White Olive Elite Laganas Obrázek0
White Olive Elite Laganas Obrázek1
White Olive Elite Laganas Obrázek2
White Olive Elite Laganas Obrázek3
White Olive Elite Laganas Obrázek4
White Olive Elite Laganas Obrázek5
White Olive Elite Laganas Obrázek6
White Olive Elite Laganas Obrázek7
White Olive Elite Laganas Obrázek8
White Olive Elite Laganas Obrázek9
White Olive Elite Laganas Obrázek10
White Olive Elite Laganas Obrázek11
White Olive Elite Laganas Obrázek12
White Olive Elite Laganas Obrázek13
White Olive Elite Laganas Obrázek14
White Olive Elite Laganas Obrázek15
White Olive Elite Laganas Obrázek16
White Olive Elite Laganas Obrázek17
White Olive Elite Laganas Obrázek18
White Olive Elite Laganas Obrázek19
White Olive Elite Laganas Obrázek20
White Olive Elite Laganas Obrázek21
White Olive Elite Laganas Obrázek22
White Olive Elite Laganas Obrázek23
White Olive Elite Laganas Obrázek24
White Olive Elite Laganas Obrázek25
White Olive Elite Laganas Obrázek26
White Olive Elite Laganas Obrázek27
White Olive Elite Laganas Obrázek28
White Olive Elite Laganas Obrázek29

White Olive Elite Laganas

Řecko - Zakynthos
Pobytový
Rodinný pokoj
Síť White Olive
Wi-Fi
Exkluzivní, 5*
Hotel Premium
Rodinný
Wellness
Mezinárodní animace
Posilovna

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Zcela nový hotel postavený v letech 2018/2019 je nejnovějším zařízením značky Rainbow White Olive. Jedná se o moderní pětihvězdičkový hotel postavený s ohledem na pohodlí a relaxaci. Nachází se nedaleko centra jednoho z nejoblíbenějších letovisek na ostrově - Laganas. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 30 minut. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 4 EUR/pokoj/den. Tato daň je povinná a platí se přímo na recepci před ubytováním klientů v hotelu.

.
Pláž

Budova se nachází přibližně na. 300 m od široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Veřejná lehátka a slunečníky ve vyhrazeném prostoru na pláži zdarma (omezený počet).

K dispozici pro hosty

Recepce, výtahy, 2 venkovní bazény (otevřeno 8:00-19:00, sladká voda, hloubka 1,5 m), dětské brouzdaliště v oddělené části hlavního bazénu (otevřeno 8:00-19:00, sladká voda, hloubka 0,4 m), restaurace, bar u bazénu, úschovna zavazadel, lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Ručníky k bazénu k dispozici na recepci hotelu (zdarma, nutná záloha cca 10 eur).

.
Internet

V pokojích a celém hotelu je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Catering

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Nealkoholické nápoje - voda, džusy, sladké nápoje jako cola, fanta, káva, čaj a místní alkoholické nápoje - pivo, víno, ouzo, vodka, gin, brandy, rum. Bar je otevřen od 10:00 do 23:00.

.
Sportovní a animační program

Tělocvična zdarma. Sauna a hotelové lázně jsou k dispozici za příplatek.

.
Webové stránky Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

V reakci na podněty a potřeby našich klientů jsme se rozhodli vytvořit komfortní a moderní objekt nejvyšší světové úrovně. Naší ambicí je, aby se White Olive Elite zařadil do malé skupiny nejlepších hotelů na Zakynthosu. Jste vítáni!

Program:

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Hodnocení

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.8 Kč