů. Interiéry z masivního dřeva, surového betonu a designových doplňků vytvářejí atmosféru tohoto objektu. Vřele doporučujeme!

Umiestnenie

Absolútne jedinečný a moderní 5* hotel se nachází na kopci s krásným panoramatickým výhledem na Iónske more. Hotel je vzdálený přibližně 800 m od centra letoviska Tsilivi, kde se nachází množstvo obchodov, taverien, kaviarní atď. Hlavné mesto ostrova je od hotelu vzdálené přibližně 9 km, dostupné veřejnou dopravou z Tsilivi. Cena nezahàòa miestnu turistickú daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepcii před ubytováním klientů v hotelu.

.
Webová lokalita Športový a animačný program

Žiadna animácia. Vodné športy na pláži (za poplatok). V hotelu sa nachádza kúpeľné centrum s ponukou mnohých skrášľovacích a relaxačných procedur, ako aj masáží, pedikúry, manikúry atď. s krytým bazénom, saunou, vírivkou, fitnescentrom (využívanie celého kúpeľného centra je za poplatok).

.
Stravovanie

Raňajky (7:30 - 10:30) a večery (19:00 - 21:30) formou bohatého bufetu v restauraci O. Nápoje k večeri jsou za příplatek. Hostia hotela môžu 1-krát týždenne bezplatne využiť služby a la carte reštaurácie Creative Mediterranean Kitchen (rezervácia nutná).

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Recepcia 24 hodín, hlavná reštaurácia, 2 reštaurácia a la carte (za poplatok), 3 bary, veľký kaskádovitý bazén nepravidelného tvaru, ležadlá pri bazéne - zdarma.

.
Podľa nášho názoru

Jeden z nejlepších hotelů na ostrově, určený pro skutečný relax dospělých klientů. Interiéry z masívneho dreva, surového betónu a dizajnérskych doplnkov vytvárajú atmosféru tohoto zariadenia. Vrelo odporúčame!

.

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč