Aktuálně probíhá technická údržba stránek, která může zapříčinit zobrazení chybné ceny u některých zájezdů. Omlouváme se za případné komplikace a děkujeme za pochopení.
Olea All Suite Hotel Obrázek0
Olea All Suite Hotel Obrázek1
Olea All Suite Hotel Obrázek2
Olea All Suite Hotel Obrázek3
Olea All Suite Hotel Obrázek4
Olea All Suite Hotel Obrázek5
Olea All Suite Hotel Obrázek6
Olea All Suite Hotel Obrázek7
Olea All Suite Hotel Obrázek8
Olea All Suite Hotel Obrázek9
Olea All Suite Hotel Obrázek10
Olea All Suite Hotel Obrázek11
Olea All Suite Hotel Obrázek12

Olea All Suite Hotel

Řecko - Zakynthos
Pobytový
S výhledem na moře
Wi-Fi
Wellness
Tichý, za městem
Bazén se sladkou vodou
Luxusní, 5*
Hotel Elite

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Naprosto jedinečný a moderní 5* hotel se nachází na kopci porostlém olivovníky s krásným panoramatickým výhledem na Jónské moře. Hotel je vzdálen přibližně 800 m od centra letoviska Tsilivi, kde se nachází řada obchodů, taveren, kaváren atd. Hlavní město ostrova je od hotelu vzdáleno cca 9 km, dostupné veřejnou dopravou z Tsilivi. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 4 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Přibližně 800 m od krásné písečné pláže, jedné z nejlepších na Zakynthosu. Hotel nabízí 3x denně kyvadlovou dopravu na pláž s hotelovými lehátky zdarma. Na veřejné pláži jsou lehátka a slunečníky placené (cca 7 €/komplet: 2 lehátka + slunečník).

K dispozici pro hosty

Recepce 24 hodin denně, hlavní restaurace, 2 restaurace a la carte (za poplatek), 3 bary, velký bazén nepravidelného tvaru s kaskádovitým vstupem, lehátka u bazénu - zdarma.

.
Internet

Ve veřejných prostorách hotelu a na pokojích je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení k internetu.

Catering

Snídaně (7:30-10:30) a večeře (19:00-21:30) formou bohatého bufetu v restauraci O. Nápoje k večeři jsou za příplatek. Hosté hotelu mohou 1× týdně zdarma využít a la carte restauraci Creative Mediterranean Kitchen (nutná rezervace).

Sportovní a animační program

Žádné animace. Vodní sporty na pláži (za příplatek). V hotelu se nachází SPA centrum s nabídkou četných kosmetických a relaxačních procedur a masáží, pedikúry, manikúry atd. s krytým bazénem, saunou, vířivkou, fitness centrem (využití celého SPA centra je za poplatek).

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Jeden z nejlepších hotelů na ostrově, určený pro skutečnou relaxaci dospělých klientů. Interiéry z masivního dřeva, surového betonu a designových doplňků vytvářejí atmosféru tohoto objektu. Vřele doporučujeme!

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.4 Kč