Zante Maris Suites Obrázek0
Zante Maris Suites Obrázek1
Zante Maris Suites Obrázek2
Zante Maris Suites Obrázek3
Zante Maris Suites Obrázek4
Zante Maris Suites Obrázek5
Zante Maris Suites Obrázek6
Zante Maris Suites Obrázek7
Zante Maris Suites Obrázek8
Zante Maris Suites Obrázek9
Zante Maris Suites Obrázek10
Zante Maris Suites Obrázek11
Zante Maris Suites Obrázek12
Zante Maris Suites Obrázek13

Zante Maris Suites

Řecko - Zakynthos - Tsilivi
Pobytový
Pro dospělé
V/blízko centra
S výhledem na moře
Wi-Fi
Wellness
Bazén
Bazén se sladkou vodou

Vše co potřebujete vědět o zájezdu

Hotel

Umístění

Moderní hotel se nachází přibližně 200 metrů od mnoha restaurací a barů. Hotel určený pro dospělé, vzdálený přibližně 10 km od letiště. Cena nezahrnuje místní turistickou daň ve výši 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a platí se přímo na recepci, před ubytováním klientů v hotelu

.

Pláž

Písečná pláž se nachází přibližně 15 minut chůze od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

.

K dispozici pro hosty

Hodinová recepce, restaurace se středomořskou kuchyní, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, bar u bazénu, wellness &; SPA centrum s přírodní kosmetikou.

Internet

Přístup k Wi-Fi zdarma.

.

Catering

Snídaně formou bufetu od 8:00 do 11:00. Možnost příplatku za večeři - nutná předchozí rezervace.

.

Sportovní a animační program

Hotel neposkytuje animace.

.

Webové stránky

www.zantemarissuites.gr

Místní kategorie

*****

Podle našeho názoru

Nemovitost má výhodnou polohu a zachovává si soukromý charakter. Je obklopen četnými olivovníky a vodopády. Vřele doporučujeme náročným klientům, zejména těm, kteří mají rádi dovolenou bez dětí.

.

Umiestnenie

Moderní hotel se nachází přibližně 200 metrů od mnohých restauraácií a barov. Hotel určený pro dospělé se nachází přibližně 10 km od letiska. Cena nezahàòa miestnu turistickú daň vo výške 4 EUR/izba/deň. Daň je povinná a platí sa priamo na recepcii, pred ubytovaním klientov v hoteli

.
Webová lokalita

www.zantemarissuites.gr

Športový a animačný program

Hotel neposkytuje animace.

.
Stravovanie

Raňajky formou bufetu od 8:00 do 11:00. Možný příplatok za večeru - nutná rezervace předem.

.
Miestna kategória

*****

K dispozícii pre hostí

Hodinová recepce, restauraácia so stredomorskou kuchyňou, vonkajší bazén, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi, bar pri bazéne, wellness & SPA centrum s prírodnou kozmetikou.

Podľa nášho názoru

Objekt má výhodnú polohu a zachovává si soukromý charakter. Je obklopený množstvím olivovníků a vodopádů. Vrelo odporúčame náročným klientom, najmä tým, ktorí majú radi dovolenku bez detí.

.

Program:

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy, transfer letiště - hotel - letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocí v hotelu (v případě 11 denních zájezdů = 10 nocí, v případě 12 denních zájezdů = 11 nocí), strava dle popisu ubytování, služby polského delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiná strava než je uvedeno v popisu vybraného hotelu, nápoje k jídlu (pokud není v popisu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 1,5 - 10 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti Rainbow Tours. Aktuální letový řád sledujte na: r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Jiné

ZAKYNTHOS - obecné informace

Měna
EUR - Euro. Platba kreditní kartou je možná pouze v některých místech, bankomaty se nacházejí v letoviscích. V turistických střediscích je mnoho míst, kde je možné směnit britské libry nebo americké dolary. Polské zloté či české koruny vyměnit nelze.

Spropitné 
Je zvykem nechávat drobné peníze jako spropitné. To platí zejména u řidičů během výletů po okolí a u číšníků v restauracích. Stává se, že spropitné je již připočítáno k účtu. Často se v restauracích připočítává 1 EUR za chléb podávaný před jídlem.

Vízum
Čeští občané mohou cestovat do Řecka na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR.

Úřední jazyk
Řečtina.

Orientační ceny
Oběd v taverně od 8-10 EUR; 1 litr vody cca 1,5 EUR; pivo v baru od 2,5 EUR; káva v kavárně 2,5-4,5 EUR .

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,80 EUR. Pohlednice se známkou je možné nechat na recepci, odkud budou později odeslány.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony
Telefonní karty je možné zakoupit v obchodech a stáncích poblíž veřejných telefonních budek. Telefonní karty stojí 5 EUR (100 jednotek). Mobilní telefony fungují v celém Řecku, potíže se signálem mohou být uvnitř hotelových budov. Místní hovory jsou levné, zatímco zahraniční jsou poměrně dražší. Tarif roamingu si prosím zjistěte u svého operátora ještě před odletem.

Zakynthos
Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři je plný zeleně - olivové háje, vinice, citrusové sady a borové lesy. Nádherně s nimi kontrastují krásné písečné pláže, moře a obloha v barvě "Electric Blue". Za zvláštní zmínku zcela jistě stojí dvě místa – zátoka Navajo, jejíž fotky se společně se Santorini staly jedním ze symbolů Řecka, a také zátoka Laganas, kde se vyskytují chráněné želvy Caretta Caretta.

Laganas
Nejpopulárnější letovisko na Zakynthosu s dlouhou písečnou pláží a nekonečnými možnostmi zábavy, a to zejména večer. Ideální místo pro ty, kteří milují během dne trávit čas na pláži a večer vést bujarý noční život.

Kalamaki
Je to klidné prázdninové městečko v malebné zátoce. Pláž s pozvolným vstupem do moře je ideálním a bezpečným místem pro děti. Nedaleko od Kalamaki je nejen letovisko Laganas, ale také hlavní město ostrova - Zakynthos.

Argassi
Letovisko v ideální lokalitě - pouhých 5 km od hlavního města ostrova a hlavního přístavu. Na nejpopulárnější pláže na poloostrově Vasilikoss je to cca 10 km. Pláž v Argassi je úzká a tvoří směs štěrku a písku. Pláž je neupravovaná.

Tsilivi
Letovisko se nachází v zátoce a je vhodným místem pro rodiny s dětmi. Dlouhá písečná dobře udržovaná pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu, pozvolný vstup do moře a také množství aktivit pro děti i dospělé. Ve městě je plno taveren, barů a obchodů, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Město je totiž mezi turisty čím dál více oblíbené. 

Alykanas
Malé půvabné a klidné letovisko se nachází na severovýchodním pobřeží ostrova. Alykanas je známé pro své pěkné písečné pláže (oceněné Modrou vlajkou), velké množství lesů a krásné výhledy na hornatou Kefalonii. Alykanas je sice daleko od hluku a shonu velkých letovisek, ale ani zde nechybí kouzelné, tradiční taverny, bary a kavárny. Výborná volba pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňsku, Bydhošti, Lodže a Poznaně. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky RainbowTours na letišti. Aktuální letový řád prosím zkontrolujte na: r.pl/rozklady.

Sezónnost

Obvyklá hlavní turistická sezóna v Řecku trvá od 15.06 do 15.09.

Mapa

Počasí

Nejbližší termíny do hotelu

Pobočka Ostrava

Nádražní 142/20
702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Otevírací doba

Po - Ne 09:00 - 20:00

Číslo účtu: 7677799901 / 5500

Obchodujeme s aktuálním kurzem 1zł = 5.9 Kč